Březen 2016

7x17 I Went to the Woods - Stills

29. března 2016 v 19:40 | LadyD |  The Vampire Diaries - Stills

Stillsky ke crossoverové epizodě 7x17 I Went to the Woods ...

image host image host image host image host image host

image host image host


3x17 Behind the Black Horizon - Stills

29. března 2016 v 19:33 | LadyD |  The Originals

První tři stillsky z další crossoverové epizody 3x17 Behind the Black Horizon ...

image host image host image host


Secrets of Lonely Wolf - Chapter 2

27. března 2016 v 12:00 | LadyD |  My Story - Secrets of Lonely Wolf

Co takhle když jsem se rozhodoval, kam pojedu, Aljaška byla jasnou volbou. Za mého života jsem se ze svého rodného města ven moc nedostal. Moji přátelé byli členové otcovi smečky. Ale přeci jen se občas musí uzavírat jistá spojenectví, kvůli kterým jsou potřeba osobní schůzky. Jedna taková schůzka se tu konala, když mi bylo asi dvanáct. Tehdy jsem potkal Jacksona.

3x18 The Devil Comes Here and Sighs - Synopsis

24. března 2016 v 18:11 | LadyD |  The Originals

Jazzový festival v New Orleans - Jak město slaví tradiční jazzový festival, utvoří se nepravděpodobné spojenectví Klausových nepřátel za účelem zajmout ho. Vedouc záchrannou akci, Elijah a Freya čelí mocné hrozbě, jakou předtím nikdo z nich neviděl, zatímco Hayley a Cami přijdou s vlastním nebezpečným plánem na osvobození Klause. Mezitím, když se Kolovo nevyrovnané chování zhoršuje, Davina nemá na výběr, než obrátit se na Marcela a Vincenta s prosbou o pomoc.

7x18 One Way Or Another - Synopsis

24. března 2016 v 18:01 | LadyD |  Everything about the series

Závody na záchranu Stefana - Odhodlaný zajmout Ambrose - upíra na útěku, který může být klíčem k získání Stefana bezpečně zpět, Damon míří do Memphisu s Alaricem v závěsu. Nicméně, neochotný vrátit se zpět ke svým bývalým loveckým způsobům, Alaric svou neochotu dává jasně najevo, zatímco odhaluje pravdu o jeho posledních třech, bez-Damonovských-let. Mezitím na psychiatrii, Bonnie se setká s mladou ženou jménem Virginia (hostující hvězda Aisha Duran), která jí poskytne několik cenných informací o tom, proč je jí Zbrojnice na stopě. Nakonec, Enzo vezme věci do vlastních rukou, když se dozví od Rayny zničující zprávy.

Epizoda bude odvysílána 15. dubna.

3x17 Behind the Black Horizon - Synopsis

24. března 2016 v 17:38 | LadyD |  The Originals

Elijah a Finn cestují do Mystic Falls v epizodě režírovaný Josephem Morganem - Když zjistili, že Freya byla unesena a je v rukou nebezpečné nové hrozby, bratři Mikaelsonovi jsou nuceni dát stranou své rozdíly v zájmu záchrany jejího života, než bude příliš pozdě. Elijaha a Finna to přivede do Mystic Falls, kde se setkají se zástupcem šerifa Mattem Donovanem, který nenese dobře přítomnost nových upírů ve městě. Mezitím Klaus a Hayley spolupracují, aby odhalili další z Lucienových tajných plánů, zatímco zneklidňující Kolovo chování přináší Davinu k obavám o jejich společné budoucnosti.

Another TVD & The Originals Crossover is Here

22. března 2016 v 18:28 | LadyD |  Together

Zdá se to až neskutečné, ale je to opravdu pravda. Dočkáme se dalšího crossoveru mezi vesmírem The Vampire Diaries a The Originals.
Klaus a Hayley nejsou jediné postavy, které si odpočinou od rušného New Orleans. V epizodě The Originals odvysílané 8. dubna, která nese název "Behind the Black Horizon", dva členové Mikaelsonovi rodiny navštíví Mystic Falls. A zatímco tam budou, setkají se s Mattem Donovanem (Zach Roerig)

"Vím, že fanoušci milují, když spojíme seriály, stejně milují i ​​interakce mezi Mattem a Elijahem. Bude to připomínka, že oba seriály jdou stále na stejné časové vlně." Michael Narducci dále dodal. "Pro mě jako tvůrce, je opravdu zábavné vidět Matta, který ve třetí sérii zabil Finna s kůlem z bílého dubu, znovu čelit Finnovi. Matt, i když je pouze člověk, má vždy jaksi po ruce zbraně na zabití jakéhokoli upíra. Dokonce i Původního. "

Únos sestry bratrů Mikaelsonových - Freyi, zavede bratry do Mystic Falls.


Jen tak mimochodem, tato epizoda byla režírovaný samotným Josephem Morganem.

7x17 I Went To The Woods - Synopsis

18. března 2016 v 17:40 | LadyD |  Everything about the series

Stefan se ocitne v boji o holý život v epizodě režírované Julie Plec - V důsledku bratrova osudového rozhodnutí, Stefan se probudí hozený do situace týkající se života a smrti pouze s jeho základními instinkty, na které se může spolehnout. S časem pracujícím proti němu, vyrazí na cestu přežití, zatímco je nucen čelit nevratným škodám, které Damon zanechal na jejich vztahu. Mezitím se zoufale snaží zachránit svého bratra, Damon sleduje neobvyklou stopu, zatímco Matt posílá Valerie do Dallasu, aby pomohla Alaricovi při hledání Stefana. Nakonec, když Rayna zavětří vznik nové hrozby zapojí se do pátrání po Stefanovi předtím, než ho najde někdo jiný.

7x16 Days Of Future Past - First Stills

18. března 2016 v 17:34 | LadyD |  The Vampire Diaries - Stills

První stillsky k epizodě 7x16 Days Of Future Past ...

image host image host image host


Craccola Instagram #04

14. března 2016 v 2:27 | LadyD |  Candice A. King / Caroline Forbes

Já z těch Candiciných fotek prostě nemůžu ... Dnešní fotka tlapiček malé Florence je prostě dokonalá :D