Srpen 2014

Spoiler about Damon

30. srpna 2014 v 14:33 | LadyD |  Everything about the series

Jakékoliv slovo o tom, jak dlouho potrvá než se Damon ocitne zpět v Mystic Falls ?

Vzhledem k tomu, že Mystic Falls je zahaleno kouzlem Poutníků, které by zabilo všechny upíry, kteří vkročí do města, asi to nebude v dohledné době. Avšak Damon by se měl setkat skutečně tváří v tvář s někým ze země živých poměrně rychle. (A ne, nepočítám Elenu, která používá čarodějnické drogy na halucinace). Ian Somerhalder si nás dobíral, že bratrské scény nejsou daleko. "Měl jsem několik úžasných scén s Paulem, ne tak dávno zrovna minulý týden. Určitě uvidíte nějaké věci s chlapci. Je dobré, že si nejdou po krku." Takže pokud se Stefan připojí k Eleně na její cestu drog, zní to jakoby jsme mohli mít setkání bratří už v prvních epizodách.

Official Description For Season 2

30. srpna 2014 v 13:02 | LadyD |  The Originals

Oficiální popis k druhé sérii The Originals od Buzzfeed.com ...

Druhá série najde naše hrdiny vyrovnávat se s novou vzniklou situací, s novými vlkodlaky kontrolujícími město a nesčetnými hrozbami, které všude číhají. Kromě toho, že Hayley a Klaus jsou schopni i podpálit zem, jen aby udělali New Orleans bezpečné pro jejich dceru Hope, mají i své vnitřní války. Zatímco se snaží vžít do skutečnosti, že je hybrid, Hayley pociťuje obrovský vztek a depresi, poté co se musela rozloučit se svou dcerou a Klaus, který potřebuje svou sílu více než jindy předtím je oslabený, když začnou vlkodlaci používat měsíční prsteny s jeho krví . Elijah se ocitne izolován od jeho neklidné rodiny a je rozhodnut zničit Francescu a všechny vlkolačí zrádce, čímž vytvoří dohodu s Marcelem a jeho novou upírskou komunitou. Přes všechno nebezpečí ve městě se Cami rozhodne znovu zaměřit na studium a prožívat svůj život tak jako předtím, než potkala Klause. Ale vlkodlaci ve čtvrti nejsou jedinými nepřáteli, kterých je třeba porazit, aby bylo New Orleans klidné.
Bez vědomí Klause a Elijaha se jejich bezohlední rodiče vrátili z mrtvých. Klausův otec Mikael, pod kontrolou magie Daviny pokračuje ve svém pevném cíli zabít Klause, i když bude muset nejdřív čelit Davině. Jinde, jejich matka Esther posedla tělo mladší čarodějnice, je plná pokroucené lásky ke svým dětem a je rozhodnuta spojit rodinu, která je nyní rozdělena. Plán zahrnuje nevýslovné utrpení nejen pro Původní bratry, ale i pro ty, které milují.

Official Description For Season 6

30. srpna 2014 v 11:50 | LadyD |  Everything about the series

Oficiální popis k šesté sérii Vampire Diaries od Buzzfeed.com ...

KDE JSME SKONČILY:
Pátá série začala pro Elenu slibně. Po létě plném vášně stráveném s Damonem, Elena zamířila na Whitmorskou univerzitu společně s Caroline, nevěděla, že Bonnie obětovala svůj život na záchranu Jeremyho. Když Bonnie přivedou přátelé zpět jako Kotvu k Druhé Straně, Stefan musí čelit svému dvojníkovi Silasovi a nově proměněné Katherine, potýkající se se smrtelností a mateřstvím. Damonův vztah s Elenou byl podroben zkoušce, když se objevil Enzo, starý přítel Damona a upír, který je stále naživu a prahne po pomstě. Přátelství Stefana a Caroline se utužilo, když čelili Poutníkům, nomádským čarodějům, kteří si to namířili do Mystic Falls a vyhnali z města nadpřirozené obyvatele. Nakonec čas běžel, Druhá Strana se zhroutila a Damon s Bonnie obětovali své životy, aby mohli zachránit své přátele.

KDE POKRAČUJEMEl:
Nyní, o pár měsíců později po devastující tragédii se každý vyrovnává se ztrátou milovaných jinak. Někteří více destruktivní než jiní. Co se stalo Bonnie a Damonovi a zda mohou být zachráněni zůstává záhadou. Mezitím v jejich milovaném domově v Mystic Falls, pokračuje nemagický zóna a ve vedení je nový místní komunitní program. Pokud zde je někde naděje na záchranu, naši hrdinové ji musí najít, překonat žal a spojit své síly. Tato sezóna odhalí téma ztráty, zapírání a co znamená pohnout se dál tváří v tvář nesmrtelnosti a vynořuje se otázka - Mohou se ještě vrátit domů?

Klaroline Fanarts

29. srpna 2014 v 15:47 | LadyD |  Others

Zdravím vás ... dneska jsem se trošku nudila, tak jsem brouzdala po netu a našla jsem pár fotomontáží s Klausem a Caroline ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

image host


Spoiler about Stefan´s New Profession

27. srpna 2014 v 20:42 | LadyD |  Everything about the series


Nějaký spoiler o Vampire Diaries ?
Pravděpodobně jste již viděli první ukázku ze šesté série, která obsahuje scénu jak Stefan řekne Eleně, aby se rozloučila. No teď však o důvodu, proč jí to neřekl tváří v tvář. Když sezóna začne, Stefan nebude nikde poblíž Mystic Falls. Ve skutečnosti se zahloubá do nové překvapivé práce v jeho novém domově. A když už jsme u změn povolání, Alaric má také novou práci. I nově vzkříšeni upíři potřebují platit nájemné.

Season 2 Promo + CZ Translate

27. srpna 2014 v 20:28 | LadyD |  The Originals

Klaus: New Orleans je všetečné místo. Naši nepřátelé jsou všude.

V PONDĚLÍ, 6. ŘÍJNA

Francesca: Klaus je v tom jeho domě zavřen už měsíce.

STARÁ VÁLKA

Klaus: Mám jisté pochybnosti o našem plánu, protože měsíční prsteny kradou mou sílu.

NOVÁ NOC

Elijah: Otče.
Mikael: Ahoj synku.
Hayley: Jsem vlkodlak poháněn mým apetitem.
Cami: Pokud máš zbraň připravenou k vypálení pouze křížem přes řeky, použij ji.
Klaus: Jak by se ti líbilo vrátit se zpět do boje?

When We´ll See Kol Mikaelson ?

27. srpna 2014 v 19:09 | LadyD |  The Originals

Fanoušci Kola Mikaelsona zbystřete pozornost. Původního upíra bychom podle všeho mohli vidět již v druhé epizodě druhé série The Originals. Zatím není potvrzeno, zda se bude jednat o flashback, nebo je tím bratrem, který se vrátil spolu s Esther ze záhrobí a "hupsne" do svého těla.


What to expect in The Vampire Diaries

26. srpna 2014 v 11:12 | LadyD |  Everything about the series

Kdy dívat? : Čtvrtek, 2. října
Co očekávat? : Elena najde velmi odlišný způsob jak truchlit nad ztrátou svého přítele a nejlepší kamarádky, kteří jsou ... někde, když se zvedne opona nad šestou sérií. "Rozhodně není moc šťastná, ale má velmi zajímavý, matoucí a podivný způsob jak se vypořádat s žalem," říká Nina Dobrev. Namísto popíjení alkoholu se bude dívat do knih. Elena se rozhodla na pro-medicínskou přípravku a bude pracovat velmi tvrdě, aby udělala dojem na své učitele. Ale zůstaňte klidní, Damon a Bonnie nejsou ze show pryč navždy, řekla Julie Plec. "Uvidíte jich dost na to, abyste byli šťastní a věděli jak si žijí. Budou pryč ze zemského povrchu po dobu šesti epizod, záhadou je, kde jsou, co se stalo, jsou mrtví, nejsou mrtví a co sakra budou spolu dělat?"

What to expect in The Originals

26. srpna 2014 v 11:07 | LadyD |  The Originals

Kdy dívat ?: Pondělí, 6. října
Co očekávat ?: Hvězda Teen Wolf přichází do města vyvolat rozpory a flirtovat s jistou dospívající čarodějnicí. Daniel Sharman je naprogramován na postavu Kaleba, nového čaroděje ve městě. Oh a Elijah a Hayley fanoušci budou chtít založit modlitební klub, protože místo znovuspojení Haylijah, bude Hayley v kontaktu s Jacksonem, kterého hraje Nathan Parson a jeho podle Julie Plec uvidíme v šesté epizodě. Plus. uvidíme zábavnou chemii mezi Davinou a Mikaelem, škádlí Danielle Campbell: "Hodně se škádlí. Mají ze sebe srandu. Davina je při něm sarkastická a nestará se o nic co jí řekne."

MTV Video Music Awards 2014

25. srpna 2014 v 11:47 | LadyD |  Nina Dobrev/Elena and Katherine

Nina se včera zúčastnila předávání cen MTV Video Music Awards a zde jsou již první fotky. Předala i cenu, která putovala Lorde ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host