Julie Plec talks about Extended Season 4 Time Jump, Teases TVD's New Theme

19. července 2016 v 12:53 | LadyD |  Together

Julie Plec v nejnovějším rozhovoru mluvila o časových skocích, které nás čekají v obou seriálech.

Zatímco na The Originals musíme čekat až do midseason - to znamená, do ledna 2017, je to však něco, co může pracovat ve prospěch show, alespoň, co se týče časové linie.

"Když se posunul datum premiéry, vlastně nám to dalo svobodu posunout časovou osu v náš prospěch, abychom docílili větší časový odstup mezi The Originals a The Vampire Diaries. Máme k dispozici několik extra let, se kterými můžeme manévrovat. Je to vlastně dobrá věc , nemuset se obávat sledu událostí. "

Co se týče Vampire Diaries, ti mají svou premiéru 21. října a Plec řekla, že je "opravdu nadšená slovy osmé série, což by prý mělo být jasné v okamžiku zveřejnění názvů epizod." Sice to nebude zahrnovat návrat určitého čaroděje, který miluje 90. léta, ale řekla: "Každý den přijdeme s nějakým nápadem vrátit Kaia zpět. Hádám, někdy narazíme na ten správný moment."

Ale aby jim zatím nechyběl, The Originals se dočká posily v podobě Christiny Moses, která hrála po boku Chrise Wooda (Kai) v Containment a Kristie Gutoskie se připojí k Vampire Diaries jako chůva dvou nadpřirozených dětí. Plec řekla, že jejím snem "by bylo přivést do upírského vesmíru další herce z Containment - George Younga, Demetria Bridgese a Zacha Unger."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama