Září 2011

3x03 - Spoiler

30. září 2011 v 15:27 | LadyD |  Everything about the series

Pro ty kdo ještě new díl neviděli, stejně jako já ..... se objevilo pár nových spoilerů
1. Damon a Elena zase spolu v posteli - Byli ale oblečení! Stane se to, ale jen velmi krátce. Damon bude mít v této epizodě také jednu z nejlepších hlášek a uvidíme velkou scénu s ním a s Klausem.
2. V seriálu budou nezvyklé šperky - Tyto velké prsteny, náramky,... začneme věřit tomu, že by s ním Matt mohl proměnit lidi v jednorožce. Náhrdelník se sporýšem, který dostala Elena, začne být ještě důležitější než jsme tušili. Když vám přítel v Mystic Falls dá dárek, pravděpodobně předpokládáte, že bude plný tajemství.
3. Stefan a Elena se konečně setkají tváří v tvář - "Tato epizoda je důležitá ve vztahu mezi Stefanem a Elenou" říká Julie Plec. V jejím odvážným malým srdci.. je milosrdný spasitel všech svých nejbližších. Uznávám, že Elena opravdu věří, že z toho postavení v jakém Stefan je ho ještě může zachránit. Bohužel to není tak jednoduché. Uvidíme jak Elena bojuje a zápasí.. ale uvidíme i realitu. Nemůžete nechat někoho zbavit života aby mohl žít někdo jiný.


Interview about 3rd Season for E!Online #2

29. září 2011 v 21:01 | LadyD |  Nina Dobrev/Elena and Katherine

Spousta lidí říká, že sledovat první epizodu 3. série bylo, jako sledovat úplně jinou show. Není to myšleno špatně, jen že od druhé série to bylo velmi odlišné.
Myslím, že druhá série byla velmi intenzivní, rychlá a hodně se toho stalo - až příliš mnoho věcí. Chtěli jsme změnit tempo, a trochu připomenout to, čím jsme začali. To je seriál naplněný pocitama Momentálně jsme trochu obnovili naše seriálové vztahy, ale to nebude trvat dlouho. Kevin Williamson a Julie Plec jsou příliš nadšení doprovázejícími ději jako smrtí a krví. Mnoho věcí se stalo velmi brzy, takže by všichni měli být více pozornější.
Myslíte, že telefonát Stefana a Eleny na konci části 3x01 byl jedním z nejdojemějších momentů?
Každýmu se to líbilo! Byla jsem zaskočená. Nebyla jsem si jistá, jestli tomu každý rozumí. Neměla jsem tušení, jak mohla vědět, že jí volá Stefan. Myslím, že to byl jen instinkt. Jsem opravdu ráda, že této scéně věnovalo spoustu lidí pozornost.

'The Vampire Diaries' 'End of the Affair': Five reasons to watch the 1920s extravaganza

29. září 2011 v 20:51 | LadyD |  Everything about the series

Jestli je epizoda, kterou by jste neměli prošvihnout, je to rozhodně tato. Tady je 5 důvodů, proč se těšit:

1. Konečne se dozvíme, proč si Klaus vybral právě Stefana.
Je to velice specifický důvod, proč je Stefan nyní Klausovým společníkem a když se vrátíme do roku 1920, zjistíme, co Klause na Stefanovi tolik zaujalo. Doufáme, že Paul Wesley poslal autorům květiny za to, s čím se v této epizodě mohl potýkat.
2. Damon a Elena společně v posteli.
Zklidněte své hormony, všichni jsou oblečení. Ale stane se to, nicméně krátce. Damon v této epizodě také vypustí pár z jeho nejlepších hlášek vůbec. A uvidíme také nějaké skvělé konverzace mezi ním a Klausem.
3. Nějaké nové tváře .. a také pár starých.
Uvidíme postavy, které jsme ve 3. sérii ještě neviděli, ale co je důležitější, setkáme se s úplně novými postavami, které budou mít klíčovou roli v Klausově a Stefanově misi. Jedna z těch, se kterými jsme už byli seznámeni je Rebeca - a už se nemůžeme dočkat až uvidíte tu chemii, které je mezi ní a Stefanem.
4. V tomto seriálu šperky nikdy nejsou jenom šperky.
Kouzelné prsteny, kouzelné náramky ... Začínáme věřit, že Mattovi hodinky dokáží přeměnit lidi v jednorožce, pokud je správný vítr. Sporýšový náhrdelník, který pro Elenu tak moc znamená, ukázal, že je mnohem důležitější, než jsme si mysleli. Když vám v Mystic Falls dá váš přítel dárek, měli by jste očekávat, že je plný tajemství.
5. Caroline vám zlomí srdce .. v dobrém slova smyslu.
Candicina práce na této epizodě je její nejlepší vůbec - ANO nejlepší. V kanceláři CW jsme slyšeli víc než jedno popotáhnutí u nejedné z jejích scén. Jak už jsme viděli v traileru - její otec se jí chystá "napravit". Nemůžeme prozradit, jestli se mu to povede nebo ne, ale s jistotou víme, že jeho činy jsou pro sledování neskutečně bolestivé.

Interview about 3rd Season for E!Online

29. září 2011 v 20:46 | LadyD |  Nina Dobrev/Elena and Katherine

Přátelství mezi Elenou, Caroline a Bonnie.
Je v pohodě, i když teď, když Eleny přítel odešel.. um.. Elena, Bonnie a Caroline mají situace typu "babský mejdany", kdy tráví čas společně. Všechno je v rukou dívek. Tvoří dokonalé trio. Bonnie má neobvyklý talent, Caroline je silná a umí nakopat zadek upírům. Společně jsou jako Charlieho Andílci. Upírská verze Charlieho andílků v Mystic Falls.

The Vampire Diaries / Promotional

28. září 2011 v 21:39 | LadyD |  Everything about the series

Nová promo fotka Eleny k 2.sérii...
imagebam.comMe

20. září 2011 v 19:13 | LadyD |  About Admin
Čauky všichni, tak jak jsem slibovala asi před týdnem, konečně jsem se dostala k tomu abych přidala nějakej ten článek o mě... nebude to nic extra, jen pár maličkostí.... nějaká moje tvorba atp. Takže první malé info najdete hned v tomto článku :) Napíšu vám to v bodech, ať se tady nerozepisuju :DMoje maličkost: Adéla Dohnalová
Jak mi říkají: Andy, Lady D, Bonnie. Aduš ...
Je mi: 18 / ale už ne moc dlouho :D
Kde bydlím: Jiřice u Miroslavi/Brno
S kým bydlím: S rodičema a s bráškama / s babičkou
Kde studuju: ISŠ Polygrafická Brno / 4.ročník


Tak tohle je jen pár základních info :D
Postupně vám sem přidám něco víc :D


Čauky všichni :D

20. září 2011 v 19:06 | LadyD |  My Diary
Zdravím všechny :D
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych napsala ty články o mě. Tak vám je sem přidám :D
Klidně pište komenty, otázky .... cokoliv chcete :D

Ian on 63rd Primetime Emmy Awards (2011)

19. září 2011 v 21:52 | LadyD |  Ian Somerhalder/Damon Salvatore

Ian na předávání cen Emmy ... na pár fotkách i s Ninou ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


63rd Primetime Emmy Awards (2011)

19. září 2011 v 17:49 | LadyD |  Nina Dobrev/Elena and Katherine


Nina s Ianem na 63. ročníku Primetime Emmy Awards (2011) ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

Men´s Health Magazine

18. září 2011 v 22:40 | LadyD |  Ian Somerhalder/Damon Salvatore

Ianův photoshoot pro Men's Magazine ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com