4x08 Voodoo in My Blood - Webclip + CZ Translate

12. května 2017 v 10:49 | LadyD |  The Originals

Alaric: Potřebuješ si vydechnout. Jsem na cestě do New Orleans a mám pro tebe dobré zprávy. Prošel jsem věci z Lockwoodovského majetku a našel jsem speciálně pro tebe jednu maličkou kostičku z malíčku.
Klaus: Tvá snaha se velmi cení, teď si trochu pospěš na cestě sem.
Alaric: Uklidni se, Klausi. Jediný důvod proč jedu za tebou je, že tě nechci vidět blízko Mystic Falls. Věci jsou vždy krvavější, když si kolem.
Klaus: To je fér. Takže, Alaricu, když už máme příjemnosti za sebou ...
Alaric: Poslyš, ještě jedna věc. Lockwoodovi neschovávali tu kost jen tak. Vedly si také podrobné záznamy se jmény, daty, lokacemi. Ukázalo se, že věděli o dalších rodinách, které měly na starosti hlídání dalších pozůstatků. Je ti známé jméno Labonair?
Klaus: Ano, je mi povědomé.
Alaric: Oh, to je dobré, možná ti to pomůže najít zbytek dalších kostí, co budeš muset udělat sám, protože mé dny bojování s monstry skončily. Takže plán je takový, že na tebe počkám u Jacka na cestě 59. Jestli tam nebudeš do 14:10, tak vyhazuju kost a záznamy do nejbližšího odpadkového koše a padám. Pak si je v odpadcích můžeš lovit sám.
Klaus: Obávám se, že mám jiné povinnosti, takže se setkáš s Elijahem a pokud náhodou přijde pozdě tak navrhuji, aby sis procvičil trpělivost a koupil si další pivo. Jinak se budeš muset obávat o trochu větší počet monster.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 14. května 2017 v 21:59 | Reagovat

Ohohóó Rick miery do The Originals :3 teším sa :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama