My Story - Secrets of Lonely Wolf

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 3

10. dubna 2016 v 12:00 | LadyD

Jak jsme procházeli domem, všude byla cítit vlna emocí. Negativních emocí. Došlo mi, že jde o členy Jackovi smečky. Zdálo se, že nejsou moc nadšení mojí přítomností. Taky se nebylo čemu divit, jelikož osamělý vlk na cizím území většinou nepřináší nic dobrého. Snažil jsem se hodit do klidu, ale abych řekl pravdu, v přítomnosti pěti neklidných vlků to moc nešlo. Jackson mě dovedl do obývacího pokoje, kde se nacházel zbytek smečky.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 2

27. března 2016 v 12:00 | LadyD

Co takhle když jsem se rozhodoval, kam pojedu, Aljaška byla jasnou volbou. Za mého života jsem se ze svého rodného města ven moc nedostal. Moji přátelé byli členové otcovi smečky. Ale přeci jen se občas musí uzavírat jistá spojenectví, kvůli kterým jsou potřeba osobní schůzky. Jedna taková schůzka se tu konala, když mi bylo asi dvanáct. Tehdy jsem potkal Jacksona.

Secrets of Lonely Wolf - Chapter 1

13. března 2016 v 12:00 | LadyD
Tak co těšíte se? První kapitolka je konečně tady :) Tak šup, šup .. očekávám hromadu komentářů...


Myslel jsem si, že dokážu vést normální život jako předtím, než jsem se do Eleny zamiloval. Ale nezvládám to. Sledovat ji jak je šťastná s někým jiným mě ničí. Proto jsem se rozhodl, že opustím město, odjedu někam daleko a začnu od začátku. Jenže opustit město znamená opustit smečku a opustit smečku znamená velký problém, obzvlášť když jste synem alfy. Otec z toho rozhodně nebude nadšený, ale moje rozhodnutí je konečné, po víkendu odjíždím. Ale ještě předtím ji musím vidět.

Secrets of Lonely Wolf - Prolog

6. března 2016 v 12:00 | LadyD
Zdravím vás,
asi už jste z toho čekání unavení, takže tu pro vás máme prolog, který vyšel z mojí hlavy. Je to krátké a právě proto jsme se dohodly, že vás nenecháme čekat na první kapitolu dva týdny, ale bude už příští týden. Tak vám přeji příjemné počtení a těšte se na příští neděli :)Víte jaký je to pocit, když vám člověk, kterého nadevše milujete, řekne, že mu bude líp bez vás? Ne? Tak to máte štěstí. Já ten pocit znám velmi dobře a nikdy bych ho nikomu nepřál.

Secrets of Lonely Wolf - Packs

21. února 2016 v 12:00 | LadyD

Přemýšlely jsme jestli budeme hodné a konečně vám prozradíme datum přidání první kapitoly... nebo vlastně prologu a první kapitoly. Ale nakonec jsme se rozhodly vás ještě trochu potrápit. Ale už brzy se datum dozvíte, stačí sledovat facebookovou stránku Secrets of Lonely Wolf.
Ale teď už k tomu, co najdete v tomto článku. Stejně jako u Secrets of Bloodline tu budou trošku složitější vztahy mezi postavami, tak jsem opět vytvořila rodokmeny, abyste se v tom aspoň trochu vyznali. No a vlastně, abychom se v tom vyznaly i my.

Secrets of Lonely Wolf - Posters

14. února 2016 v 12:00 | LadyD

Minulý týden jste si mohly přečíst úvodní článek k připravované povídce Secrets of Lonely Wolf, která je pokračováním povídky Secrets of Bloodline.
Takže už zhruba víte co vás čeká, mohly jste i vidět trailer. Já jsem pro vás připravila, ještě pár plakátů, které můžete volně užívat, pokud budete chtít :)Secrets of Lonely Wolf

7. února 2016 v 12:00 | LadyD
Překvápko! Ano, koukáte správně. Je tady pokračování Secrets of Bloodline... doufám, že jste to nečekali. A o čem to tentokrát bude? To si asi budete muset přečíst základní info...

 
 

Reklama