EP Narducci Explains Creepy Cliffhanger, Confirms a Death

19. března 2017 v 22:03 | LadyD |  The Originals

Výkonný producent Michael Narducci poskytl několik rozhovorů o startu čtvrté série The Originals. Některé nejklíčovější okamžiky si můžete přečíst ...

O červených vlasech Hope: Narducci vysvětlil červené vlasy Hope, že při obsazování této postavy hledali herečku, která by dokázala věrně ztvárnit všechny emoce, které od ní budou potřebovat a nedívali se na to jaké barvy měla vlasy. Pokud lidé nevěří, že se někde ve Vikingské linii objevila tato barva vlasů tak se omlouvá.O Hayley - Elijah setkání: čeká je ještě několik překážek: Marcel, plné město čarodějnic a samozřejmě Hope, která si začne nárokovat pozornost, ale všichni chápou, že je to teprve dítě a její potřeby musí jít jako první.

O nepříliš velkém počtu Původních v první epizodě: bylo pro ně důležité probudit je v závěru epizody, ne na začátku, abyste měli pocit, že opravdu spali těch 5 let. A viděli jsme Elijaha a Freyu a také se k Původním už počítá i Hayley a Hope a samozřejmě i Marcel.

O Marcelovi: někde ve svém velmi velmi hlubokém nitru se možná i cítí špatně za to, co Klausovi udělal.

Klausova pomsta: Klaus se pravděpodobně nezaměří na pomstu, alespoň ne hned na začátku, spíše ho bude trápit jeho dítě.

Cami a Davina: Dva důležité charaktery, které uctili alespoň fotkami na stěně. A také uvidíme ještě Cami, jako výplod Klausové mysli.

O Alistair: poroučení v Marcelova městě se mu nevyplatilo a Narducci potvrdil jeho konečnou smrt, takže ho už více neuvidíme. I když ho měl Marcel možnost zachránit Klausovou krví, tu si nechává pro jiné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 6. dubna 2017 v 21:36 | Reagovat

mne osobne sa malá Hope strašne moc páči... je rozkošná a je jedno že má červené vlasy :D... ja si myslím že niečo spoločné s Hayley a Klausom... pasuje k nim :D
len mi v druhej sérii strašne moc chýba Davina... Milovala som ju s Kolom.. ona ho robila lepším :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama