Ian Somerhalder/Damon Salvatore

Interview about 3rd Season with Ian Somerhalder

7. září 2011 v 18:43 | LadyD

Již 15. září se na televizní obrazovky vrací 3. série příběhu o bratrech Damonovi (Ian Somerhalder) a Stefanovi (Paul Wesley), kteří jsou oba posedlý krásnou Elenou (Nina Dobrev). Jak se Stefan potápí stále hlouběji do temné strany, Damon a Elena se snaží bojovat s jejich narůstající vazbou a zároveň se snaží přivést zpět Stefana, kterého na temnou stranu svedl zlý původní upír Klaus.
V tomto interview Ian Somerhalder mluví o tom, jak se jeho charakter Damon tuto sérii změnil, o sporech o tom, jaký Damon opravdu je, a jaký chtějí ostatní aby byl a o efektu v moment polibku Damona a Eleny na konci druhé série. Mluví také o Damonovo vztahu s Bonnie (Katerina Graham) a Jeremym (Steven R. McQueen). Buďte si jistí, že si uchová správný postoj, i když už momentálně není anti hrdina.

Rolling Stone Photoshoot

29. srpna 2011 v 21:51 | LadyD

Nádhernej photoshoot pro Rolling Stone.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

News from Ian's Twitter!

15. července 2011 v 15:41 | LadyD

Máme tu novinky z Ianova Twitteru! Ve středu Ian přidal na twitter zprávu, která by některým fanynkám mohla způsobit opravdový šok, v případě, že si z nás Ian neutahuje...

@iansomerhalder: Dobrou noc krásný umělohmotný světe. Jsem totálně unavený, potřebuji odpočinek! První den třetí série na mě čeká zítra. Podle scénáře - nebude mít na sobě Damon žádné oblečení...Šok!!


Ian on 137. Kentucky Derby (7. května)

11. května 2011 v 19:27 | LadyD

Ian se ukázal 137. Kentucky Derby ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ian´s Twitter: "We Love Joseph Morgan"

15. března 2011 v 9:34 | LadyD

Ian Somerhalder napsal včera na svůj twitter tuto zprávu:
EN: "@CandiceAccola just said on Set that while we Love Joseph Morgan Charlie Sheen should have been Klaus!"
CZ: "Candice právě řekla na natáčení, že zatímco my milujeme Josepha Morgana, Charlie Sheen měl být Klaus!"
Rozhodně by to bylo zajímavé :D


Ian Somerhalder at New York Monday (07.03 2011)

9. března 2011 v 15:10 | LadyD

Krásné fotky Iana z New York Monday

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ian for Just Jared about The End 2.season

12. února 2011 v 21:26 | LadyD

Ian Somerhalder poskytl rozhovor pro Just Jared. Kde se zmiňuje o budoucnosti seriálu a o své roli.

JJ:Kromě čtení scénáře, děláš něco, aby ses dostal do role?

Ian: Ano. Je tu žena se kterou pracuji a ona je pravděpodobně jedna z nejlepších "trenérů herců" chodících na této planetě. Ona trénovala hodně herců a já sní úzce spolupracuji každý den.

JJ:Výkonný producent Julia Plec říká že serie skončí rituálem, který má zlomit prokletí slunce a měsíce. Můžeš nám aspoň něco málo naznačit?

Ian: Je to legrační, protože jsme dostali scénář teprve před pár dny. Vím že půjde o velké zúčtování mezi vlkodlaky a upíry a nedovedu si představit, že by to Klaus nechal jen tak. Všechny věci se budou schylovat k velkému zúčtování a to je problém. Damon se bude snažit o ochranu Eleny. Její ochrana je velmi namáhavá a připojí se k tomu i emoce, určitě to bude velmi těžké.

Interview for Cosmopolitan

28. ledna 2011 v 18:41 | LadyD


Cosmopolitan: Co je nejtěžší na hraní upíra?
Ian: Nejspíše to, že hrajeme i v noci. Všichni jsme pracovali až do 7.00 a pak jsme spali celý den.

Cosmopolitan: Jak se snažíte zapůsobit na holky?
Ian: Vařím pro ni. Říká se, že láska prochází žaludkem a já doufám, že je to tak i u dívek. Jednu jsem dostal například v letadle do Paříže, stačí jen povečeřet.

Cosmopolitan: Co je podle vás špatné?
Ian: Když někdo nemá rád zvířata. Pracuji hodně s lidmi a starám se o tři kočky. Nezáleželo by na tom, jak sexy by ta dívka byla, když by neměla ráda zvířata. To by byl velký problém, hlavní problém.

Cosmopolitan: Popište nejodvážnější věc, kterou jste kdy udělal?
Ian: Potápění se žraloky v Jihoafrické republice. Být v kleci, která je široká jen 8x8 metrů a plavat tam mezi žraloky je velice intenzivní.

Cosmopolitan: Máte nějaký skrytý talent?
Ian: Umím kaligrafii. A navíc ovládám perfektně své nohy. Kdybych měl zlomené obě ruce, tak bych dokázal napsat milostný dopis právě jenom nohama.

"Give Damon some love"

31. prosince 2010 v 12:35 | LadyD

Pár dnů před vysíláním dílu 2x11 By the Light of the Moon řekl Ian Somerhalder v rozhovoru pro E!Online, že trochu žárlil ohledně milostné scény mezi Stefanem a Katherine, která se odehrává v hrobce (v té době jsme ještě nevěděli, že to je jen sen).

"Tohle věcmi pořádně zamíchá a způsobí nepředvídatelné spojenectví," řekl Somarhalder. "Také jsem prosil a žádal, aby Damonovi dali nějakou lásku, něco skutečného, podstatného," dodal a také doufá, že se mezi ním a Elenou něco před koncem série stane.

Happy Birthday Ian !!!!

8. prosince 2010 v 20:20 | LadyD

Dneska slaví krásné 32. narozeniny, herec, model a producent Ian Somerhalder známí především jako Damon Salvatore - The Vampire Diaries. Takže, přeju všechno nejlepší :) atd.
 
 

Reklama