Prosinec 2010

"Give Damon some love"

31. prosince 2010 v 12:35 | LadyD |  Ian Somerhalder/Damon Salvatore

Pár dnů před vysíláním dílu 2x11 By the Light of the Moon řekl Ian Somerhalder v rozhovoru pro E!Online, že trochu žárlil ohledně milostné scény mezi Stefanem a Katherine, která se odehrává v hrobce (v té době jsme ještě nevěděli, že to je jen sen).

"Tohle věcmi pořádně zamíchá a způsobí nepředvídatelné spojenectví," řekl Somarhalder. "Také jsem prosil a žádal, aby Damonovi dali nějakou lásku, něco skutečného, podstatného," dodal a také doufá, že se mezi ním a Elenou něco před koncem série stane.


Salvatore Brothers’ relationship?

31. prosince 2010 v 12:31 | LadyD |  Everything about the series

Je období, kdy se rodiny na celém světě scházejí, aby byli spolu- ale jen naší milovaní bratři Salvatorových, jsou na tom úplně jinak. Prostý fakt, který nás zajímá: Budou na sebe zlí, nebo hodní v roce 2011?

Věci se změnily, a to z části Damon. Všimli jste si, jak hodný byl Damon ke Stefanovi v poslední době? Prvně slíbil postarat se o Elenu, zatímco byl Stefan v hrobce - bez hádek. Dokonce mu sám od sebe přinesl láhev krve.

Mohlo by to všechno znamenat, že Stefan a Damon jsou konečně připraveni odpustit a zapomenout na to, že více než století byli rivalové?


!!!!!!!!!!!!!!!NAROZKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

21. prosince 2010 v 12:00 | LadyD |  My Diary

TAK KONEČNĚ JE TO TADY !!!!!
MOJE 18.NAROZKY. KONEČNĚ JSEM SE DOČKALA :)
VLASTNĚ ANI NEVÍM, JESTLI JSEM RÁDA NEBO NE :)
JEDINEJ ČLOVĚK, KTEREJ TO NEJVÍC PROŽÍVÁ JE MOJE MÁMA, KTERÁ NEMŮŽE UVĚŘIT TOMU, ŽE UŽ JE TO 18 LET CO JSEM SE NARODILA. :)


"Jules has a sensitive side"

20. prosince 2010 v 22:31 | LadyD |  Everything about the series

Podle všeho se Michaela McManus zpočátku ucházela o roli Rose v The Vampire Diaries. Toto zjistění dělá scénu z minulého týdne, ve které jeji vlkodlak Jules kousla upírku Rose, ještě více lahodnou.

Takže, co jsme se naučili? Uděláme dobře, když si budeme pamatovat, že Kevin Williamson a Julie Plec nepíší postavy pro jednu dimenzi: "Fanoušci ve skutečnosti neví, jak na Jules reagovat, protože i když je tvrdá a je pro Damona hrozbou, tak přijela proto, aby pomstila smrt svého přítele, takže ji za to nemůžeme obviňovat," řekla McManus. "Ona není šílená nebo podlá. Jen se snaží chránit sebe a vrátit Damonovi to, co udělal Masonovi."

Takže Jules chce udělat ze starodávné bitvy šelem svou vlastní válku, nebo je jen provokativní pacifista jako Mason? "Je tu ten století starý svár mezi upíry a vlkodlaky, protože pro sebe navzájem představují hrozbu, a ona toho kousek v sobě skrývá," škádlí McManus. "Ale jedna věc na Jules je ta, že má citlivou stránku. Musí žít s tím, že je vlkodlak a každý úplněk se proměňuje v tohle zvíře, které způsobuje katastrofu, ale není to něco, na co je pyšná nebo jí to těší. Nemyslím, že ona je ten druh vlkodlaka, který se potuluje kolem a trhá lidi na kusy. Má s tím určitě těžké časy."


