Září 2015

7x01 Day One of Twenty Two Thousand, Give or Take - Promo + CZ Translate

30. září 2015 v 22:01 | LadyD |  Videos

Damon: Jsem zpět!

ČTVRTEK, 8. ŘÍJNA

Damon: Ty a Carebear jste jakože spolu?
Caroline: Naše životy jsou divné.
Alaric: Nosit oblečení by bylo hezké.

Cross-over Poster

29. září 2015 v 21:59 | LadyD |  Together
A tady jeden cross-over plakát :)


Promo Posters for season 3

29. září 2015 v 21:43 | LadyD |  The Originals

Nové promo plakáty ke 3. sérii ...

image host image host


Promo Posters for season 7

29. září 2015 v 21:26 | LadyD |  Everything about the series

Objevily se nové promo plakáty k 7.sérii ...

image host image host


2015 Social Good Summit

28. září 2015 v 14:30 | LadyD |  Ian Somerhalder/Damon Salvatore

Ian na Socie Good Summit ...

image host image host image host image host image host

image host image host

VIP Sneak Peek of go90 Social Entertainment Platform

26. září 2015 v 11:36 | LadyD |  Nina Dobrev/Elena and Katherine

Nina na soukromé akci go90 Social Entertainment Platform ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host


3x02 You Hung the Moon - Synopsis

26. září 2015 v 10:59 | LadyD |  The Originals

Blížící se hrozby a zoufalé proroctví - Po zjištění, že pytláci zabíjejí vlky v zátoce, Elijahovy a Jacksonovy obavy o Hayley narůstají, když se neukáže během úplňku. Mezitím, Davina, jediná zná odpověď o Hayleyně pobytu, plánuje tuto informaci využít k její výhodě. Jinde, Cami zvěstuje Klausovi svou teorii o tom, kdo je za sérií vražd ve Francouzské čtvrti, zatímco Lucien upozorní Elijaha na válku mezi pokrevními liniemi. Nakonec, po obdržení katastrofálního proroctví o budoucnosti sourozenců Mikaelsonových, Klaus trvá na krajních opatřeních na určení tohoto potencionálního hrozícího nebezpečí.

7x02 Never Let Me Go - Synopsis

26. září 2015 v 10:27 | LadyD |  Everything about the series

O krok napřed - Když Damonovo impulzivní rozhodnutí ohrozí pečlivě sjednanou dohodu mezi Stefanem a Lily, nemá jinou možnost jen napravit věci s jeho matkou předtím, než se dostanou mimo kontrolu. Nicméně, Lily je o krok napřed a spouští nový krutý plán, který zasáhne Damona, kde ho to bude bolet nejvíce. Jinde, po návratu na Whitmorskou univerzitu, Alaric se obrátí na Bonnie s prosobou o pomoc ohledně záhadného a potenciálně nebezpečného artefaktu, který získal, zatímco Matt je nucen učinit život nebo smrt rozhodnutí. Mezitím Caroline, která se ocitne jako figurka v Lilině plánu s heretiky na odplatu, odhalí šokující podrobnosti o Stefanově minulosti.

Spoiler about season 3

25. září 2015 v 16:47 | LadyD |  The Originals

Téma této série: "Minulé hříchy se vracejí, aby vás strašili," řekl výkonný producent Michael Narducci. "B této sérii půjde o potomstvo Původních, upírů, jejichž vytvořili jako prvních."

Kde jsme skončili ?: Klaus a Elijah nakonec porazili zlou tetu Dahlia a zachránili Hope. Ale v procesu, Hayley a její vlkodlačí klan byly prokletý. Mezitím Rebekah je v smrtelném těle čarodějnice a vyrazila na cesty, Davina se dostala k moci jako nový lídr čarodějnic v New Orleans.

Co se chystá ?: S Mikaelsonovcami odcizenými od sebe se objeví nové hrozby. "Tito tři zplodili rady upírů, které se vrátily a ohrozí tak lidi," říká Narducci. "Budeme zkoumat myšlenku Klausových vztahů v minulosti. Co by se stalo, kdyby se jeho romantická zápletka z minulosti vrátila?"

Vlci na Bourbon Street: Minulá Klausova láska není jediný problém. Na starosti musí mít i matku své dcery Hayley, jejíž klan byl prokletý strávit většinu měsíce ve vlkodlaci formě. "To co udělal byla zrada," poznamenává Tonkin. "Její prioritou je prolomit prokletí svou lidu." Pokud to dokáže, bude hledat nové spojence. "Hayley a Cami si vybudují vztah a nakonec se k nim možná přidá i Freya."

Spoiler about season 7

25. září 2015 v 16:38 | LadyD |  Everything about the series

Téma této série: "Život bez Eleny," říká výkonná producentka Caroline Dries. "Alespoň v prvních kapitolách."

Kde jsme skončili ?: Zůstaň s námi. Damon se rozhodl zabít Kaia a zachránit Bonnie, vědouce, že Elena bude spát, dokud Bonnie nezemře. Stefan řekl Caroline, že tu chce být pro ni, když se vzpamatuje ze smrti své matky. Alaric sledoval jak Kai zavraždil jeho nevěstu a nenarozené dvojčata. Napravena Rozparovačka Lily, Stefanova a Damonova matka se znovu setkala se svými upírsko-kouzelnickými hybridy - heretiky. A nespecifikovaný skok do budoucna ukázal Matta hlídat vypleněno Mystic Falls.

Co se chystá ?: Premiéra vysvětlí jak se město do toho bodu dostalo, proč jsou všichni Heretici nepřátelé bratrů Salvatore a jejich matka stojí uprostřed toho všeho. "Kluci si uvědomí, že matka je pouze využívá, a uvědomí si, že musí držet při sobě a porazit ji," říká výkonná producentka Caroline Dries. Bonnie dělá doprovod truchlící Damonovi a Alaricovi. "Čím více se poflakuje s Damonem, tím více se obrušují Damonovy hrany a ona si dělá co chce." Caroline zápasí s hlasitou přítomností heretiků a odolává Stefanovi. "Mezi nimi je ten trapné tanec," řekla King. "V takové show s množstvím dramatu, je to směšné vidět tyto dvě postavy tančit kolem sebe a snažit se vypadat v pohodě.

Vše o Enzovi: Tuto sérii se mu stane hodně věcí. "Lidé si myslí, že je považováno za jedno z Teta.Buu dětí, ale Enzo se otřese a dá jasně najevo, co rozumí pod pojmem být v Teta.Buu životě," řekla Dries o postavě Michaela Malarkeya. Také dodává, že mu píše do scénáře šermířka souboj.