Nina Dobrev/Elena and Katherine

Never Cry Werewolf (2008)

5. února 2011 v 21:06 | Lady D
DOWNLOAD | ONLINE | GALLERY


• Role: Loren Hansett

• Režisér: Brenton Spencer

• Žánr: Horor 

• Popis: Film Never Cry Werewolf má možná něco společného z The Vampire Diaries. Například slyšení na dálku a dokonce kdysi dávno tam byla dívka, která vypadala jako Loren.  Vlkodlaci se tam ale docela dost liší. Působí na ně štříbro, na přeměnu nepotřebují nutně úplněk a podobně. Některé věci jsou tam ale dost nechutné. Pokud si najdete čas, tak tohle rozhodně patřído filmů, na které bych se doporučovala podívat. Nina je tam v hlavní roly, takže je skoro v každém záběru.

• Trailer: Je zase takový docela nekvalitní, takdoporučuju se radši podívat TADY

The Vampire Diaries: Nina Dobrev on Katherine's Next Step

3. února 2011 v 20:53 | LadyD

IGN TV: Katherine se v poslední době stala docela důležitou částí show. Myslíš, že si zvykleš na to, že v jedná scéně hraješ Elenu a pak se otočíš a máš hrát Kahetine ?

Nina Dobrev: Vlastně ano. Je to jedna z těch věcí, kde se u Vampire Diaries nikdy nenudíte, teda aspoň pro mě. Jsem buď Katherine nebo Elena. Je tu hodně změn co se týče líčení a taky osobností. Mám toho na talíři hodně a je zábavné a skvělé podstupovat tuto výzvu. V žádném případě to není jednoduché, ale pracuju velmi tvrdě. Na 220%! Protože víte jak se říká, že něco děláte na 110% ?

IGN: [Smích] Správně, takže jsi to zdvojnásobila!

Nina: [Směje se] Rozhodně na 220%, ale hrozně mě to baví. Sice toho ani moc nenaspím, ale lepší tohle, než sedět, kroutit palce a přemýšlet, co dělat.

IGN: Co je pro mě hodně působivé je to, jak dokážeme poznat, kterou zrovna hraješ jenom na první pohled.

Nina: Jo, to jo. Lidé vědí, když je někde Kathetine. Je to skoro jako kdyby se v místnosti změnil vzduch. Jste si toho prostě vědomi a je to zřejmé. Ona je děsivá, a ne proto, že nevyhnutelně něco zrovna dělá, ale proto, že víte, že přemýšlí o tom, co provede potom.

Ne mnoho věcí, které Katherine dělá nebo říká jsem já, ale protože musím dělat věci, které dělá ona, mě nutí jít do toho světa a přemýšlet o tom. Mám z toho pocit, jako bych dospívala. Je hrozně stará, doslova. A řekla bych, že si na svůj věk vede dobře!

New Promotional photo 2.season

31. ledna 2011 v 22:11 | LadyD

Nová promo fotka k 2.sérii ...

image host


Nameless Photoshoot

17. ledna 2011 v 19:24 | LadyD

Fotka z neznámého photoshootu ...

image host


Beautiful photo ...

16. ledna 2011 v 0:20 | LadyD

Krásná fotka Niny ...

image host

C Nicholls 2010 Photoshoot - 3 New Pictures

10. ledna 2011 v 21:22 | LadyD

Tři nové fotky z C Nicholls photoshootu ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Happy Birthday Nina !!!!!!!!!!!

9. ledna 2011 v 14:57 | LadyD

Herečka Nina Dobrev, kterou známe ze seriálu The Vampire Diaries, dneska slaví své krásné 22.narozeniny !!! Takže přeju Nině všechno nejlepší a vše co k tomu patří a těším se že nás bude ještě dlouho bavit v úžasném seriálu :)

Nina Dobrev with Marcos Siega - Photo from Twitter!

4. prosince 2010 v 18:49 | LadyD

Nina Dobrev na svém twitteru zveřejnila novou fotku s Marcosem Siegou, který se také objevil již v první řadě seriálu Vampire Diaries! Vážně skvělá fotka...

'Vampire Diaries' star doubles up

29. listopadu 2010 v 19:21 | LadyD

Nina Dobrev se sama ujistila, že v překladu ve Vampire Diaries nebude žádná chyba. S malou pomocí své matky.

Dobrev a její matka pracovaly na bulharském dialogu, který byl použit v poslední epizodě. Dobrev je jednadvacetiletá Bulharsko-Kanaďanka, narozená v Bulharsku, ale vyrůstala v Torontu.

"Zavolala jsem mámě, a spolu se mnou jsme to překládaly," řekla Dobrev o bulharském dialogu v epizodě nazvané Katerina.

"Myslím, že scénáristé používali internetový překladač a to je tak zábavné. Všechny tyhle online překladače jsou vždycky špatné. Takže jsme to udělaly my. Přeložila jsem svůj dialog, ale zavolala jsem i mámě, abych se ujistila, že je to správně."

"Na této epizodě jsem opravdu těžce pracovala," přidala Dobrev. "Opravdu jsem musela hrát čtyři různé postavy. A bylo skvělé hrát nevinnou Katherine, když byla ještě člověk."


Pokračování v článku

Nina Dobrev in LA

19. listopadu 2010 v 21:17 | LadyD

Nina byla 15.listopadu v LA ...

image host image host image host image host image host

 
 

Reklama