Everything about the series

8x11 You Made a Choice to Be Good - Synopsis

16. ledna 2017 v 16:30 | LadyD

Když se Ďábel vrátí - Cade se vrátí do Mystic Falls a prezentuje Damonovi a Stefanovi doplňující zadání k jejich misi, oba s hroznými následky. S rostoucím napětím v jejich přátelství, Caroline a Matt se snaží jak umí, aby ochránili obyvatele Mystic Falls před Cadovim apetitem na jejich duše. Bonnie a Enzo vyrazí na romantický výlet, přičemž berou zvon s sebou a doufají, že ho ochrání.

8x08 We Have History Together - Online / Download

14. ledna 2017 v 17:40 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / ENG TITULKY

Final Episode Script Is Being Written

9. ledna 2017 v 10:51 | LadyD


Julie Plec a Kevin Williamson začali psát scénář k poslední epizodě Vampire Diaries. Informovala tak o tom na Twitteru Julie Plec: "Za okamžik začnu psát finále The Vampire Diaries s mým partnerem v zločinu Kevinem Williamsonem."

V dalších tweetech prozradila hudebníky, kteří jim pomáhají získat inspiraci: Snow Patrol, Cary Brothers, Josh Groban, James Vincent McMorrow, skupina The Fray a Florence and the Machine. Z dívčích interpretů jsou to: Sara Brailles, Ingrid Michaelson, Birdy, Alison Sudol.

8x10 Nostalgia’s A Bitch - Synopsis

8. ledna 2017 v 15:51 | LadyD

Zvonění zvonu - Sybil se pomstila Damonovi tím, že ho uvedla do katatonického stavu. Caroline a Bonnie vstupují do Damonovy mysli a narazí na známé tváře z minulosti, jen aby zjistili, že klíčem k Damonovu osudu je Stefan. Je to závod s časem o zvon, zatímco i Selene a Sybil ho chtějí mít na své straně.

TV Line Spoilers about season 8

8. ledna 2017 v 13:50 | LadyD

Pěkně po pořádku: Výkonná producentka Julie Plec nenabídla žádný update ohledně návratu Niny Dobrev před koncem seriálu a vzpomíná "dostupnost" jako hlavní problém celého procesu. Co však mohla slíbit je "zábava v duchu bratrství. Stefan se ocitne v pokušení poddat se temnotě, zatímco se Damon stane frustrovaným, když vidí kam až umí jeho bratr zajít." Vztah Stefana a Caroline bude "také testován, což povede k řadě temných a smutných okamžiků mezi snoubenci." Mezitím Matt bude pracovat na zlepšení vztahu s jeho otcem - "buď směrem k odpuštění, nebo posunutí se kupředu." Bonnie si uvědomí, že "přece jen má v sobě nějakou magii, otázka je však jak se k ní dostat."

8x09 The Simple Intimacy of the Near Touch - Synopsis

31. prosince 2016 v 22:24 | LadyD

Soutěž krásy - Stefan a Damon se na Sybilinu žádost vrátí do Mystic Falls, která stále pokračuje v hledání historického artefaktu. Bonnie se vrací z Paříže s Enzovou krví ve svém oběhu a Caroline přemýšlí, zda Bonnie proměnu podstoupí. Stefan, Damon, Caroline, Bonnie a Enzo se zúčastní Miss Mystic Falls, kde Sybil pokračuje v přetváření Damonovy vzpomínek na Elenu.

Epizoda bude odvysílána 20. ledna.

8x08 We Have History Together - Synopsis

27. prosince 2016 v 17:18 | LadyD

Třídní společenství - Stefan a Damon navštíví podpůrnou skupinu pro lidi s problémy zvládání hněvu, aby našli svou další oběť. Sybil je stále naživu a vyučuje skupinu studentů střední školy, které později využije jako rukojmí, aby jí Caroline pomohla lokalizovat vzácný artefakt, který může být použit proti ní. Mezitím, Stefan a Damon, i nadále pokračují ve svém závazku ke Cadovi a testují morálku mladé lékařky Tary (hostující hvězda Alexandra Chando).

Jen pro připomínku, tuto epizodu režíroval Ian Somerhalder. Premiéru bude mít 13. ledna 2017.

8x07 The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You - Online / Download

13. prosince 2016 v 12:01 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / SK TITULKY / ENG TITULKY

8x06 Detoured on Some Random Backwoods Path to Hell - Online / Download

4. prosince 2016 v 15:01 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE / SK ONLINE

CZ TITULKY / SK TITULKY / ENG TITULKY

8x05 Coming Home Was a Mistake - Online / Download

21. listopadu 2016 v 11:01 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / SK TITULKY / ENG TITULKY

 
 

Reklama


Rubriky