Everything about the series

8x12 What Are You? - Online / Download

12. února 2017 v 15:09 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / SK TITULKY / ENG TITULKY

Gilbert returns to Mystic Falls

4. února 2017 v 16:42 | LadyD

Poté, co ohlásila svůj návrat do finále seriálu The Vampire Diaries Nina Dobrev (Elena Gilbert) se vrací i herec David Anders (John Gilbert), a také se vrací do Mystic Falls herec Steven R. McQeen, který hraje Jeremyho.8x11 You Made a Choice to Be Good - Online / Download

4. února 2017 v 16:28 | LadyD


CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / ENG TITULKY / SK TITULKY

8x14 It’s Been A Hell Of A Ride - Synopsis

3. února 2017 v 21:53 | LadyD

Co přinese budoucnost - Damon a Stefan se musí spojit proti Cadovi v zájmu záchrany Eleniny rakve. Mezitím, se Caroline a Alaric zabývají rychle rostoucími magickými silami jejich dcer.

8x10 Nostalgia’s A Bitch - Online / Download

29. ledna 2017 v 16:29 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / SK TITULKY / ENG TITULKY

8x13 The Lies Will Catch Up to You - Synopsis

29. ledna 2017 v 16:10 | LadyD

Ďábel v minulosti - Damon a Alaric se setkají tváří v tvář se starým nepřítelem poté, co získá zbraň, kterou je možné zničit Cada. Stefan je držen v zajetí překvapivou známostí a je nucen čelit temnému tajemství z jeho minulosti. Mezitím Caroline a Matt se snaží udržet Stefana dál od jeho posledních násilných činů, které by ho zničily. Cade zaměří svou pozornost na Bonnie a ovládne její mysl.

Nina Dobrev Confirms Series Finale Return

28. ledna 2017 v 18:14 | LadyD

Myslím, že mnoho z vás očekávalo zprávu o návratu Niny Dobrev do finále Vampire Diaries. Nina Dobrev na svém Twitteru potvrdila, že opravdu je na natáčení a tudíž se na její postavu Eleny můžeme znovu těšit. Zároveň i prozradila název finální epizody, která se bude jmenovat "I Was Feeling Epic." Tuto frázi vyslovila Lexi v epizodě 162 Candles, kdy se oslavovali Stefanovy narozeniny, po rozhovoru s Elenou v Mystic Grill Stefanovi.

8x12 What Are You? - Synopsis

22. ledna 2017 v 21:58 | LadyD

Záchrana duší - V zájmu záchrany Stefanovi duše, Damon udělá dohodu s Cadem a slíbí mu Maxwellův deník. Alaric a Matt odmítají předat deník, protože může obsahovat způsob na zničení Cada. Caroline se zoufale snaží zkontaktovat se Stefanem, předtím, než Cade pokročí ve svém plánu.

8x09 The Simple Intimacy of the Near Touch - Online / Download

22. ledna 2017 v 16:19 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / SK TITULKY / ENG TITULKY

Michael Trevino on Whether We'll See Tyler Again

18. ledna 2017 v 21:51 | LadyD

Michael Trevino pro EW prozradil či Tylera do konce seriálu ještě uvidíme.
"Když Damon zabil Tylera, pochopil jsem to jako konec Tylerovi cesty. Vždycky byl obklopen smrtí. Smrtka mu byla vždy nablízku. Nečekal jsem, že to bude takto. Měl jsem s Julie Plec několik rozhovorů na toto téma a pochopil jsem, tak jak mi vysvětlila, že Tylerova smrt bude mít vliv na každou další postavu v jejím vývoji. Věděl jsem, že se to musí stát. Ale sezóna se ještě neskončila. Stále se natáčí. A jak víte, ve Vampire Diaries nikdo není skutečně mrtvý pokud nepadne finální klapka. "
 
 

Reklama


Rubriky