My Story - Secrets Of Bloodline

Secret of Bloodline - Chapter 24

9. srpna 2015 v 12:00 | LadyD

Jelikož jsem příšerná kuchařka a byla jsem tak zamyšlená, že mi vyleštit jednu skleničku trvalo deset minut, vyhnaly mě z kuchyně. A to jsem vzala jako záminku vrátit se zpátky do ložnice a chvilku si číst.

"Tady se zašíváš." Zaslechla jsem od dveří Damonův hlas.
"Z kuchyně mě vyhodily." Nevinně jsem pokrčila rameny.
"A tys to vzala hned jako záminku pro to, aby zdrhla. Ale čas na předělávání mé ložnice si najdeš. Jen doufám, že si neobjednala nic růžového."
"Budu hádat, Caroline?"
"Kdo jiný."
"Nakonec jsem nic neobjednala, aspoň ne do ložnice. Uvědomila jsem si, že se mi ten nábytek docela líbí, jen mám trochu problém s těmi tmavými zdmi."
"Vždyť nejsou černé."
"Ne jsou hnědé a vypadá to dost otřesně. Objednala jsem krémovou barvu."
"A dětský pokoj?"

Secret of Bloodline - Chapter 23

2. srpna 2015 v 12:00 | LadyD

Během odpoledne jsem prošla všechny obchody s nábytkem ve městě, kde měli opravdu skvělé kousky. Hned co jsem si objednala všechno, co se mi líbilo, zastavila jsem se ještě v cukrárně. Seděla jsem venku na předzahrádce, když si ke mně přisedl Isaac.

"Proboha, co tady děláš?" vyděsila jsem se, protože jsem si vůbec nevšimla, odkud přišel.
"Neboj se, nikdo mě neviděl," ujistil mě "jen jsem chtěl vědět, jak se máš." dodal.

Byla jsem dost nervózní, že nás někdo spolu uvidí, ale i přesto mě potěšilo, že ho vidím. Snažila jsem se mu odpovídat na všechny otázky, tak abych neprozradila víc, než bylo nutné. Pěkně jsme si povídali, jako kdyby se předtím nic nestalo. Asi po dvaceti minutách jsem ukončila náš rozhovor s tím, že je přece jen nebezpečné ukazovat se uprostřed města spolu a že už bych stejně měla jít, ale přitom se mi moc nechtělo. Bylo fajn ho znova vidět. Zrovna jsme se zvedali k odchodu, když na mě zavolal jakýsi mužský hlas.

Secrets Of Bloodline - Chapter 22

26. července 2015 v 12:00 | LadyD
 
"Sakra vstávej už." Měla jsem pocit, že slyším sirénu. Když jsem se konečně probrala, uvědomila jsem si, že je to Caroline. Zrovna se chystala praštit mě polštářem.
"Co blázníš? Víš kolik je?"
"Jo vím, je půl jedný odpoledne. Což znamená, že si v podstatě prospala půlku dne."
"Jenže já na to mám nárok. Jsem těhotná a z toho včerejšího lítání dost unavená."
"Jo, večer jsem slyšela, jak jste unavení."
"Car!"
"No co? Nemůžu za to, že mám citlivý sluch."
"Tak si vezmi špunty do uší, ale teď mě nech sakra spát." Odsekla jsem a chtěla se převrátit na bok, ale samozřejmě mi v tom zabránila.
"Co ještě?" skoro jsem vyštěkla. Vážně není zrovna dobrý nápad mě budit.
"Víš co je dneska za den?"
"Den kdy nevylezu z postele."
"Ty si příšerná, zavolám na tebe Damona."
"Klidně zavolej, jsem si jistá, že by mi tu rád dělal společnost. Když jsme u toho, kde vlastně je?"

Secret of Bloodline - Chapter 21

19. července 2015 v 15:00 | LadyD
Damon zvolil let s vyhlídkovou trasou, takže cesta byla delší. Bohužel se mi nějak podařilo usnout, takže jsem druhou polovinu cesty prospala a vzbudila se až druhý den na letišti v Římě.
Naše svatební cesta se protáhla z původních 3 týdnů až do konce prázdnin. Takže od svatby, která byla první týden v červenci, uběhly už skoro 2 měsíce. Musím říct, že jsem se překvapivě měla opravdu dokonale. Byla to opravdu nádhera. Dokonce se mi ani nechtělo domů. I když lhala bych, kdybych tvrdila, že se mi nestýskalo. Takže když jsme poslední týden v srpnu dorazili domů, byla jsem vážně ráda.

