My Story - Secrets of Lonely Wolf

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 23

30. července 2017 v 12:00 | LadyD


"No, a tak jsem ocitnul tady," dokončil jsem vyprávění, akorát když jsme dorazili k Davinině domu. Davina přešla zamyšleně k brance.
"Takže ty, vlkodlak, máš syna. Máš ho s upírkou, která tě opustila, kvůli jinému upírovi, tak jsi odjel sem a poznal jsi mě, čarodějku."
"No, myslím, že bys měl napsat knihu. Byl by to hotový bestseller!" uchechtla se.
"Přiznám se, že jsem čekal zcela jinou reakci," zabrblal jsem.
"A to mám tady teď začít hysterčit?"
"Nějaká obyčejná holka by se tak možná zachovala, ale oba víme, že já nejsem jen tak obyčejná," šibalsky se usmála.
"Teď vážně," položila mi ruce kolem krku.
"Jsem ráda, že jsi mi to řekl a jsem v pohodě, takže si z toho nemusíš dělat hlavu," usmála se a políbila mě.
"No, a teď už honem do práce!" zavýskla.
"Vítej v našem, tedy v mém, čarodějném sídle," s úsměvem poklepala na starou branku.
"Páni," vzhlédnul jsem k nebi, kam se tyčil obrovský dům ve viktoriánském stylu. Davina se jen lehce pousmála a strčila do branky, která se se skřípěním otevřela.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 22

16. července 2017 v 12:00 | LadyD


"Mám pocit, že je tu něco, co nám neříkáš. Ven s tím Isaacu," ozval se Jack.
"Nevíme nic, co bys nevěděl ty… aspoň ne jistě," spustil jsem sklesle.
"Mluv," pokynul mi.
"Je tu možnost, že Davina nemůže to dítě najít, protože nemá schopnosti."
"To nechápu… krev příbuzného by měla fungovat vždycky, ať se jedná o člověka s nebo bez moci."
"Také funguje, jenže já nejsem v přímém příbuzenském vztahu s tím dítětem, takže šance, že by vyhledávající kouzlo fungovalo, pokud nemá její dítě rodinou magii je dost mizivá," ozvala se Davina.
"Ale určitě na to přijdeme. Davina se snaží přidávat ke kouzlu různé posilující bylinky, najdeme ho," ujistil jsem je rychle, když jsem si všiml, že se Jackson chystá rozmlátit gril. I když popravdě jsem si u toho ani já nebyl jistý.
"Neříkalas, že pokud je kouzlo vázané na to dítě, tak jen ono ho může ze mě sejmout? Když nemá magickou moc, tak jak…" ozvala se Thalia

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 21

2. července 2017 v 12:00 | LadyD

Po cestě domů jsem listoval deníkem. Téměř všechno bylo v latině. Na chvíli jsem zalitoval, že jsem si ji na střední nezapsal. I když asi by mi z těch nesmyslných výrazů za chvíli přeskočilo.

"Hele," oslovil jsem Hayley.
"Kde ses naučila latinsky?"
"Proč to chceš vědět?" otočila se na mě.
"Jsem jen zvědavej," usmál jsem se.
"Moje matka mě jí naučila," odsekla. Asi to nebylo její nejoblíbenější téma.
"A teď pospěš, musíme ho ukázat Davině co nejdřív."

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 20

18. června 2017 v 12:00 | LadyD

Těžko uvěřit, že před měsícem mezi vlkodlaky a čarodějkami zuřila válka. Že unesli část Jackovi smečky a snažily se ji celou vymýtit. Minulý úplněk jsme bojovali o holé životy a teď se tu v klidu procházím při měsíčku s nejúžasnější dívkou v New Orleans a snažím se nevýt štěstím.

Možná to nakonec mělo všechno nějaký důvod. Možná to vše směřovalo k tomu, abych pomohl příteli a k tomuhle okamžiku. Možná, jenom možná, má přeci jen všechno na světě svůj důvod. Možná mám konečně šanci na štěstí a na lásku.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 19

4. června 2017 v 12:00 | LadyD
Vážení a milí, je to už ukrutně dlouhá doba, co jste si mohly přečíst kapitolu povídky Secrets of Lonely Wolf. Ano, byla dlouhá pauza, teď se povídka vrací s novými kapitolami. Jednu si můžete přečíst už dnes.


