Nina Dobrev, Ian Somerhalder & Nikki Reed Shut Down Feud Rumors With Powerful Message

8. února 2017 v 23:31 | LadyD |  Together

K údajné nenávisti mezi Ianem, jeho ženou Nikki a Ninou Dobrev se toho napsalo už hodně. Herci však zveřejnili na Instagramech fotografie a vyjádření, kterými tuto zášť odmítají.

image host image host

Nina Dobrev napsala: "Nevěřím jak ten čas letí. Rozlučková večeře s týmem Somereed. Úžasně dohnán ztracený čas. Všechno dobré.

Ian Somerhalder: "Odpočinek s těmito dvěma. Po letech, co webové stránky psali a naplňovali tak mysli fanoušků o tom jak se tyto drsné ženy znali a nepodložených fámách o bodáni do zad a jejich vzájemné nenávisti ... Byli jsme schopni setkat se na první společné večeři. Přestaňme rozšiřovat nenávist, už je jí ve světě i tak mnoho. Připojte se k nám v naší radosti a lásce. Pouze láska překoná vše. Mediální společnosti se chytí každé informace, která by někoho mohla ranit a otravují tak naši společnost. je to špatné. Pojďme ukončit tuto sérii s respektem a laskavostí a pokračujme v našich životech. Myslím, že je čas. A co vy? "

Nikki Reed: "Za poslední roky jsme si mysleli, že nejlepší reakce na neopodstatněné klepy bude ticho. Kdo by už chtěl reagovat na zprávy typu 'kamarátka podrazila kamarátku','podvádějící ex', nebo 'herci opouštějící šou' na takových stránkách jako je HollywoodLife, který si zvyšují odběry na náš úkor. Fuj. Vidím, že to ticho z naší strany bylo bráno jako možnost vyplnit prázdná místa s ještě více lžemi a šťavnatějšími příběhy a věříme, že máme morální povinnost, abychom ukončili toto fantazírování, hlavně díky fanouškům. jejich vášni a oddanost k seriálu je důvod jejich častých rozkolů mezi sebou a mladé dívky si berou příklady chování jaké viděli popsané. Takže dáváme konec tímto falešným příběhem o žárlivosti, zradě, přátelení se jen na oko a ženě, která nenávidí další. na konci dne tak pouze naučíte dívky nenávidět se navzájem a novou generaci, která věří v to, že je v pořádku nenávidět ženy. a tomuto tyto stránky, blogy a magazíny nerozumí. Toto je ta morální povinnost, kterou máme a musíme to zastavit. Posuňme se v další kapitole mírumilovně. A nakonec toto použijme jako výstražný příklad, jak je důležité zastavit trend opisování žen v novinách jako zatrpklé, rozzlobené, nejisté, se zlomenými srdci, dětinské, obviňující monstra, protože věřte nebo ne, změní to pohled žen na ženy. A hanba všem stránkám, které se cílí na stále mladší a mladší dívky, které jsou mnohem více zranitelnější. Když píšete takové titulky, učíte je nenávidět. Viděla jsem to z první ruky. Posuňme se dopředu a doufejme, že nastane změna v tom jak se vidíme a jak se k sobě navzájem chováme. "

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | Web | 9. února 2017 v 5:58 | Reagovat

No, já nevím, něco pravdy na tom asi bude......

2 Tina Tina | Web | 9. února 2017 v 22:15 | Reagovat

som rada že sa takto spoločne stretli a spravili si aj foto a že sa k tomu vyjadrili... ja osobne som nikdy neriešila (ani keď som ešte mala blog o TVD) či sa Níkky s Ninou kvôli Ianovi hádajú, alebo nie, či sa nenávidia, alebo nie... sú to predsa len ich životy a my nemáme právo sa im do toho miešať.. len oni sami vedia aké majú medzi sebou vzťahy :D :D teraz keď TVD oficiálne skončilo (Teda aspoň natáčanie) tak im držím palce aby sa im do budúcna darilo a verím že ich ešte uvidíme niekde :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama