Září 2014

Spoiler about New Villain in The Vampire Diaries

28. září 2014 v 1:27 | LadyD |  Everything about the series


Novinky o novém členovi castu Chrisovi Woodovi, o kterém se Caroline Dries vyjádřila takto: "On je opravdu bláznivá osoba a je opravdu super-zábavný, takže se pro něj píší věci opravdu snadno. Je velmi charismatický, okouzlující a psychotický. Prostě má ze všeho něco. "
Chrise uvidíme už v prvních epizodách a doufejme, že se zdrží o něco déle, protože se šeptá, že toto je náš nový darebák.

Season 2 - PromoPoster

26. září 2014 v 22:46 | LadyD |  The Originals

Je tu nádherný PromoPoster k druhé sérii The Originals ...

image host


The Vampire Diaries Promo

26. září 2014 v 19:25 | LadyD |  Videos
Trošku jsem se nudila, tak jsem brouzdala po youtube a našla jsem proma k TVD, některé z nich jsou ze zahraničí, takže je možné, že ste je ještě neviděli ...


6x03 Welcome to Paradise - Stills

25. září 2014 v 23:46 | LadyD |  The Vampire Diaries - Stills

Máme tu další várku stillek, tentokrát k dílu 6x03 Welcome to Paradise ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

image host6x03 Welcome to Paradise - Synopsis

25. září 2014 v 23:32 | LadyD |  Everything about the series


Problémy pro jezera - Ve snaze přinést do jejich životů trochu zábavy, Elena přesvědčí Caroline, aby se s ní setkala u jezera, kde ji plánuje představit Liamovi. Tyler, který stále pracuje na kontrole svého hněvu, požádá Liv o laskavost a je překvapen, když učiní neočekávané vyznání. Stefan se vrací do Mystic Falls, kde hledá Enza a je zaskočen, když si všimne podivné změny u Eleny. Mezitím u jezera, Enzova akce přinutí Matta provést zarážející odhalení a Jeremy učiní objev o anti-magickém kouzlu, které může vystavit Elenin život nebezpečí. Damon a Bonnie narazí na něco, co je přinutí věřit, že nejsou sami.

2x02 Alive & Kicking - Synopsis

25. září 2014 v 23:08 | LadyD |  The Originals

Hostující hvězda Nathaniel Buzolic se objeví ve flashbacích do 18 století - Když se napětí mezi Elijahem a Hayley zvyšuje zasáhne Klaus a vybízí ji, aby si znovu získala svou pozici ve vlkodlačí smečce. Mikael, který je stále pod kontrolou Daviny, je netrpělivý, když se Davina pokouší odhalit kouzlo, které by ochránilo její nejbližší. Když Elijah poprosí Marcela, aby mu pomohl vypátrat zásadní informaci, je přinucen si vzpomenout na dávné časy, když spolu vycházeli velmi dobře. Mezitím se Davina a Kaleb ocitnou v nebezpečné situaci, kdy se neočekávaný návštěvník objeví na jejich večeři a překazí jim ji. V Klausovi narůstá podezření po setkání s Cassie, které se nevyvíjí tak, jak plánoval.


Spoiler about Enzo

24. září 2014 v 23:54 | LadyD |  Everything about the series

Mám jednu otázku, pokud se jedná o TVD - ENZO !!!
Je smutné, že v premiéře je málo Enza. Ale nebojte se, protože v druhé epizodě bude mít velké plány, pokud jde o jeho BFF Damona, jehož smrt ho zasáhla. Kromě Damona a toho všeho mohou fanoušci očekávat další koketní popichování mezi Enzem a Caroline. "Uvidíme dynamiku mezi nimi." řekla Dries a odhalila, že Enzo nebude umět okouzlit jediného člověka - Matta Donovana. "Nebudou to nejlepší přátelé." dobírá Dries.


Season 2 - SyFy Promo + CZ Translate

24. září 2014 v 23:05 | LadyD |  The Originals

Klaus: New Orleans je nebezpečné místo ... naši nepřátelé jsou všude.
Esther: Očekávala jsem tě.
Klaus: Podíval jsem se do očí toho děvčete a přísahám Bohu, je to naše matka.
Mikael: Jsem Mikael, upír lovící upíry.
Elijah: Otče ? Jak ?
Davina: Dovolím ti být monstrem jakým toužíš být.
Klaus: Musím něco udělat. Musím prolít krev.

Spoilers about season 6 from TV Line

24. září 2014 v 22:52 | LadyD |  Everything about the series

Damonova smrt odhalí novou nebezpečnou stránku Eleny.
Stefan je daleko od Mystic Falls, když hledá čarodějnici, která může mluvit s mrtvými. Dokonce přijímá jiní život, novou práci - a novou přítelkyni? "Dozvěděli jsme se, jaký je jeho život jako upíra a nyní začíná žít s novou identitou," říká Dries.
Pokud jste cítili nějaké napětí / flirtování mezi Liv a Tylerem, nejste blázni.
Největším problémem pro vzkříšeného Alarica není šílenství po krvi, je to nedostatek zkušeností pokud jde o dívky. "Jedním z problémů bude, že se musí znovu přiblížiť tomu normálnímu chlapovi." Elenina nová lékařská poradkyně se chystá vidět jeho novou stránku.
Caroline dostane nové místo pobytu a novou misi - najít způsob jak zničit magickou hranici a spoustu nezodpovězených hovorů Stefanovi. Ouch.
S Mystic Grill v rekonstrukci si Matt najde nový smysl života. Bohužel se to nedá říct o svéhlavém Jeremym.
Nemusí se bát ani fanoušci Michaela Malarkeya, Enzo bude totiž v plné pohotovosti a bude mít co dočinění s tím, co se děje v příběhu Stefan / Damon.
Co se týká místa pobytu Bonnie a Damona, můžeme prozradit, že toto tajemství se bude řešit.
Dvojníci. Slovo "D" dle Caroline Dries nebylo během prvních deseti epizod použito ani jednou. Namísto toho bude v epizodách hodně mytologie kolem čarodějnických dvojčat Liv a Lukovi, kdy budou hrát velmi důležitou roli v příběhu.

2x01 Rebirth - Webclip + CZ Translate

24. září 2014 v 22:18 | LadyD |  The Originals

Elijah: Myslím, že tohle bychom mohli pojmenovat tvým "bílým obdobím."
Klaus: Chybí mi základní barva mé palety - krev mého nepřítele.
Elijah: Doporučuji benátskou červenou s nádechem rzi.
Klaus: Je to už několik měsíců, držel jsem se plánu sedět a nic nedělat, ukázat truchlení. Nyní je moje dcera pryč, daleko od nebezpečí a blíží se další úplněk. Další noc ubohé slabosti během níž mi měsíční prsteny kradou sílu. Ubíjí mě to, musím něco udělat. Potřebuji prolít krev.