My Story - Secrets Of Bloodline

Secrets of Bloodline - Epilog

10. ledna 2016 v 12:00 | LadyD
Jak už jsem jednou říkala, Zazvonil zvonec a povídky je konec aneb tak a tady to je, dnes už opravdu poslední část povídky. Děkuju, že jste vydržely až do konce a budu se těšit, někdy příště :) ...


Když o tom tak přemýšlím, možná tohle vůbec není příběh podobný tomu Shakespearovu. Leda tak ze začátku, ale pak už je všechno tak rozdílné a tak zamotané, že by se v tom ani literární génius jako Shakespeare nevyznal. Já sama občas přemýšlím, co se tím příběhem, který byl na začátku jednoduchý stalo, že se tak zkomplikoval a pořád jsem na to nepřišla. Nejspíš je to asi tím, že tohle není příběh bezmezné lásky Romea a Julie, jejichž rodiny se nenáviděli. Ne. Tohle je můj a Damonův příběh. Příběh o komplikované lásce Eleny a Damona.

A víte co? Já jsem za to ráda. Kdysi bych možná byla ochotná umřít pro Isaaca stejně jako Julie umřela pro Romea. Jenže mám dojem, že i kdyby Julie s Romeem neumřeli, byl by jejich vztah předurčen k záhubě, stejně tak jako můj a Isaacův. Stejně jako ona jsem byla moc mladá, moc naivní, abych poznala co je to pravá láska. Můžu být jen ráda, že jsem to zjistila v čas, tedy skoro včas.

Tento příběh jsem začala vyprávět jako Elena Nightwalkerová. Teď když s vyprávěním končím, jsem už úplně jiná. Moje jméno je Elena Salvatore, jsem šťastně vdaná za Damona a vychováváme spolu syna Christophera. A ačkoliv se to seběhlo tak, že Christopher je hybrid a jeho pravým otcem je Isaac, nikdy byste to nepoznaly. Pro Damona je Christopher prostě jeho syn, náš syn a já jsem za to ráda. Jsme dokonalá nedokonalá rodina a doufám, že se to nikdy nezmění. Před rokem bych to nikdy neřekla, ale miluju svůj současný život. Jen musím Damona nějak přesvědčit, že pár měsíců po porodu není nejlepší doba na to, abychom začaly plánovat dalšího potomka. Teprve nedávno jsem se přestala cítit jako kapustňák a docela ráda bych se k tomu nevracela. Aspoň pár let. Přeci jen jsem upír, takže mám času víc než dost.

Secrets of Bloodline - Chapter 33

3. ledna 2016 v 14:26 | LadyD
Moji zlatí je to tady... zazvonil zvonec a povídky je konec. Právě teď se chystáte číst poslední kapitolu povídky. Ikdyž ještě vás čeká krátký epilog :)


Posledních pár týdnů jsem se měla jako v sedmém nebi. Damon se o mě staral jako nikdy předtím, možná to bylo hlavně tím, že se mé břicho během té doby nafouklo ještě pomalu jednou tolik než předtím. K mému zděšení jsem se dokonce několikrát přistihla při tom, jak pochybuju, zda nosím pod srdcem dítě nebo mamuta. Naštěstí mi na vyšetření vždy potvrdily, že se opravdu jedná o miminko.

Vrátily jsme se zrovna z posledního ultrazvuku před porodem, který mě čeká už za dva týdny. Usedla jsem v kuchyni ke stolu a začala luštit křížovku v ranních novinách, zatímco Caroline připravovala zeleninu na salát, když do kuchyně vešel Nik.

Secrets of Bloodline - Chapter 32

27. prosince 2015 v 12:00 | LadyD


"Co se zase stalo?" zeptala jsem se, i když mi bylo více než jasné, že jsem omdlela, opět.
"Isaac se zachoval jako typický vlkodlak a ty jsi to neustála." Odpověděla Car.
"Vždyť měl v podstatě pravdu. Vzala jsem si muže, kterého jsem nenáviděla, protože jsem si myslela, že čekám jeho dítě, až na to…" zmlkla jsem a jen stěží jsem zadržela slzy.
"Až na co?" popohnala mě Caroline.
"Až na to, že ho miluji. A nemám nejmenší tušení, co mu mám teď říct. Já… bude mě nenávidět. Nechci, aby mě nenáviděl."

