My Diary

Photo of the January

6. ledna 2018 v 12:10 | LadyD

Jako každý měsíc je čas na novou fotku měsíce. Tentokrát se na Instagramu roztrhnul pytel s naprosto dokonalými fotkami, ale vyhrát může jenom jedna. Úžasně úsměvná fotka s Ianem a Jasonem tento měsíc vyhrává ...

!! HAPPY NEW YEAR !!

1. ledna 2018 v 11:34 | LadyD

Very Merry Christmas

24. prosince 2017 v 15:00 | LadyD

Tak, jak už jsem psala ráno, konečně jsme se dočkali. Štědrý den je tu. Dnes nás čekají pohádky, pohodička, dobré jídlo a snad i spousta dárečků. Přeji vám všem, abyste si tento sváteční den užili co nejlépe. Se svojí rodinnou a se všemi na kterých vám záleží. Vzpoměňte si společně na ty, kteří už s vámi být nemohou a mějte se prostě krásně.


prostě a jednodušše ŠŤASTNÉ A VESELÉ !!!!

The Fourth Sunday of Advent

24. prosince 2017 v 8:00 | LadyD
Krásnou vánoční neděli vám přeji ... je to tu! Poslední adventní neděle. Dneska zapaluji poslední adventní svíčku. A už se moc těším na večer, až se pořádně nadlábnu řízků a salátu. Dneska snad budu jen koukat na pohádky a válet se. A vám bych přála jen to nejlepší.

Tak si užívejte ...

Happy Birthday LadyD

21. prosince 2017 v 12:00 | LadyD

Ach jo čtvrt století, už jsem vážně stará :D ... Ano je to tak, dneska slavím už 25. narozeniny. Hrůza a děs ... Jsem stará :D
Ne, dělám si legraci :D Já jen, že to tak rychle utíká. Vůbec by mi nevadilo mít zase 17. :D
Sama jsem zvědavá, co dostanu za dárečky :D Můj pan dokonalý pro mě chystá překvapení ... tak se pak určtitě pochlubím.

The Third Sunday of Advent

17. prosince 2017 v 12:00 | LadyD
Přeji vám krásnou adventní neděli, v pořadí už třetí. Už se to opravdu blíží. Štědrý den je tu už za sedm dní. Já doufám, že nebudu muset trávit štědrý den a zárověň čtvrtou adventní neděli v práci, stejně jako dnes. Ale snad mi to rychle uteče a budu se moct těšit na řízek, bramborový salát a dárky.

Takže, krásný zbytek dne a zapaluji další svíčku na adventním věnci...

The Second Sunday of Advent

10. prosince 2017 v 12:00 | LadyD
Krásné nedělní poledne vám přeji. Jak napovídá název článku, máme tu další adventní neděli, tedy v pořadí už druhou. Neskutečně to utíká, když člověk chodí do práce. Není tomu jinak i dnes, ano, trávím adventní neděli v práci. ALe což nedá se nic dělat, někdo to dělat musí. Takže těm z vás, kdo si užívají odpočinek doma, přeji krásnou neděli. A těm z vás, kteří stejně jako já dneska pracují, přeji klidnou směnu.

No, a tímto zapaluji druhou adventní svíčku ...

Mik, Miku, Mik, Miku, Mikuláš ...

5. prosince 2017 v 18:00 | LadyD

Nazdárek upírčátka, tak co , jak jste dneska dopadla? Odnesli vás čerti nebo jste tento rok byly natolik hodní, abyste dostali hromadu dobrůtek? ? Pochlubte se ... Já například, opět trávím svůj čas v práci. Ale což, alespoň je tu legrace. Převlékli jsme se za čerty a strašíme zákazníky :D ... když už tu musíme trčet, tak ať to stojí za to :D

Tak hezký zbytek večera vám přeji ...

Photo of the December

3. prosince 2017 v 19:05 | LadyD

Tak tent měsíc to prostě vyhrála halloweenská fotka Florence. Malá Florence jako Eleven ze seriálu Stranger Things prostě nemá chybu ...

The first Sunday of Advent

3. prosince 2017 v 14:36 | LadyD
Tak už je to zase tady. První adventní neděle je tu a vánoce se neúprostěš blíží. Každoroční předvánoční peklo opět začíná. Zrovna dneska jsem absolvovala mytí oken. Takže si na svém předváočním pekelném seznamu můžu odškrtnout první úkol. Ale že mi jich tam zbývá ještě spousta.

Takže tímto, již tradičně, zapaluju první svíčku na blogovém adventním věnci. Takže přeji vám krásnou neděli a nechť vás sílá provází.

 
 

Reklama