Caroline is coming to New Orleans

20. července 2017 v 20:44 | LadyD |  Candice A. King / Caroline Forbes

Candice se vrátí na televizní obrazovky jako Caroline v nové řadě The Originals. Producenti tuto informaci vypustily do světa před několika dny.


CAROLINE, JEJÍ LÁSKY A KLAUS
Klaus je pro Caroline typický bad boy, po nekonečném pomrkávání si ve stém díle Upířích deníků dali žhavé dostaveníčko. Jejich krátký románek skončil/byl přerušen Klausovým odchodem do New Orleans, kam ji sice Klaus pozval, ale Caroline měla v té době jiné životní plány. Tou dobou měla komplikovaný vztah s Tylerem Lockwoodem, který se v The Originals také již mihl. Klaus při příležitosti odchodu z Mystic Falls do New Orleans řekl Caroline, že "Tyler je její první láskou, ale že on má v úmyslu být její poslední", čímž se jejich vztah víceméně uzavřel. Caroline se později provdala za Klausova starého přítele Stefana Salvatoreho, který se na konci Upířích deníků obětuje pro své přátele. Z Caroline je tedy nyní vdova a Klaus si po Camille zatím nikoho nenašel, takže jistý potenciál pro vztah tady je.


PROPLETENÉ CESTY
Ať už v Denících nebo Původních jsme pak mohli vidět, že občas se jejich cesty (skoro) střetávají, například:
Caroline sháněla Stefana Salvatoreho a jeho telefon, který v baru v New Orleans zapomněl, zvedl Klaus.
Někdy v pětiletém období, kdy byl Klaus vězněn Marcelem, ho do New Orleans přijela hledat Caroline se svými dcerami, ale nenašla ho.
Klaus daroval Carolinině škole pro nadané děti tučný šek a připojil i osobní vzkaz.


CAROLINE A PÁTÁ ŘADA
Zatím byla zveřejněna jen informace, že se Caroline objeví v páté řadě. Jak velký prostor zde dostane, ani ve které epizodě se na ní můžeme těšit, není jasné. V úvahu přichází pár situací, při kterých se Caroline může objevit. Buď může vycestovat z Mystic Falls, kde se převážně odehrával děj Upířích deníků, do New Orleans, nebo ji uvidíme jako zakladatelku školy pro magické děti (Salvatore Boarding House), kam Hayley na Alaricovo pozvání dala Hope Mikaelsonovou. Takže je možné, že se ani s Klausem nemusejí setkat. V jaké souvislosti byste ji rádi viděli?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irda Irda | Web | 20. července 2017 v 20:54 | Reagovat

To je suepr :D Jako Klause a Caroline,když jsem ještě sledovala upíří deníky,než to začli moc nathaovat jsem je hrozně shipovala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama