Ian Somerhalder/Damon Salvatore

Ian for Just Jared about The End 2.season

12. února 2011 v 21:26 | LadyD

Ian Somerhalder poskytl rozhovor pro Just Jared. Kde se zmiňuje o budoucnosti seriálu a o své roli.

JJ:Kromě čtení scénáře, děláš něco, aby ses dostal do role?

Ian: Ano. Je tu žena se kterou pracuji a ona je pravděpodobně jedna z nejlepších "trenérů herců" chodících na této planetě. Ona trénovala hodně herců a já sní úzce spolupracuji každý den.

JJ:Výkonný producent Julia Plec říká že serie skončí rituálem, který má zlomit prokletí slunce a měsíce. Můžeš nám aspoň něco málo naznačit?

Ian: Je to legrační, protože jsme dostali scénář teprve před pár dny. Vím že půjde o velké zúčtování mezi vlkodlaky a upíry a nedovedu si představit, že by to Klaus nechal jen tak. Všechny věci se budou schylovat k velkému zúčtování a to je problém. Damon se bude snažit o ochranu Eleny. Její ochrana je velmi namáhavá a připojí se k tomu i emoce, určitě to bude velmi těžké.

Interview for Cosmopolitan

28. ledna 2011 v 18:41 | LadyD


Cosmopolitan: Co je nejtěžší na hraní upíra?
Ian: Nejspíše to, že hrajeme i v noci. Všichni jsme pracovali až do 7.00 a pak jsme spali celý den.

Cosmopolitan: Jak se snažíte zapůsobit na holky?
Ian: Vařím pro ni. Říká se, že láska prochází žaludkem a já doufám, že je to tak i u dívek. Jednu jsem dostal například v letadle do Paříže, stačí jen povečeřet.

Cosmopolitan: Co je podle vás špatné?
Ian: Když někdo nemá rád zvířata. Pracuji hodně s lidmi a starám se o tři kočky. Nezáleželo by na tom, jak sexy by ta dívka byla, když by neměla ráda zvířata. To by byl velký problém, hlavní problém.

Cosmopolitan: Popište nejodvážnější věc, kterou jste kdy udělal?
Ian: Potápění se žraloky v Jihoafrické republice. Být v kleci, která je široká jen 8x8 metrů a plavat tam mezi žraloky je velice intenzivní.

Cosmopolitan: Máte nějaký skrytý talent?
Ian: Umím kaligrafii. A navíc ovládám perfektně své nohy. Kdybych měl zlomené obě ruce, tak bych dokázal napsat milostný dopis právě jenom nohama.

"Give Damon some love"

31. prosince 2010 v 12:35 | LadyD

Pár dnů před vysíláním dílu 2x11 By the Light of the Moon řekl Ian Somerhalder v rozhovoru pro E!Online, že trochu žárlil ohledně milostné scény mezi Stefanem a Katherine, která se odehrává v hrobce (v té době jsme ještě nevěděli, že to je jen sen).

"Tohle věcmi pořádně zamíchá a způsobí nepředvídatelné spojenectví," řekl Somarhalder. "Také jsem prosil a žádal, aby Damonovi dali nějakou lásku, něco skutečného, podstatného," dodal a také doufá, že se mezi ním a Elenou něco před koncem série stane.

Happy Birthday Ian !!!!

8. prosince 2010 v 20:20 | LadyD

Dneska slaví krásné 32. narozeniny, herec, model a producent Ian Somerhalder známí především jako Damon Salvatore - The Vampire Diaries. Takže, přeju všechno nejlepší :) atd.

GLAMOUR.COM's Sexiest Vampires!

22. října 2010 v 16:58 | LadyD

Stránka glamour.com sestavila žebříček "31 nejvíce sexy upírů". Mezi kterými se samozřejmě úspěšně dostala Twilight Sága, kde se hned umístilo jejich 10 upírů. Pak je tu dále seriál Tru Blood/ Pravá krev se svými třemi upíry. Pozadu nezůstali ani herci, upíři z Vampire Diaries! A náš upír Damon Salvatore dokonce obsadil hned druhé místo! Gratulace!1. Edward Cullen (Robert Pattinson) - Twilight saga
2. Damon Salvatore (Ian Somerhalder) - The Vampire Diaries
3. A(David Boreanaz) - Buffy The Vampire Slayer
4. Emmett Cullen (Kellan Lutz) - Twilight saga
5. Louis (Brad Pitt) - Interview With A Vampire
6. Eric Northman (Alexander Skarsgård) - True Blood
7. Michael (Jason Patric) - The Lost Boys
8. Spike (James Marsters) - Buffy The Vampire Slayer
9. Bill Compton (Stephen Moyer) - True Blood

Interview for ETonline!

16. října 2010 v 10:06 | LadyD

Jeho pronikavé modré oči jsou jednou z prvních věcí, které si všimnete na Ianu Somerhalderu, který byl jedním z prvních znaků pro trosečníka ze seriálu "Lost", který zde ovšem zahynul. Teď už je zpátky ze světa nemrtvých - vlastně, je mrtvý pořád - s jeho rolí jako "badvampire" Damon Salvatore ze seriálu "The Vampire Diaries".Právě o něm a jeho upíří postavé vám přináším jeden rozhovor z ETonline.

ET: Jste fanouškem celého upířího šílenství?
Jsem z New Orleans, a tak jsem vyrůstal s Anne Rice. Od velmi mladého věku jsem věděl hodně o upírech a vždy si ho chtěl jednou zahrát.

ET: Jak jste se připravoval na hraní upíra?
Nemám rád krev. Krev mě trochu děsí. Takže když hraju ten "upíří hlad", tak například myslím na to, že jsem uvízl v letadle a tam není jídlo a mám velký hlad. Představte si, že jste upír a máte 160 let životních zkušeností - znalostí lidstva, života a smrti, a vlastně všeho -a pak, že vaše smysly jsou zvýšený o 1000 procent. Všechny věci, které uslyšíte se musíte naučit zablokovat. Doufám, že to dělám správně.

Scans from Cosmopolitan November 2010!

12. října 2010 v 20:19 | LadyD

Scany z magazínu Cosmopolitan ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Candice & Ian of Hot Topic

10. října 2010 v 11:00 | LadyD

Dvě bombastický fotky...ta druhá je prostě supiš coool ...

imagebam.com imagebam.com

Ian - životopis

3. října 2010 v 15:38 | LadyD

Povolání: Herec, model, producent
Věk: 31
Datum narození: 8.12.1978
Místo narození: Covington, Louisiana, USA
Znamení: Střelec

Výška: 177 cm

Ian Somerhalder je synem maskérky a stavaře, Od svého narození byl vychován v malém městečku Covington ve státě Louisiana... Jízdu na koni a rybaření už v 10 letech vyměnil za modelingová pole. Pěkného klučinu si totiž vyhlídli pánové prestižních modelingových agenturách Guess a Versace.

Na střední sice praktikoval závodně některé sporty, ale nabídky od společností jako Calvin Klein, Dolce a Gabana či Gucci byly silnější a tak Ian Somerhalder procestoval ještě než mu bylo osmnáct půlku světa. Teprve po té zakotvil na vysoké škole a zkusil se věnovat herectví. Až náhodný objev v tuctovém komparzu ho katapultoval do filmových rolí.Objevil se v několika seriálech a filmech např. Ztraceni (LOST) je pro něj největší příležitostí a zážitkem. Už jen proto že se při natáčení dal dohromady s Maggie Grace.

Když mu bylo deset let, maminka Edna si všimla, že má skutečně výjimečně hezkého synáčka a našla mu agenta. Ten byl tváří Iana ohromen a tak každé léto odlétal malý kluk do New Yorku, kde se věnoval focení do různých katalogů a na reklama. Když začal chodit na střední školu, na modeling se na chvíli vykašlal a začal se věnovat sportu, zejména baseballu a fotbalu, které hrál za školní týmy. O pár let později k němu ale připutovala nabídka dělat modela v Evropě a Ian po ní ihned skočil. Ještě mu nebylo ani sedmnáct let a už cestoval po celém světě. Fotil v Londýně, Paříži i Miláně - v nejdůležitějších městech světové módy.

Když se po jedné takové štaci vrátil, usídlil zase na nějaký čas v New Yorku a začal se zajímat o herectví. To je nejspíš pro spoustu modelů další fáze kariérního vývoje, ale je jen málo těch, kterým to vyjde. Ianovi to vyšlo docela náhodou. Chodil na lekce k soukromému učiteli herectví a ten mu dohodil kompars v jednom filmu, který se natáčel v newyorském klubu. Psal se rok 1999 a film se jmenoval Black & White. Na natáčení se zrovna ten den přišel podívat jeden herecký agent, a když Iana Somerhaldera v davu čítajícím 400 lidí uviděl, ihned ho vzal pod svá křídla. Štěstí mu pomohlo k herecké kariéře.

Prosadit se v tak těžkém konkurenčním světě ale nebyl žádný med. Nejprve dostával Ian malé role v seriálech typu Kriminálka Miami či Kriminálka New York (pokaždé hrál jinou postavu), objevil se v několika dílech seriálu Smallville, kde ztvárnil chodící mrtvolu a první hereckou příležitost ve filmu mu dal až Roger Avary ve snímku Pravidla přitažlivosti. Roger Avary je muž, který napsal společně s Quentinem Tarantinem kultovní Pulp Fiction a Pravidla přitažlivosti se ve své kontroverznosti této hitovce dost podobala. Ian v ní dokonce musel sehrát velmi odvážnou homosexuální scénu s Jamesem Van Der Beekem (Dawson ze seriálu Dawsonův svět), která se s ním vezla po zbytek kariéry. "Pokaždé, když jsem dělal rozhovor, všichni se mě na tu scénu ptali," vzpomíná Ian. "Už jsem toho měl vážně po krk a tak jsem řekl, že to bylo hrozně nechutný a nikdy víc bych to nedělal. No a pak mě nařkli, že jsem proti homosexuálům. Což v žádném případě není pravda. Mám mezi nimi spoustu kamarádů."

Ale pak dostal nabídku zahrát si ve Ztracených a jeho hvězda začala strmě stoupat. Jenže nic nevydrží věčně a tvůrci seriálu se rozhodli Boona zlikvidovat. Ian Somerhalder se to dozvěděl, když měl zrovna volno a užíval si sluníčka a vína v Kalifornii. "Když mi zavolali, bylo mi z toho pěkně na nic," říká Ian. "Ještě že jsem měl v sobě čtyři sklenky silného vína na sluníčku. Jinak bych se možná rozbrečel." Týden předtím, než dostal onu zprávu, si už údajně začínal hledat dům na Havaji, který by si koupil. "Ale zase vytvářím historii. Jsem první z hlavních postav, která ve Ztracených nečekaně zemřela."

Ian Somerhalder

3. října 2010 v 14:46 | Lady D
xxx
 
 

Reklama