Secrets of Bloodline - Chapter 31

24. prosince 2015 v 12:00 | LadyD


Probrala jsem se v obýváku na gauči s obkladem na hlavě. Zamžourala jsem po pokoji a mrkla na hodiny. Proboha, byla jsem mimo skoro dvacet minut. Caroline stála u okna a pořád se dohadovala s Klausem.

"Myslíš si, že jsem nechtěl??"
"Už dávno jsem jí to chtěl říct, stejně jako tobě, ale matka si to nepřála," odmlčel se.
"Matka si to nepřála? Copak je ti pět?" Rozčilovala se Caroline.
"Tak dost," zvolala jsem a posadila se.

Secrets of Bloodline - Chapter 30

20. prosince 2015 v 12:00 | LadyD

Když jsem přišla domů, byla jsem dost překvapená, ale i vyděšená. V předsíni byly Carolininy kufry a plno nákupních tašek. Vypadalo to, že se z Itálie vrátili dřív.

"Eleno!" Přiběhla ke mně Caroline. Zrovna jsem ti chtěla zavolat. Co tady děláš? Měla jsi být u vašich." Hned začala chrlit jednu otázku za druhou.
"Zpomal Car, vždyť jí ani nenecháš nadechnout." Ozvala se Bon na mou obranu.
"Jasně."omluvně se na mě usmála. "Tak kde se tu vy dvě berete?
"Byly jsme na kafi a nechtělo se mi jít domů, je tam moc lidí. Tak se Bonnie nabídla, že tu se mnou přespí, abych měla klid. A co vy, co že jste se vrátili?"
"Vrátila jsem se jenom já. Damon se Stefanem zůstaly v Itálii a ještě tak dva týdny se nevrátí. Narazily tam na nějakou obchodní nabídku, jak jinak. Ale já už jsem zakoupila všechno, co jsem mohla a nechtělo se mi tě tu nechávat samotnou, tak jsem se vrátila." Popravdě jsem si dost oddechla. Nevím, jak bych se dnes podívala Damonovi do očí.
"Tak myslím, že už můžu jít domů. Ty jsi určitě v dobrých rukou." Řekla Bonnie a chystala se odejít.
"Bonnie, počkej. Přece nikam nepůjdeš. Přespi tu, jak si chtěla, uděláme si dámskou jízdu. Vidíš, kolik jsem toho nakoupila? Musíme to vyzkoušet!"
"Elena měla náročný den, potřebuje se vyspat. Navíc by to k ní bylo nefér. Ale můžeme to pořádně probrat, až Elena získá svou obvyklou postavu, nemyslíte?"
"To by bylo fajn." Vyloudila jsem úsměv.
"Tak dobře. Ale zítra zajdeme na kafe všechny tři." Přikázala a my jsme poslušně kývly.

Secrets of Bloodline - Chapter 29

13. prosince 2015 v 12:00 | LadyD


Od Damonova odjezdu uplynuly dva dny, které jsem strávila převážně s matkou, občas i v přítomnosti Rebeky, která nezapomněla prohodit několik otravných poznámek. Seděla jsem na lavečce uprostřed náměstí a čekala na Bonnie, která mě měla doprovodit na nákupy. Potřebovala jsem se trochu odreagovat a hlavně jí vylíčit, co se mi zdálo předešlou noc. Normálně bych to pověděla Caroline, ale nechtěla jsem jí to volat po telefonu. A Bonnie je hned po Caroline moje jediná blízká kamarádka.

Secrets of Bloodline - Chapter 28

6. prosince 2015 v 12:00 | LadyD

"Kolik lidí si vlastně pozval?" zeptala jsem se Damona, když jsem viděla, kolik má Car v rukou talířů.
"Moc ne. Jen tvoje rodiče. Rebeku, která si přivede Jeremyho kámoše. Pak samozřejmě Jeremyho, který přijde s tou novou přítelkyní. No a pak Klause a Enza. Samozřejmě tu bude Car se Stefanem. Ten si měl původně přivést tu holku, u které tráví většinu času, ale nakonec přijde sám."
"Takže i s náma dvěma to je dvanáct lidí. Tomu říkáš malá večeře?"
"Dobře, tak střední večeře. Jo a zapomněl jsem. Přijde i Elijah s Kolem."
"Já myslela, že už odjeli z města."
"Původně měli, ale Daniel je tu zdržel. Víš o tom projektu, jak jsem s ním řešil? Tak Kol a Elijah jsou toho součástí."
"Ještě, že máme tak velkou jídelnu."
"Vždyť je to jen pár lidí. Jídelna je spíš na velkou sešlost."
"Radši se nebudu ptát, co je podle tebe velká sešlost. Jdu se převléct a psychicky připravit."
"Já myslel, že nemáš nic na sebe." Hodila jsem po něm vraždící pohled a šla nahoru. Za sebou jsem ještě slyšela, jak mu Caroline vykládá dlouhý příběh o našem nakupovacím odpoledni. Normálně by mi ho bylo líto, ani já občas nejsem schopná její nakupovací historky vydržet, ale teď jsem to Damonovi rozhodně přála. Nemá si mě dobírat.

Secret of Bloodline - Chapter 27

30. srpna 2015 v 12:00 | LadyD

V nadcházejících dnech jsme ještě trochu žertovali o těch žabách, ale jinak to byl klidný a nezajímavý týden. Trávily jsme ho s Caroline samy u televize, protože Damon se Stefanem byli pořád někde pryč. Podle toho co jsem zaslechla z pár rozhovorů, šlo snad o nějaký "přísně tajný projekt". Ale jak znám tátu, určitě jde o něco víc.

Secret of Bloodline - Chapter 26

23. srpna 2015 v 12:00 | Kristýna Kaderová

Druhý den jsem se vzbudila docela brzy. Pokud se dá za brzy, považovat deset hodin dopoledne. Damon už byl nejspíš vzhůru, protože jsem až v ložnici cítila tu nádhernou vůni, která se linula z kuchyně. Na nic jsem nečekala, vyskočila z postele, dala si rychlou sprchu, oblékla si to první, co bylo po ruce, a zmizela v kuchyni. To vše mi zabralo deset minut. Kdybych mohla tekoucí vodě propůjčit upíří rychlost, trvalo by to jen pět.

Secret of Bloodline - Chapter 25

16. srpna 2015 v 12:00 | LadyD

Už několik dní jsem Caroline nepotkala. Naposledy jsem ji viděla den po oslavě, když komandovala úklidovou četu složenou z mých bratrů, Damona a Klause. Během těch pár dní postupně dorazil všechen nábytek do dětského pokoje, barva a taky pár maličkostí do ložnice. Blížil se víkend, který se měl nést v duchu stěhování.

Předtím mě ale čekal ještě ultrazvuk. Ani mi nepřišlo, že už uběhl celý měsíc od posledního vyšetření. Seděla jsem v čekárně, tentokrát sama, a přejížděla pohledem po ostatních těhulkách. Všechny už měly dost velká bříška a já si uvědomila, že zanedlouho budu mít úplně stejné. Jsem teď na začátku pátého měsíce a začínám se docela dost zakulacovat. Za poslední týden jsem přibrala pět kilo. Mám pocit, že se z toho těhotenství za chvíli zblázním. Totiž abyste to správně pochopili, skoro dvě sta let si udržuji štíhlou linii, ono to vlastně ani jinak nejde, protože na světě nepotkáte jediného upíra, který by měl snad jen malou nadváhu, takže ten fakt, že začínám přibírat, mě doslova přivádí k šílenství.
Z mého zamyšlení mě vytrhl hlas sestřičky, která volala moje jméno. Tak jsem si posbírala všechny věci a šla za ní.
 
 

Reklama