Everything about the series

Joel Gretsch as Peter Maxwell

2. srpna 2016 v 15:00 | LadyD

Finále sedmé série Vampire Diaries zanechalo řadu otázek. Jedna z nich, je kam se poděl Matt-modré-očko. Odpověď na tuto otázku nám možná poskytne nová castingová informace. Joel Gretsch se nám představí jako Peter Maxwell - pravidelně se opakující postava, která je popisována a nyní pozor jako "modrooký chlap, který před lety opustil svou rodinu. Je šokován, když se vynoří někdo z jeho minulosti. Jeho syn vstoupil do jeho života a snaží se o nějaké spojení. Petra však zatáhne do světa nadpřirozeného nebezpečí. "

Adele: "Kdo by tak mohl být Peter Maxwell ?? :D ... písněte do komentů vaše tipy.

8x01 - Episode Title Revealed

27. července 2016 v 10:41 | LadyD

Tak a máme tady název první epizody. Jak již Julie Plec řekla, každá epizoda poslední série bude nést název jedné hlášky z předchozích sérií. A jak by to bylo, kdybychom nezačali hned na začátku.
Název první epizody osmé série je Hello Brother.
Pro připomínku, zmiňovaná citace je z pilotní epizody, z prvního setkání Damona a Stefana v penzionu. Také "Hello brother," řekl Stefan v premiérové epizodě třetí série, kdy vylákal Damona do televizního studia a zabil tam tehdejší Damonovu přítelkyni. V páté sérii takto zdravil dvojník Silas Damona v univerzitním areálu.

Will a New Girl Come Between Stefan and Caroline?

19. července 2016 v 13:09 | LadyD

Comic-Con se blíží a s ním i spoilery k nové sérii Vampire Diaries. Výkonná producentka Julie Plec prozradila co čeká Steroline.

Stefan a Caroline se ve finále sedmé série udobřili, to však neznamená, že jim to vydrží navěky. Julie Plec vzpomenula, že do města přichází nová žena a rychle si bude krást Stefanovu pozornost. Co tato žena chce obvykle i dostane a to za použití i "sporných metod."
Po tom, čím si se Stefanem prošla Caroline se nevzdá tohoto vztahu bez boje. Stefan bude muset pečlivě zvážit situaci a vybrat si tu nejlepší možnost.

Kristen Gutoskie as Seline

28. června 2016 v 18:47 | LadyD


Kristen si v osmé sérii The Vampire Diaries zahraje Seline, milou chůvu dvou malých dětí přes den a dívku hledající své místo v nebezpečném světě v noci. Vázaná na svou novou "rodinu" způsobem, který nelze vysvětlit bude Seline zoufale bojovat, aby ochránila ty, které miluje.

Damon and Enzo's Dark Finale Twist, Offers Hope for 'Steroline' in Season 8

15. května 2016 v 13:51 | LadyD

ČLÁNEK PLNÝ VELKÝCH SPOILERŮ Z FINÁLE 7.SÉRIE, POKRAČUJTE POUZE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ ;)

7x22 Gods & Monsters - Online / Download

15. května 2016 v 12:55 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY

7x21 Requiem for a Dream - Online / Download

9. května 2016 v 0:16 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY

7x20 Kill ´Em All - Download / Online

1. května 2016 v 19:20 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY


7x22 Gods & Monsters - Synopsis

27. dubna 2016 v 14:28 | LadyD

Nejvyšší oběť - Přes veškeré úsilí pomoci Bonnie před trýznivým dilema, kterému čelí, Damonovi, Enzovi a Caroline se čas na realizaci jejich možností krátí. S jejich jedinou nadějí na záchranu jejich přítele, který se nachází v Armory, Stefan oznámí Caroline nečekanou novinku, že na pomoc budou možná potřebovat nečekaný zdroj - ji, Alarica a dvojčata. Jinde, Enzo udržuje Bonnie zaujatou tím, že ji přenáší zpět do jejich chaty, ale když se jeho plán náhle změní, bude to až Damon, který učiní finální oběť, aby zachránil své nejbližších přátele.

7x19 Somebody That I Used to Know - Download / Online

25. dubna 2016 v 23:06 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY

 
 

Reklama


Rubriky