Březen 2014

1x18 The Big Uneasy - Stills

29. března 2014 v 17:59 | LadyD |  The Originals

Stillsky k epizodě 1x18 The Big Uneasy ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host


Spoiler about Stelena

29. března 2014 v 17:00 | LadyD |  Everything about the series

Nyní, když se Damon a Elena "rozešli", vrátí se Eleniny romantické city v šesté sérii k Stefanovi ?

I když nemůžeme mluvit za Elenu, můžeme alespoň za Stefana a zejména poté, co Paul Wesley vysvětlil současný stav Steleny. Ačkoli Wesley říká, že se smířil s Eleniným a Damonovým přátelstvím s výhodami, "vždy jsou tam zbytkové city, dokonce i romantické." Pokud by Elena Stefana chtěla, on tam pro ni bude.

Spoiler about Matt

29. března 2014 v 16:37 | LadyD |  Everything about the series

Můžete se podělit o nějaké TVD dobroty ?

- Například oblíbenou scénou Paula Wesleyho v jeho režijním debutu ? Scéna s Mattem. A ve vzduchu je cítit nějaké nedořešené bromance. "Je tam scéna mezi Mattem a ještě někým jiným, koho nemůžu jmenovat a celá ta jejich společná sekvence je nádherná," řekl. "Je to velmi akční a opravdu jsem si to tam užil."

Spoiler about Rebekah

29. března 2014 v 16:25 | LadyD |  The Originals

Vím, že Rebekah je z The Originals pryč, ale budeme o ní alespoň slyšet ? Prosím, řekněte mi, že nebudete předstírat jakoby ani neexistovala.
- Dávejte si pozor na vaše poštovní schránky. "Dostaneme pohlednici z Kansasu a dá-li Bůh, tak se s ní znovu uvidíme," řekla výkonná producentka Julie Plec pro TV Line. "Nemyslím, že toto je naposledy co jsme Rebeku viděli. Jen jsme využili ten čas a nechali ji odejít do západu slunce." Pokud jde o to, zda můžeme očekávat Rebeku zpět v New Orleans Julie Plec odpověděla: "Absence sestry v rodinné dynamice způsobí, že vztahy mezi bratry budou ještě napjatější."

1x18 The Big Uneasy - Synopsis

28. března 2014 v 17:11 | LadyD |  The Originals

Svátek Požehnání - Genevieve žádá Elijaha , aby mohl její sabat oslavit veřejně tradiční svátek, kde členové komunity nabízejí dary čarodějnicím výměnou za jejich požehnání. Monique a Genevieve nesouhlasí s tím co od nich předkové požadují a Genevieve odhalí svůj plán na vybudování lepší kouzelnické síly. Když Elijah zaměřuje svou pozornost na obnovení jejich domu do jeho původní zašlé slávy, Klaus ho obviní, že jen dělá dojem na Hayley. Dále Klaus uvádí do pohybu plán na nalezení Cary ( hostující hvězda Jesse Boyd ), vlkodlaka z jeho vlastní linie a posílá ho najít chybějící kousek rodinné historie. Marcel zasvěcuje Thierriho do jeho nového plánu na obnovu své moci, ale Diego má své vlastní představy o budoucnosti. Na svátek Požehnání využije Genevieve a Monique obřad jako lekci Davině, ale Klaus zasáhne a dává Davině překvapivě důležitý dar. Zatímco Hayley se snaží rozhodnout, kam patří její loajalita, obřad vyústí do násilí.

5x18 Resident Evil - Extended Promo + CZ Translate

28. března 2014 v 17:06 | LadyD |  Videos

ČTVRTEK, 17. DUBNA

Caroline: Jsi v pořádku ?
Elena: Měla jsem šílený sen.
Caroline: Něco se děje. Stefan a Elena mají najednou nějaké vize o nějakém druhu vztahu mezi nimi.
Damon: Co myslíš těmi vizemi ?
Elena: Pro tebe všechno.
Stefan: Totéž platí i u mě.
Enzo: To je zajímavé.
Damon: Takže máš o mém bratrovi erotické sny, co ?
Elena: Yeah, tak to je jeden způsob jak změnit téma.
Damon: Co kdybychom přeskočili tu nepříjemnou část.