Secret of Bloodline - Chapter 19

5. července 2015 v 12:00 | LadyD

To čekání mi přišlo nekonečné. Už ani ten tetris mě nebavil. Vypnula jsem proto telefon a začala nervózně chodit po pokoji.

"Panebože, já jsem nervózní," řekla jsem nahlas.

Nejdřív jsem si to nechtěla přiznat, ale opravdu jsem začínala být dost nervózní. Ozvalo se zaklepání na dveře.

Secret of Bloodline - Chapter 18

28. června 2015 v 12:00 | LadyD

Před měsícem jsem nevěřila tomu, že se tady ocitnu. Děsila jsem se toho a chtěla najít něco, díky čemu bych si nemusela vzít Damona, člověka, kterého jsem na světě nesnášela nejvíc a mohla být s Isaacem. A teď? Sedím tu před zrcadlem, zatímco mi Caroline kulmuje vlasy, jsem těhotná, a i když to nerada přiznávám, na svatbu se těším. A vyhlídka života s Damonem mi už nepřipadá tak hrozná. Neříkám, že jsem se do něj zamilovala, ale za ten měsíc se hodně změnil a je to zase ten starý Damon, ten, kterého jsem měla a vlastně i mám ráda.

Secret of Bloodline - Chapter 17

14. června 2015 v 12:00 | LadyD

Ode dne kdy jsem se dozvěděla o svém zasnoubení, už uběhl přesně měsíc a 12 dní. Za tu dobu se událo neskutečně mnoho věcí. Můj nevyhnutelný rozchod s Isaacem, bezpočet neúspěšných pokusů o zrušení svatby, následné přípravy na svatbu, taky mě málem zabil vlkodlak. Aby toho nebylo málo, tak jsem ještě stihla otěhotnět. Sečteno a podtrženo, nejhorší a nejhektičtější měsíc mého dosavadního života. A přece budu už zítra stát před oltářem.

Secrets of Bloodline - Chapter 16

17. května 2015 v 12:00 | LadyD

Rychle jsem vyběhla schody do ložnice a zhroutila se na postel, začala jsem plakat, zase. Nenávidím tohle všechno. Nenávidím tenhle humbuk. Nejdřív svatba, teď chtějí dělat oslavu okolo dítěte, které jsem ani nechtěla, tohle fakt nezvládám. Možná, že k tomu přispívají těhotenské hormony, ale o tom dost pochybuji, spíš je to stres z toho všeho.

"Eleno," Ozval se Damon a potichu zavřel dveře. Nechápu, proč potichu, můj řev musel být slyšet až dolů.

Sedl si ke mně na postel a rukou mi přejížděl po zádech. "Poslal jsem je domů, řekl jsem, že potřebuješ klid a ne oslavy ohledně dítěte, že už samotná svatba je pro tebe stres."

Secret of Bloodline - Chapter 15

19. dubna 2015 v 12:00 | LadyD

"Elenoooo, Damoneee, otevřete ty zatracené dveře," ozývalo se už dobrých pět minut z pokoje pro hosty. Damon stál u dveří a vyloženě se bavil nad bratrovým utrpením.
"Copak, copak snad není koupelna obsazená," škádlil ho Damon.
"Damone, přísahám, že jestli ty dveře neotevřeš, tak si budeš muset kupovat nový koberec," vyhrožoval Jeremy skrze dveře.
"Damone," odstrčila jsem ho ode dveří a pustila "zajatce" ven.

Secret of Bloodline - Chapter 14

5. dubna 2015 v 12:00 | Kristýna Kaderová

Když jsem se probudila, byla už tma. Nemohla jsem uvěřit, že jsem prospala celý den. Začala jsem se shánět po mobilu, který jsem dala včera na nabíječku, když jsem zrakem zavadila o vzkaz položený na nočním stolku.

Doufám, že ses dobře vyspala. Dostali jsme s Enzem na něco chuť a tak jsme se vydali do našeho oblíbeného baru. V lednici máš rizoto a litr krve. Měla bys zkusit něco vypít.
S láskou
Damon
 
 

Reklama