Everything about the series

8X01 Hello, Brother - Download / Online

23. října 2016 v 18:27 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY

Promo Posters for season 8

23. října 2016 v 18:22 | LadyD

Promo fotky k 8.řadě ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host

8x04 An Eternity of Misery - Synopsis

23. října 2016 v 16:32 | LadyD

Nadpřirozený původ příběhu - Úkol najít tajemnný artefakt, Damona zavede poslední mise do Texasu, kde se setká v násilné potyčce s Petrem Maxwellem (hostující hvězda Joel Gretsch) a přivede ho to k překvapivému odhalení. Mezitím poté, co získal převahu v boji za záchranu Damona a Enza, Stefan a Alaric odhalí původ záhadné Síly, které čelí. Nakonec Matt se vrací do boje když se jeho minulost a přítomnost srazí nečekaným způsobem.

Epizoda bude odvysílána 11.11.2016

8x04 Episode Title

23. října 2016 v 16:24 | LadyD

Známe název čtvrté epizody finální série TVD. "An Eternity of Misery" je Damonova citace z první série a epizody Blood Brothers z flashbacku do doby, kdy se z Damona a Stefana staly upíři.

Damon: You got what you wanted ... You and me for all eternity. But here this, brother. I will make it an eternity of misery for you.

8x03 You Decided That I Was Worth Saving - Synopsis

18. října 2016 v 19:44 | LadyD

Bonnieina volba - Jak Enzo pokračuje v boji o kontrolu nad sebou samým, Bonnie se ocitne uprostřed smrtelné hry a je nucena učinit srdcervoucí rozhodnutí, které zahrnuje nejdůležitější lidi v jejím životě. V Armory zkoumá Alaric tajemný artefakt a doufá, že jim pomůže získat Damona a Enza zpět. Konečně, Damonovy činy ho zavedou k Tylerovi Lockwoodovi, který se mu snaží dostat do hlavy trochu rozumu, předtím než bude příliš pozdě.

Epizoda bude odvysílaná 4. listopadu

8x02 Today Will Be Different - Synopsis

8. října 2016 v 18:28 | LadyD

Síla vůle - Poté, co se dozvěděl, že někdo ze Stefanovi minulosti může být dalším Damonovým a Enzovým cílem, Stefan, Bonnie a Caroline míří do Severní Karolíny. Tam Bonnie trvá na drastických opatřeních ve snaze zlomit Enza bez ohledu na to, kdo má nad ním kontrolu. V Armory narazí Alaric a Georgie (hostující hvězda Allison Scagliotti) na tajemný symbol, který může souviset s nadpřirozenými silami ovládajícími Damona a Enza. Nakonec Caroline připraví pro Stefana nečekané překvapení.

Epizoda bude odvysílána 28. října. 2016

8x01 Hello, Brother - Synopsis

2. října 2016 v 21:01 | LadyD

Začátek konce - Měsíce po Damonově a Enzově záhadném zmizení z trezoru Armory, Stefan neúnavně pokračuje v pátrání, zatímco Bonnie má problém věřit, že se jim to podaří. Mezitím nebezpečné setkání s neočekávaným návštěvníkem nechá Caroline a Alarica ve strachu, že někdo, nebo něco, se zajímá o jejich rodinu. Nakonec, po sledování nepravděpodobného vodítka, Stefan si uvědomí, že cokoliv co má moc nad jeho bratrem mu může škodit víc než si kdy představoval.

Exclusive Scoop On TVD

8. září 2016 v 21:39 | LadyD

Spoilery k premiéře osmé série TVD od TV Line.
Když začne Vampire Diaries se svými šestnácti finálními epizodami, hlavní skupinka se bude soustředit na záchranu Damona a Enza z mystické temnoty, která je pohltila. "Ukáže se, že tato temnota je odlišná od jakých známe, protože odráží přesný Damonův stav v jakém se nachází ve svém životě," řekla výkonná producentka Julie Plec. "Toto není Damon, který dělá věci pro vzrušení a zkažené zvrácené potěšení. Toto dělá z nějakého důvodu." Bonnie vydá ze sebe maximum, aby pomohla, i když dostat se na úroveň čarování jakou mívala bude složité. Místy se bude trochu vzdávat. "Mezitím Stefan a Caroline jsou tak silný jak mohou být, vzhledem k okolnostem. Hledají útěchu ve skupině, stejně jako všichni ostatní." Caroline se snaží vyvážit práci a rodičovství. Co se týče Matta, Julie plec ujišťuje , že bude hledat v minulosti odpovědi na svou budoucnost a Alaric může být v pokušení, protože má novou chůvu.

Bonusový spoiler: Na rozdíl od svých upírských kolegů, Caroline bude skutečně v osmé sérii pracovat.

Tyler Lockwood is Back!

7. září 2016 v 15:31 | LadyD

Mnoha fanoušků potěší zprávy o Michaelovi Trevino a jeho postavě Tylera Lockwooda v The Vampire Diaries.
Naposledy jsme Tylera viděli, když ho Damon zbil do bezvědomí. Tyler to však nějak rozchodil a je potvrzeno, že ho uvidíme už v třetí epizodě, kde se znovu setká tváří v tvář s Damonem, jenže tentokrát, Damonův duševní stav bude horší, protože je nadále pod špatným vlivem. Tyler se pokusí s Damonem si rozumně promluvit a vtlouct mu do hlavy trochu rozumu, přitom mu připomene někoho, kdo je důležitý. Ale pokud se máme poučit z historie, Damon ne vždy horlivě naslouchal Tylerovi.

Spoiler about Sarah Salvatore in season 8

22. srpna 2016 v 11:45 | LadyD

Byl jsem mile zaskočen, když jsem se dočetl, že se Sarah Salavatore vrací do Vampire Diaries. Nějaké nápady co ji do Mystic Falls přivede?
To je dobrá otázka. Velmi dobrá. Ve skutečnosti jsme se přesně to samé zeptali výkonné producentky Julie Plec, která nám nabídla takovou zašifrovanou odpověď. "Je to velká záhada, co ji přivádí zpět. Zdá se, že to nemá s ničím co společného a stále, když si přesně uvědomíte tu příčinu, zjistíte, že přesně sedí do plánu našeho hlavního záporáka." Jsem zvědavý jak se to dá interpretovat.

 
 

Reklama


Rubriky