Everything about the series

Michael Trevino on Whether We'll See Tyler Again

18. ledna 2017 v 21:51 | LadyD

Michael Trevino pro EW prozradil či Tylera do konce seriálu ještě uvidíme.
"Když Damon zabil Tylera, pochopil jsem to jako konec Tylerovi cesty. Vždycky byl obklopen smrtí. Smrtka mu byla vždy nablízku. Nečekal jsem, že to bude takto. Měl jsem s Julie Plec několik rozhovorů na toto téma a pochopil jsem, tak jak mi vysvětlila, že Tylerova smrt bude mít vliv na každou další postavu v jejím vývoji. Věděl jsem, že se to musí stát. Ale sezóna se ještě neskončila. Stále se natáčí. A jak víte, ve Vampire Diaries nikdo není skutečně mrtvý pokud nepadne finální klapka. "

8x11 You Made a Choice to Be Good - Synopsis

16. ledna 2017 v 16:30 | LadyD

Když se Ďábel vrátí - Cade se vrátí do Mystic Falls a prezentuje Damonovi a Stefanovi doplňující zadání k jejich misi, oba s hroznými následky. S rostoucím napětím v jejich přátelství, Caroline a Matt se snaží jak umí, aby ochránili obyvatele Mystic Falls před Cadovim apetitem na jejich duše. Bonnie a Enzo vyrazí na romantický výlet, přičemž berou zvon s sebou a doufají, že ho ochrání.

8x08 We Have History Together - Online / Download

14. ledna 2017 v 17:40 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / ENG TITULKY

Final Episode Script Is Being Written

9. ledna 2017 v 10:51 | LadyD


Julie Plec a Kevin Williamson začali psát scénář k poslední epizodě Vampire Diaries. Informovala tak o tom na Twitteru Julie Plec: "Za okamžik začnu psát finále The Vampire Diaries s mým partnerem v zločinu Kevinem Williamsonem."

V dalších tweetech prozradila hudebníky, kteří jim pomáhají získat inspiraci: Snow Patrol, Cary Brothers, Josh Groban, James Vincent McMorrow, skupina The Fray a Florence and the Machine. Z dívčích interpretů jsou to: Sara Brailles, Ingrid Michaelson, Birdy, Alison Sudol.

8x10 Nostalgia’s A Bitch - Synopsis

8. ledna 2017 v 15:51 | LadyD

Zvonění zvonu - Sybil se pomstila Damonovi tím, že ho uvedla do katatonického stavu. Caroline a Bonnie vstupují do Damonovy mysli a narazí na známé tváře z minulosti, jen aby zjistili, že klíčem k Damonovu osudu je Stefan. Je to závod s časem o zvon, zatímco i Selene a Sybil ho chtějí mít na své straně.

TV Line Spoilers about season 8

8. ledna 2017 v 13:50 | LadyD

Pěkně po pořádku: Výkonná producentka Julie Plec nenabídla žádný update ohledně návratu Niny Dobrev před koncem seriálu a vzpomíná "dostupnost" jako hlavní problém celého procesu. Co však mohla slíbit je "zábava v duchu bratrství. Stefan se ocitne v pokušení poddat se temnotě, zatímco se Damon stane frustrovaným, když vidí kam až umí jeho bratr zajít." Vztah Stefana a Caroline bude "také testován, což povede k řadě temných a smutných okamžiků mezi snoubenci." Mezitím Matt bude pracovat na zlepšení vztahu s jeho otcem - "buď směrem k odpuštění, nebo posunutí se kupředu." Bonnie si uvědomí, že "přece jen má v sobě nějakou magii, otázka je však jak se k ní dostat."

8x09 The Simple Intimacy of the Near Touch - Synopsis

31. prosince 2016 v 22:24 | LadyD

Soutěž krásy - Stefan a Damon se na Sybilinu žádost vrátí do Mystic Falls, která stále pokračuje v hledání historického artefaktu. Bonnie se vrací z Paříže s Enzovou krví ve svém oběhu a Caroline přemýšlí, zda Bonnie proměnu podstoupí. Stefan, Damon, Caroline, Bonnie a Enzo se zúčastní Miss Mystic Falls, kde Sybil pokračuje v přetváření Damonovy vzpomínek na Elenu.

Epizoda bude odvysílána 20. ledna.

8x08 We Have History Together - Synopsis

27. prosince 2016 v 17:18 | LadyD

Třídní společenství - Stefan a Damon navštíví podpůrnou skupinu pro lidi s problémy zvládání hněvu, aby našli svou další oběť. Sybil je stále naživu a vyučuje skupinu studentů střední školy, které později využije jako rukojmí, aby jí Caroline pomohla lokalizovat vzácný artefakt, který může být použit proti ní. Mezitím, Stefan a Damon, i nadále pokračují ve svém závazku ke Cadovi a testují morálku mladé lékařky Tary (hostující hvězda Alexandra Chando).

Jen pro připomínku, tuto epizodu režíroval Ian Somerhalder. Premiéru bude mít 13. ledna 2017.

8x07 The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You - Online / Download

13. prosince 2016 v 12:01 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / SK TITULKY / ENG TITULKY

8x06 Detoured on Some Random Backwoods Path to Hell - Online / Download

4. prosince 2016 v 15:01 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE / SK ONLINE

CZ TITULKY / SK TITULKY / ENG TITULKY

 
 

Reklama


Rubriky