Duben 2014

5x22 Home - Stills

27. dubna 2014 v 22:07 | LadyD |  The Vampire Diaries - Stills

Stillsky k finální epizodě 5x22 Home ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

Chase Coleman Previews the Next Major Death: 'War Breeds Casualties'

27. dubna 2014 v 21:58 | LadyD |  The Originals
Takže, jaký druh Vlkodlačího tábora to tu máte?
- Bohužel žádný vlkodlačí tábor. To mi však evokuje jednu scénu, kde jsme všichni seděli u ohně a Elijah sledoval Hayley, Jacksona a mě. Nakonec jsme museli udělat nějaké škrty ve scénáři, včetně našeho zpěvu. Nakonec jsme se dostali do bodu, kdy jsme začali výt na měsíc a to byla zábava.

Připravoval ses nějak speciálně na hraní Olivera ?
- Vrátil jsem se ke sledování všech dílů The Vampire Diaries a The Originals a všech scén s vlkodlaky, takže jsem lépe pochopil, kdo Oliver je.

Sledoval si všech 5 sérií Vampire Diaries ?
- Sakra že ano. Všechny do jedné.

Takže se mohu zeptat: Stefan nebo Damon ?
- Člověče, mám rád Damona. Ve skutečnosti tak trochu porovnávám Olivera a Damona. Mám pocit, že Jackson je Stefan a Oliver je Damon. Oliver je debil, je vzpurný ale stále dobrým člověkem. Je v něm ještě trochu dobroty. Jednoduše je někdy proti určitým věcem.

New PromoPictures for Season 1

27. dubna 2014 v 21:44 | LadyD |  The Originals

Několik nových promo fotek první série ...

image host image host image host image host

image host image host image host


TV Characters We Used to Hate

26. dubna 2014 v 14:35 | LadyD |  Everything about the series

Hayley Marshall (Phoebe Tonkin), The Originals
Když Hayley přišla do Mystic Falls poprvé, pracovala s Shanem i Katherine, vrazila klín mezi Tylera a Caroline, zradila Tylera a obětovala jeho hybridy a vyspala se s Klausem. Kdo by předpokládal, že její dějová linie se bude vyvíjet takto ? Ale teď, Hayley nepracuje proti našim postavám, takže jí můžeme fandit. A víte co ? Ona na tom není až tak špatně. Je laskavá, má pochopení a také se nebojí postavit Klausovi, což je vždy zábavné sledovat.

Katherine Pierce (Nina Dobrev) The Vampire Diaries
Když se poprvé objevila v první sérii, věděli jsme, že chce proti sobě poštvat oba bratry Salvatore a podporovala staletí trvající rozpor mezi nimi, když milovali stejnou dívku. Byla manipulativní, zabila Caroline a pokračovala v dělání hrozných věcí. Ale díky její drsnosti a humoru jsme ji začali mít rádi a zpestřila show. Když se stala člověkem a byla jím větší část první poloviny páté série, cítili jsme se kvůli ní špatně. No tak, vždyť ta dívka chytila svou první rýmu za 500 let. Ještě důležitější bylo, že poprvé byla opravdu zranitelná. Ano, v celkovém procesu podvádění smrti si to vybíjela hlavně na Eleně, ale když konečně zemřela, byli jsme zklamaní a okamžitě jsme cítili její nepřítomnost. I když je v současné době v "pekle", vždy je naděje, že se možná vrátí a děj zamíchá o něco více.TV Year´s Best

26. dubna 2014 v 14:16 | LadyD |  Everything about the series

V jednom bodě této série, Dobrev hrála tři různé postavy, každou z jiné doby v jedné scéně. Ale co je ještě působivější, Katherine, jednu z darebáků show dokázala zahrát jako sympatickou, zranitelnou a zábavnou a to natolik dobře, že jsme nechtěli vidět jak umírá i navzdory všem manipulativním a špatným věcem, které provedla. Zatímco Dobrev začala v show jako relativní nováček, v páté sérii ukázala její posun a emocionální hloubku, kterou doufám, že budeme vidět tak dlouho, dokud budou upíři existovat.

5x20 What Lies Beneath - Extended Promo + CZ Translate

26. dubna 2014 v 14:10 | LadyD |  Videos

Stefan: Několik Původních čarodějů by chtělo vypít všechnu naši krev.

ČTVRTEK

Damon: Ty, já a naše ex-přítelkyně pojedeme na malý tajný výlet.
Stefan: To zní skvěle.

CHATA NA SAMOTĚ

Damon: Útulné.

SEXUÁLNÍ NAPĚTÍ

Damon: Měl bych tě varovat.
Elena: Zní to jakoby si ještě něco chtěl.

VRAH NA ÚTĚKU

Markos: Najděte mi dvojníky!
Damon: Slyšíte to?

CO BY SE MOHLO POKAZIT ?

1x22 From a Cradle to a Grave - Synopsis

26. dubna 2014 v 14:03 | LadyD |  The Originals

Matka a dítě v ohrožení - Jak se blíží datum narození dítěte, Klaus a Elijah se pouštějí do pátrání po Hayley, zatímco je Hayley sama odhodlána udělat vše pro to, aby bylo její nenarozené dítě v bezpečí a daleko od čarodějnic. Francesca má setkání s Oliverem a Jacksonem o budoucnosti vlkodlaků v New Orleans. V důsledku překvapivého útoku na Marcela a jeho alianci upírů, Davina a Cami se připojují k plánu zničit Klause. A nakonec v zoufalé potřebě chránit pro něj to nejdůležitější, Klaus udělá srdcervoucí rozhodnutí.

5x20 What Lies Beneath - Promo + CZ Translate

26. dubna 2014 v 13:49 | LadyD |  Videos

PŘÍŠTÍ ČTVRTEK

Damon: Ty, já a naše ex-přítelkyně pojedeme na malý tajný výlet.
Stefan: To zní skvěle.

CHATA NA SAMOTĚ

Damon: Útulné.

VRAH NA ÚTĚKU

Markos: Najděte mi dvojníky !

CO BY SE MOHLO POKAZIT ?

5x22 Home - Synopsis

26. dubna 2014 v 13:45 | LadyD |  Everything about the series

Výbušné finále série - Se zlomeným srdcem následkem nečekané tragédie, je Damon zaměřen na udržení se pohromadě, zatímco na Bonnie tlačí více než kdy jindy, aby našla způsob jak zastavit rozpad Druhé strany. Elena bere věci do vlastních rukou a požaduje, aby jí Liv a Luke pomohli, ale Liv odmítá spolupracovat, dokud jí Caroline neposkytne nějakou osobní motivaci. Šerifka Forbes je zděšená, když Markos užije násilí proti Tylerovi / Julianovi, aby prokázal, že Mystic Falls je pod kontrolou Poutníků. S novými informacemi od šerifky Forbes, Damon přichází s nebezpečným plánem, který se opírá o zlomky načasování od Jeremyho a Matta. Liv nahodí poznámku týkající se Stefana a dostane překvapivou emocionální odezvu od Caroline. Vzhledem k podmínkám se věci na Druhé straně zhoršují, Bonnie má možnost vyrovnat skóre. Nakonec, Damonův plán způsobí masivní explozi v Mystic Falls a každý je zanechán ve zmatku, ukazují své hrdinství, oběť, úlevu a zoufalství .

1x20 A Closer Walk with Thee - Extended Promo + CZ Translate

23. dubna 2014 v 22:08 | LadyD |  The Originals

ÚTERÝ

Mikael: Zdravím, chlapče.
Klaus: Můj otec mě doslova chodí strašit z hrobu. Svět duší se rozpadá.
Hayley: Zdá se mi to. Tohle je noční můra.
Mikael: Naopak. Toto je velmi skutečné.
Elijah: Nedýchá.
Hayley: Pusť mě.
Mikael: Není pomoci té ohavnosti v tvém břiše.
Klaus: Nepřijdu o to dítě.
Elijah: Nepřijdeme o to děvče.
Hayley: Ne!
Mikael: Vítej v mém pekle.