5x18 Resident Evil - Synopsis

28. března 2014 v 17:00 | LadyD |  Everything about the series

Režijní debut Paula Wesleyho - Oba, Stefan a Elena jsou znepokojeni sny o jejich alternativní verzi života, který by spolu mohli mít. Bonnie má znepokojující setkání s babičkou, která ji varuje o děsivých změnách na druhé straně. Enzo dává Damonovi nežádoucí radu o vztahu, pak přiznává, že hledá ženu, kterou miloval desetiletí předtím, než byli vězněni v Augustiniánském vězení. Liv se připojuje k Mattovi, Jeremymu a Tylerovi, aby mohla sledovat Poutníky a odradit je od převzetí kontroly nad Mystic Falls. Bonnie ovládne vztek, když se dozví, že Jeremy spolupracuje s Liv poza její záda. Luke se ukáže před domem Salvatoreových a vysvětluje co ví o Markosovi a poutnících Damonovi, Eleně a Enzovi. Matt bude mít děsivé setkání s obyvateli druhé strany. Nakonec, když Damon najde Markose, je překvapen tím, co mu musí Markos říct.

5x18 Resident Evil - Promo + CZ Translate

28. března 2014 v 16:54 | LadyD |  Videos


ČTVRTEK, 17. DUBNA

Caroline: Stefan a Elena mají najednou nějaké vize o nějakém druhu vztahu mezi nimi.
Elena: Pro tebe všechno.
Stefan: Totéž platí i u mě.
Damon: Takže máš o mém bratrovi erotické sny ?
Elena: Co kdybychom změnili téma ?
Damon: Co kdybychom přeskočili tu nepříjemnou část.


Nathan Parsons Howls about 'The Originals,' Hayley and Fighting Back

28. března 2014 v 16:46 | LadyD |  The Originals

Zdá se , že Jackson má dohodu s Klausem . Je to dobrý nápad ?
- Nemyslím si, že Jackson má byť vzdálenou chuť stát se hybridem . V první řadě myslí na svou smečku , ale zároveň je Klaus silný a má mnoho spojenců , jejichž vlkodlaci potřebují a potřebují i nějakou cestu jak se dostat dovnitř a nemyslím si , že Klausovi nějak extra důvěřují. V současnosti ho chrání pouze to, že se stane otcem vlkodlaka .

Udělejte Klause členům rodiny.
Doufám, že to nebudeme muset udělat . Nejsme si jisti, co by do svorky přinesl . Nyní je zapojen do dění , jestli se mu to líbí nebo ne, je k nám určitým způsobem připoután . S Hayley má vztah, který se přirozeně nevyskytuje , takže se vlkodlaků zeptá jak daleko jsou ochotni zajít aby získali moc. Naznačilo to , že čeká pouze dokud se narodí dítě a pak se Hayley zbaví , to však bylo už dávno a jeho postoj se změnil . Chceme aby šlo všechno dobře a všichni se připojili k vlkodlakem .

Spoiler about Caroline and season 6

28. března 2014 v 16:36 | LadyD |  Everything about the series

Jakýkoliv Spiler. Zvláště něco o Caroline.
- Pokud pod pojmem Caroline myslíš Caroline a Stefana, pak jsem tvůj člověk. Fanoušky oblíbené postavy tráví spolu mnohem více času, včetně jedné zvlášť zapařené scény, kterou Julie Plec popsala jako: "Jdou na dobrodružství, jsou v autě, je tam zima. Takže co udělá muž a žena, aby se zahřáli?"

Vím, že je asi brzy se ptát, ale můžete něco říct o další sérii Vampire Diaries?
- Než se zeptáte, co bude v šesté sérii měli byste se zeptat, které postavy se jí nemusí dožít. "Bude tam hodně loučení a uvědomíte si, že druhá strana se rozpadá," řekla výkonná producentka Julie Plec pro TV Line. "Ne každý to přežije. Budeme se muset rozloučit s některými postavami, které jsme si v průběhu let oblíbili. To je to, co uvidíte, když se dostaneme do finále."