My Story - Secrets of Lonely Wolf

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 20

18. června 2017 v 12:00 | LadyD

Těžko uvěřit, že před měsícem mezi vlkodlaky a čarodějkami zuřila válka. Že unesli část Jackovi smečky a snažily se ji celou vymýtit. Minulý úplněk jsme bojovali o holé životy a teď se tu v klidu procházím při měsíčku s nejúžasnější dívkou v New Orleans a snažím se nevýt štěstím.

Možná to nakonec mělo všechno nějaký důvod. Možná to vše směřovalo k tomu, abych pomohl příteli a k tomuhle okamžiku. Možná, jenom možná, má přeci jen všechno na světě svůj důvod. Možná mám konečně šanci na štěstí a na lásku.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 19

4. června 2017 v 12:00 | LadyD
Vážení a milí, je to už ukrutně dlouhá doba, co jste si mohly přečíst kapitolu povídky Secrets of Lonely Wolf. Ano, byla dlouhá pauza, teď se povídka vrací s novými kapitolami. Jednu si můžete přečíst už dnes.


Nadcházející den už mi bylo mnohem líp. Někdy opravdu děkuju bohu, že nás obdařil tak rychlým metabolismem. Díky němu jsem se přes noc téměř úplně zotavil. Ovšem to se nedalo říct o Davině. Jak jsem se dozvěděl od mámy, celou noc blouznila v horečkách. Zoufale jsem toužil jí pomoct, no bohužel to nebylo v mých silách. Moje vlkodlačí krev nikoho nevyléčí.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 18

20. listopadu 2016 v 12:00 | LadyD


"Vážně si myslíte, že máte šanci proti několika stům vlků?" zahřímal můj otec.
"To jste celí vy. Myslíte, že množství je zásadní, ale to se mýlíte. My máme moc. Moc našich předků a nemáme nejmenší problém s tím, abychom vás smetly z povrchu zemského. Viníci musí být potrestány." Jakmile to dořekla, vrátila se k Thaliině mučení.

Nikdo z nás na nic nečekal a vrhnul se k čarodějkám. Jenže jsme v půli cesty padli na kolena. Ozvala se příšerně ostrá bolest hlavy. Každý chlup na mém těle stál hrůzou a šokem. Nevěděl jsem co se to děje, ale věděl jsem, kdo to dělá.
"Da liberatatis lupos, liberare illum ab sanet. Da liberatatis lupos, liberare illum ab sanet. Da liberatatis lupos, liberare illum ab sanet." Slyšel jsem blízko říkat Davinu, která neustále zvyšovala hlas. Nevím, co to bylo, ale pomáhalo to. Pořád jsem cítil tu ukrutnou bolest, ale už jsem byl schopný zase se postavit na nohy a nejen já.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 17

30. října 2016 v 12:00 | LadyD


Probudila mě příšerná bolest hlavy, díky které mi chvíli trvalo, než jsem si uvědomil, co se stalo. Začal jsem se rozhlížet kolem sebe. Neměl jsem nejmenší tušení, kde jsem se ocitl, ale na první pohled to vypadalo jako nějaká stará kobka. Když bolest trochu odezněla, zkusil jsem se postavit, ale nešlo. Teprve v té chvíli jsem si uvědomil, že jsem v okovech a to hodně nakrátko.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 16

23. října 2016 v 12:00 | LadyD

Štve mě, jak si Jack nechává všechny informace pro sebe. Dobře, nejsem členem téhle smečky, ale riskuji pro ně svůj krk. To by ho zabilo, kdyby mi řekl, co si myslí? No dobře, riskuju ho z vlastní vůle. A vlastně to ani není risk, spíš schůzky s hodně zajímavou holkou. Která mě chce nejspíš mrtvého, ale to je vedlejší.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 15

16. října 2016 v 12:00 | LadyD

"Asi bychom toho měli nechat," podotkl jsem, když jsme se už ani nevím, po jak dlouhé době od sebe konečně odlepili. Asi jsem se do toho až příliš vžil.
"Ne, že by to nebylo krásný, jen je už dost pozdě a asi bych tě měl dovést domů, aby vašineměli strach." Snažil jsem se zavést téma na její rodinu. Třeba by mi mohla konečně něco prozradit.
"To není nutný, já dojdu domů sama. A našim je to pravděpodobně jedno, protože už nějakou dobu leží v jedné z těch hrobek přímo za tou zdí, o kterou se právě opíráš." Odpověděla a já leknutím odskočil dva metry dozadu. Až teď jsem si pořádně prohlédl místo, kde jsme zůstali. Asi tři nebo čtyři metry od místa, kde jsme s Davinou stáli, spojovala dva konce dlouhé zídky, velká železná brána, na jejímž vrcholu bylo napsáno, HŘBITOV.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 14

9. října 2016 v 12:00 | LadyD


Za normálních okolností by mi asi bylo blbé brát si od Hayley peníze. Ale tohle nebyla normální situace. Navíc jsem tušil, že jí to dřív nebo později můj otec splatí. A kdyby ne on, tak já. Nakonec se domů vrátím, jen ne v brzké době. Rozhodně ne dřív, než se moje city k Eleně aspoň trošku otupí. Nejlepší by bylo, kdybych se jich dokázal zbavit úplně, ale pochybuji, že se to někdy stane.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 13

2. října 2016 v 12:00 | LadyD

"Ne, ne a zase ne!" rozčiloval se Jack.
"Už jsem to řekl několikrát a nebudu to znova opakovat!"
"Ale Jacku, tohle je perfektní příležitost. Lepší šanci proniknout mezi čarodějky nedostaneme." Obhajoval jsem svůj plán, jako už tolikrát před tím. Posledních čtrnáct dní jsem se snažil přemluvit Jacka, aby kývnul na můj návrh. Ale bylo mi jasné, že už o tom alespoň uvažuje, jelikož upustil od svého rozhodnutí poslat mě domů. I když Hayley tvrdila, že už odjet nemůžu, Jack mi tím pořád vyhrožoval. Tak to, že přestal bylo dobré znamení.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 12

28. srpna 2016 v 14:48 | LadyD
Omlouvám se za spoždění, ale prostě nestíhám...


Už jste někdy zažily čtvrthodinovou jízdu v autě s naštvaným vlkodlakem? Věřte mi, že není o co stát. Když jsou šťastní, vystrkují hlavu z okénka a působí roztomile, ale jakmile jsou naštvaní, není s nima k vydržení. Buď vrčí, nebo jsou naopak úplně zticha. Antonio se rozhodl pro ticho a já se celou dobu cítil jako zpráskaný pes. A to jsem ani nic neprovedl. No… jen jsem odešel hodně daleko z Peterova dosahu, ale to mi nikdo kdo ho zná, přece nemůže zazlívat.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 11

21. srpna 2016 v 12:00 | LadyD


"Měla jsi pravdu, lepší kafe jsem ještě nepil," řekl jsem po tom, co jsem si loknul opravdu velmi lahodné kávy.
"Jsem ráda, že ti chutná," odpověděla s úsměvem.
"No, to teda," oplatil jsem jí úsměv.
"Co takhle si k tomu dát něco dobrého?" zeptal jsem se.
"Proč ne."
"Co třeba brownies?"
"Zbožňuju brownies," vyjekla a přitom poskočila, div nespadla ze židle.
"Tak super," řekl jsem a objednal.
 
 

Reklama