Mia Kirshner as Isobel

15. prosince 2010 v 19:06 | LadyD |  Everything about the series


Už několikrát jsem vám psala, že návrat Elenina biologického otce Johna Gilberta (David Anders) je už potvrzen.
O návratu Eleniny matky Isobel (Mia Kirshner) se ale pouze spekulovalo.

Teď to vypadá, že by to mohla být pravda.

Julie Plec se k tomuto tématu vyjádřila takto: "Isobel má mnoho informací a tyto informace jsou velmi užitečné. Kde teď je, co dělá a na čí je straně - na tyto otázky se začneme brzy ptát."


Episode "By The Light of The Moon" - Animations

15. prosince 2010 v 18:53 | LadyD |  Everything about the series


Tak písněte, která se vám líbí nejvíc???

2x10 The Sacrifice - Hlášky

14. prosince 2010 v 20:59 | LadyD |  Everything about the series

(Elena na chodbě narazí na Ricka v trenkách a Jennu)
Elena: Něco jsem zaslechla.
Jenna: To jsme byli my.

Rick: Chunky-Monkey? (druh zmrzliny)

Rick: No, jsem nahý...takže půjdu.

Kat: Prosím, pojďte dál. Je tady spousta místa pro všechny.
Damon: To bych si raději vydloubl oči.
Kat: Hmm...takové krásné oči.

Kat: Když přimějete svoji malou čarodějku, aby udělala čáry-máry a dostala mě odtud, můžete mít co chcete.

Kat: Měla jsem čas to přehodnotit.
Damon: Chceš říct, že jsi hladová.
Kat: Umírám hlady, Damone. A jsem špinavá. Ale hlavně se nudím.


Spoiler: What about Matt?

14. prosince 2010 v 20:52 | LadyD |  Everything about the series

Určitě jste si všimli, že Matt se v minulé epizodě moc neukázal, a naposledy jsme ho pořádně viděli 2x07 Masquerade, kdy se málem jeho smrt stala spouští pro Tylerovu kletbu.

Otázkou zůstává - uvidíme Matta častěji a vyvine se nějak jeho příběh?

Ať už, co se týká jeho vztahu ke Caroline, nebo jeho pozice jako člověka, který nemá o napřirozených aktivitách v Mystic Falls ani zdání?

Kristin včera na svém webu uveřejnila informaci, že Mattův příběh se určitě bude vyvíjet a jak jsem viděli v traileru na první lednovou epizodu 2x12 The Descent, bude to hlavně ohledně Caroline. Matt se totiž dostane do nevídaného pouta, které mají mezi sebou Caroline a Tyler. A i když neví, že Caroline je upír a Tyler je vlkodlak, a že jsou to nepřátelé na život a na smrt, nenechá to jen tak.


Ian Somerhalder talks about Episode 2x11!

11. prosince 2010 v 10:26 | LadyD |  Everything about the series

Ian Somerhalder diskutuje o pozici Damona na konci epizody 2x11, jeho city k Eleně, atd. Také vysvětluje detaili scény s vanou, kde je on sám nahý ve sprše.

"Přičemž bere v perličkové koupeli při svíčkách sklenku vína." Tuto epizodu si rozhodně nesmíte nechat ujít. Bůh ti žehnej, Julie a Kevine! "Myslím, že s ním mám docela těžkou cestu. Mám namysli jeho akce, co jsou pro něj zřejmé, co se opravdu hnusí, víte, smrt a zkázu. Myslím, že Elena je jeho kompletní protiklad," řekl Ian Somerhalder. Správně, dobře jsme mohli vidět, jaký je to problém... "Myslím, že tak zoufalý se cítí až, když si uvědomí, že něco podělal."

2x11 By the Light of the Moon - Behind the Scenes

11. prosince 2010 v 10:24 | LadyD |  Everything about the series
Několik fotek z natáčení epizody 2x11 By the Light of the Moon ...

imagebam.com imagebam.com.imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com