Prosinec 2013

1x10 The Casked Girls- Synopsis

31. prosince 2013 v 12:54 | LadyD |  The Originals

Braní si moci zpět - Zatímco se francouzská čtvrť připravuje na výroční oslavy "Casket Girls" festivalu, Cami trpí, protože Davina se jí snaží osvobodit od Klausova ovlivnění mysli. Elijah a Marcel utvoří nepravděpodobnou alinci, když Klaus dá opět do pohybu svůj plán k získání Daviny. Když se náhle zjistí, že Davina zmizela, Sophie se vydá na lov, aby ji našla. Mezitím je Hayley, po neočekávaném telefonním hovoru, donucena učinit těžké rozhodnutí a Rebekah dá do pohybu svůj vlastní plán, když požádá o pomoc někoho z Marcelovi minulosti.

Ashlyn Jade Lopez as Young Nadia

26. prosince 2013 v 19:59 | LadyD |  Everything about the series

Ve sté epizodě uvidíme Ashlyn Jade Lopez, která si zahraje mladou Nadiu - dceru Katherine. Uvidíme ji ve flashbacku.

Marry Christmas ...

24. prosince 2013 v 6:00 | LadyD

Nazdárek lidičky,
tak je to konečně tady ... dneska je štědrý den, tak vám přeju krásné Vánoce, bohatou nadílku a hlavně klídek a pohodičku :)

Veselé Vánoce

vám přeje

vaše LadyD

Thank you ...

23. prosince 2013 v 22:00 | LadyD |  My Diary
Chtěla bych vám moc poděkovat za přáníčka, Anet vám sem psala co na mě chystají. Původně jsem narozky slavit nechtěla, protože si připadám strašně stará :D, ale nakonec to bylo fajn. A nebojte, nezabila jsem ji :D

Ještě jsem se vám chtěla omluvit, že tu přes svátky zřejmě nebudu, tak se nezlobte a vydržte ... brzo budu zpět :)

Takže ještě jednou děkuji

x.o.x.o
LadyD

16.12. 2013 - 22.12. 2013

23. prosince 2013 v 21:52 | LadyD

Pondeli: 25
Utery: 32
Streda: 25
Ctvrtek: 23
Patek: 29
Sobota: 24
Nedele: 33

Celkem: 191

Happy Birthday LadyD

21. prosince 2013 v 0:01 | Anet |  About Admin

Ahojte všichni,
jmenuju se Anet a jsem spolužačka a kamarádka vaší adminky. Proč vám sem píšu ?? Vaše adminka, LadyD, má dneska krásné 21.narozeniny. Rozhodla se, že je letos slavit nebude, ale to ještě neví co pro ni s kamarády chystáme. Takže až najde tento článek, pravděpodobně mě zabije :D

Chtěla bych jí tímto popřát všechno nejlepší a ukázat vám co ji doma čeká :)

Tak všechno nejlepší LadyDNew Spoiler about Caroline

20. prosince 2013 v 22:46 | LadyD |  Everything about the series

Jakýkoliv spoiler o The Vampire Diaries? Zvláště něco o Caroline?
Pokud náhodou čenicháte kolem, kvůli možné nové lásce pro toto nešťastné děvče, tak výkonná producentka Caroline Dries je v tom s tebou. "To je druh vtipu ve 100. epizodě. Když vyjde najevo, že spolu Stefan a Katherine spali, reaguje Caroline jako: "Co je!? Proč jsem sakra jediná, co nic takového nezažije?,"odhaluje Dries. "Doufejme, že jí najdeme někoho nového."

Girls in New Orleans will Have Girls Night

20. prosince 2013 v 21:48 | LadyD |  The Originals

The Originals je můj nový oblíbený program. Co přijde po přestávce?

- Je to dámská noc. Ano, dámy z New Orleans si vyrazí v desáté epizodě (což je shodou okolností náhled k flashbacku s Rebekou, který odhalí několik městských mýtů.) "Je hezké, zvlášť, když celý seriál ovládají muži, mít celou epizodu o dívkách," rozplývá se Phoebe Tonkin. "Konečně si řeknou stačilo. Budeme dělat to co chceme my. Hlavně, když máte na své straně Davie, nejmocnější čarodějku a Rebeku, mocnou upírku. Nezáleží na to, zda jste muž nebo žena, ale pouze na tom jak své schopnosti využijete."

Spoiler about Delena

20. prosince 2013 v 19:51 | LadyD |  Everything about the series

Opravdu se Elena a Damon rozešli? A znamená to, že se nám opět vrací milostný trojúhelník?
Jejich vztah ještě neskončil! "Nenazvala bych to návratem milostného trojúhelníku," řekla výkonná producentka Caroline Dries, "Tuto show dělá skvělou to, že v ní nejde jen o unáhlené rozhodnutí, díky kterému náhle člověk přestane toho druhého milovat. Damon a Elena v sobě mají hluboce zakořeněnou lásku a k tomu se prostě nemůžete otočit zády. Elena bude Damona vždy milovat, i když se budou hádat nebo rozcházet. Ale v příštích epizodách uvidíme, že v jejich vztahu je obrovské napětí, větší než doposud."

Spoiler about Bonnie

20. prosince 2013 v 18:31 | LadyD |  Katerina Graham/Bonnie Benett

Co v The Vampire Diaries teď čeká Bonnie, když je kotvou na druhou stranu?
Velký problém, upozorňuje výkonná producentka Caroline Dries. "Součástí její osobnosti je to, že musí nést tento kříž," říká výkonná producentka. A zatímco to vypadá tak, že přechod každé nadpřirozené bytosti dobře zvládá, tyto nečekané návštěvy se pro ni můžou stát velkým problémem," škádlí Dries. Také vztah bývalé čarodějky s Jeremym bude čelit problémům. "Žádný vztah v této show není dlouho v bezpečí. Čeká je pár překážek."