Nadcházející den už mi bylo mnohem líp. Někdy opravdu děkuju bohu, že nás obdařil tak rychlým metabolismem. Díky němu jsem se přes noc téměř úplně zotavil. Ovšem to se nedalo říct o Davině. Jak jsem se dozvěděl od mámy, celou noc blouznila v horečkách. Zoufale jsem toužil jí pomoct, no bohužel to nebylo v mých silách. Moje vlkodlačí krev nikoho nevyléčí.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 18

20. listopadu 2016 v 12:00 | LadyD


"Vážně si myslíte, že máte šanci proti několika stům vlků?" zahřímal můj otec.
"To jste celí vy. Myslíte, že množství je zásadní, ale to se mýlíte. My máme moc. Moc našich předků a nemáme nejmenší problém s tím, abychom vás smetly z povrchu zemského. Viníci musí být potrestány." Jakmile to dořekla, vrátila se k Thaliině mučení.

Nikdo z nás na nic nečekal a vrhnul se k čarodějkám. Jenže jsme v půli cesty padli na kolena. Ozvala se příšerně ostrá bolest hlavy. Každý chlup na mém těle stál hrůzou a šokem. Nevěděl jsem co se to děje, ale věděl jsem, kdo to dělá.
"Da liberatatis lupos, liberare illum ab sanet. Da liberatatis lupos, liberare illum ab sanet. Da liberatatis lupos, liberare illum ab sanet." Slyšel jsem blízko říkat Davinu, která neustále zvyšovala hlas. Nevím, co to bylo, ale pomáhalo to. Pořád jsem cítil tu ukrutnou bolest, ale už jsem byl schopný zase se postavit na nohy a nejen já.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 17

30. října 2016 v 12:00 | LadyD


Probudila mě příšerná bolest hlavy, díky které mi chvíli trvalo, než jsem si uvědomil, co se stalo. Začal jsem se rozhlížet kolem sebe. Neměl jsem nejmenší tušení, kde jsem se ocitl, ale na první pohled to vypadalo jako nějaká stará kobka. Když bolest trochu odezněla, zkusil jsem se postavit, ale nešlo. Teprve v té chvíli jsem si uvědomil, že jsem v okovech a to hodně nakrátko.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 16

23. října 2016 v 12:00 | LadyD

Štve mě, jak si Jack nechává všechny informace pro sebe. Dobře, nejsem členem téhle smečky, ale riskuji pro ně svůj krk. To by ho zabilo, kdyby mi řekl, co si myslí? No dobře, riskuju ho z vlastní vůle. A vlastně to ani není risk, spíš schůzky s hodně zajímavou holkou. Která mě chce nejspíš mrtvého, ale to je vedlejší.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 15

16. října 2016 v 12:00 | LadyD

"Asi bychom toho měli nechat," podotkl jsem, když jsme se už ani nevím, po jak dlouhé době od sebe konečně odlepili. Asi jsem se do toho až příliš vžil.
"Ne, že by to nebylo krásný, jen je už dost pozdě a asi bych tě měl dovést domů, aby vašineměli strach." Snažil jsem se zavést téma na její rodinu. Třeba by mi mohla konečně něco prozradit.
"To není nutný, já dojdu domů sama. A našim je to pravděpodobně jedno, protože už nějakou dobu leží v jedné z těch hrobek přímo za tou zdí, o kterou se právě opíráš." Odpověděla a já leknutím odskočil dva metry dozadu. Až teď jsem si pořádně prohlédl místo, kde jsme zůstali. Asi tři nebo čtyři metry od místa, kde jsme s Davinou stáli, spojovala dva konce dlouhé zídky, velká železná brána, na jejímž vrcholu bylo napsáno, HŘBITOV.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 14

9. října 2016 v 12:00 | LadyD


Za normálních okolností by mi asi bylo blbé brát si od Hayley peníze. Ale tohle nebyla normální situace. Navíc jsem tušil, že jí to dřív nebo později můj otec splatí. A kdyby ne on, tak já. Nakonec se domů vrátím, jen ne v brzké době. Rozhodně ne dřív, než se moje city k Eleně aspoň trošku otupí. Nejlepší by bylo, kdybych se jich dokázal zbavit úplně, ale pochybuji, že se to někdy stane.
 
 

Reklama