Everything about the series

8x03 - Episode Title Revealed

22. srpna 2016 v 11:16 | LadyD

Nedávno byl odtajněn název další epizody The Vampire Diaries. Citace pochází opět z první řady a jejím autorem je jak jinak Damon. Epizoda 8x03 je pojmenována: You Decided That I Was Worth Saving.
Slyšet jste to mohli ve finále první série a určitě si pamatujete scénu Damona na Elenině verandě myslíc si, že mluví s Elenou, ale byla to Katherine.

Spoiler about Steroline in season 8

22. srpna 2016 v 10:56 | LadyD

Co nám můžeš říct o Steroline v osmé sérii Vampire Diaries? Budou konečně šťastní a co je čeká?
Určitě není snadné nastartovat vztah, když má Stefan na mysli mnohem vážnější věci. Ale i Caroline má před sebou velký rok. "Caroline se snaží v jejím vlastním stylu udělat vše pro všechny. Snaží se být skvělou matkou, oporou pro jejího bývalého snoubence, má novou práci a je zpět v Mystic Falls. Pracuje v místní televizní stanici v Mystic Falls jako novinářka. Také se snaží zvládnout vztah se Stefanem zatímco čelí krizi zvané 'Ztracený Damon.' Dokonale ovládá multitasking. Čeká je hodně skoků a pádů, "řekla Julie Plec.

8x02 - Episode Title Revealed

14. srpna 2016 v 10:03 | LadyD

Matt Davis (Alaric) zveřejnil název druhé epizody poslední série Vampire Diaries. Jak již bylo naznačeno, každá epizoda bude pojmenována nějakou citací ze seriálu. Po Hello Brother, což je název epizody 8x01, Matt prozradil, že epizoda 8x02 se bude jmenovat Today Will be Different, což je odkaz na scénu také z pilotní epizody Vampire Diaries, kdy si Elena psala poprvé do deníku: "Milý deníčku. Dnešek bude jiný. Musí být. budu se usmívat a bude to vypadat věrohodně. Můj úsměv bude říkat 'Jsem v pořádku, děkuji. Opravdu se cítím mnohem líp.' Už nebudu smutným malým děvčátkem, které ztratilo rodiče. Začnu znovu a budu někdo nový. Jen tak se pohnu vpřed. "

Joel Gretsch as Peter Maxwell

2. srpna 2016 v 15:00 | LadyD

Finále sedmé série Vampire Diaries zanechalo řadu otázek. Jedna z nich, je kam se poděl Matt-modré-očko. Odpověď na tuto otázku nám možná poskytne nová castingová informace. Joel Gretsch se nám představí jako Peter Maxwell - pravidelně se opakující postava, která je popisována a nyní pozor jako "modrooký chlap, který před lety opustil svou rodinu. Je šokován, když se vynoří někdo z jeho minulosti. Jeho syn vstoupil do jeho života a snaží se o nějaké spojení. Petra však zatáhne do světa nadpřirozeného nebezpečí. "

Adele: "Kdo by tak mohl být Peter Maxwell ?? :D ... písněte do komentů vaše tipy.

8x01 - Episode Title Revealed

27. července 2016 v 10:41 | LadyD

Tak a máme tady název první epizody. Jak již Julie Plec řekla, každá epizoda poslední série bude nést název jedné hlášky z předchozích sérií. A jak by to bylo, kdybychom nezačali hned na začátku.
Název první epizody osmé série je Hello Brother.
Pro připomínku, zmiňovaná citace je z pilotní epizody, z prvního setkání Damona a Stefana v penzionu. Také "Hello brother," řekl Stefan v premiérové epizodě třetí série, kdy vylákal Damona do televizního studia a zabil tam tehdejší Damonovu přítelkyni. V páté sérii takto zdravil dvojník Silas Damona v univerzitním areálu.

Will a New Girl Come Between Stefan and Caroline?

19. července 2016 v 13:09 | LadyD

Comic-Con se blíží a s ním i spoilery k nové sérii Vampire Diaries. Výkonná producentka Julie Plec prozradila co čeká Steroline.

Stefan a Caroline se ve finále sedmé série udobřili, to však neznamená, že jim to vydrží navěky. Julie Plec vzpomenula, že do města přichází nová žena a rychle si bude krást Stefanovu pozornost. Co tato žena chce obvykle i dostane a to za použití i "sporných metod."
Po tom, čím si se Stefanem prošla Caroline se nevzdá tohoto vztahu bez boje. Stefan bude muset pečlivě zvážit situaci a vybrat si tu nejlepší možnost.

Kristen Gutoskie as Seline

28. června 2016 v 18:47 | LadyD


Kristen si v osmé sérii The Vampire Diaries zahraje Seline, milou chůvu dvou malých dětí přes den a dívku hledající své místo v nebezpečném světě v noci. Vázaná na svou novou "rodinu" způsobem, který nelze vysvětlit bude Seline zoufale bojovat, aby ochránila ty, které miluje.

Damon and Enzo's Dark Finale Twist, Offers Hope for 'Steroline' in Season 8

15. května 2016 v 13:51 | LadyD

ČLÁNEK PLNÝ VELKÝCH SPOILERŮ Z FINÁLE 7.SÉRIE, POKRAČUJTE POUZE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ ;)

7x22 Gods & Monsters - Online / Download

15. května 2016 v 12:55 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY

7x21 Requiem for a Dream - Online / Download

9. května 2016 v 0:16 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY

 
 

Reklama


Rubriky