Nina Dobrev/Elena and Katherine

'Vampire Diaries' star doubles up

29. listopadu 2010 v 19:21 | LadyD

Nina Dobrev se sama ujistila, že v překladu ve Vampire Diaries nebude žádná chyba. S malou pomocí své matky.

Dobrev a její matka pracovaly na bulharském dialogu, který byl použit v poslední epizodě. Dobrev je jednadvacetiletá Bulharsko-Kanaďanka, narozená v Bulharsku, ale vyrůstala v Torontu.

"Zavolala jsem mámě, a spolu se mnou jsme to překládaly," řekla Dobrev o bulharském dialogu v epizodě nazvané Katerina.

"Myslím, že scénáristé používali internetový překladač a to je tak zábavné. Všechny tyhle online překladače jsou vždycky špatné. Takže jsme to udělaly my. Přeložila jsem svůj dialog, ale zavolala jsem i mámě, abych se ujistila, že je to správně."

"Na této epizodě jsem opravdu těžce pracovala," přidala Dobrev. "Opravdu jsem musela hrát čtyři různé postavy. A bylo skvělé hrát nevinnou Katherine, když byla ještě člověk."


Pokračování v článku

Nina Dobrev in LA

19. listopadu 2010 v 21:17 | LadyD

Nina byla 15.listopadu v LA ...

image host image host image host image host image host

Nina Dobrev 'scared Vampire Diaries fan'

18. listopadu 2010 v 19:24 | LadyD

Nina Dobrev přiznala, že náhodou vyděsila jednoho z fanoušků seriálu The Vampire Diaries. V show Lopez Tonight vysvětlila, že jeden fanoušek věřil, že Nina je doopravdy Katherine. "Hraju Elenu, která je milá, sladká holka od vedle a pak hraju také Katherine, která je manipulativní, spontánní bláznivá ženská" řekla. Právě jednou ke mně přišla maminka s holčičkou a maminka řekla "Hele miláčku, to je dívka z The Vampire Diaries - to je Elena". A ta holčička se na mě podívala, byla jsem zrovna oblečená jako bývá oblékaná Katherine, a řekla: "Ne mami, ne, ne, ne, to je Katherine. Nechci k ní jít, ona mě kousne". Nina pokračovala: "Ta holčička byla tak roztomilá, běžela pryč. Chtěla jsem ji jen obejmout, ale nemohla jsem".

Nina posted new photos

4. listopadu 2010 v 19:38 | LadyD

Nina Dobrev zase tweetovala a na twitter zavěsila svoje fotky, jako krvelačný upír.

imagebam.com imagebam.com


Arriving at Scream Awards 2010 (16.10.2010)

28. října 2010 v 13:03 | LadyD

Ještě se objevilo také pár fotek z předávání cen Scream Awards 2010, které ho se zůčastnili také Nina, Ian a Paul.
Tato akce se konala v sobotu 16.října. Objevilo se opravdu moc fotek přímo z akce, ale žádné paparazzi fotky.
Teď to trochu napravím, protože se objevilo 6 úžasných fotek z příchodu Niny na tuto akci.Při vztupu dovnitř se Nina také podepisovala fanouškům. Podle fotek měla dobou náladu, pořád se usmívala.Photoshoot from D. Foreman

24. října 2010 v 10:57 | LadyD

Zatím se objevila pouze jedna fotka z nového photoshootu Niny Dobrev který nafotila pro magazín Girls Life.Photoshoot fotil D Foreman.Tahle fotka je zatím šíleně malá a docela nekvalitní takže můžeme jen doufat,že se časem objeví ve větší kvalitě a k ní ještě další fotky,protože tenhle photoshoot bude určitě hodně povedený.Však posuďte sami.

imagebam.com imagebam.com

Photoshoot for Saturday Night Magazine

14. října 2010 v 19:00 | LadyD

Objevily se další dvě nové fotky z photoshootu Niny Dobrev pro magazín Saturday Night,který fotil B Quillard.Jsou opravdu krásné,bohužel ale dost malé a nekvalitní.Snad se tedy brzy objeví v HQ kvalitě


imagebam.com

Nina discusses Delena

8. října 2010 v 17:38 | LadyD

Nina říká, že v první sérii byla Elena ochotna dát Damonovi, kterého ztvárnil Ian Somerhalder, šanci.

"Jde o to, že si Damon šel svou cestou přímo do Elenina srdce."řekla Nina pro NY Post.
"Když mu nikdo nerozumněl, nebo nikdo nepochopil jeho snahy o to, být přítelem, ona ho pochopila, protože v něm viděla to dobré. Ale Damon dokázal, že toho není hoden. Dala mu všechno, o co mohl žádat, a přesto zabil jejího bratra. V tomto bodě s ním nechce mít nic společného. Neexistuje jediná věc, která by to vyvážila, krom jeho půvabu."


A Nina říká, že by v druhé sérii Damon mohl přehodnotit své city k Eleně.

"Sledovat ho, jak se bude snažit své činy napravit, bude opravdu zajímavé, protože si uvědomuje, že když ji ztratil, ztratil něco cenného. "říká.
"Tolik ji miluje. Je to klasický příběh - z jakýmkoliv vztahem si budete muset uvědomit, jak je pro vás důležitý. A to se stane, když jste na dně, když toho dotyčného ztratíte. Damon si tím prochází taky."

Nina také odhalila, že byla "pobavena možností" začínajícím románkem Damona a Eleny.

Řekla: "Myslím, že Elena se Stefanem neustále bojují o svůj vztah. Je to vážné. S Damonem se Elena baví. Je zábava ty dva sledovat, protože mají spolu vztah v tom způsobu, jakém si spolu neustále pohrávají. Je to snadné, protože Eleně není jedno, co si Damon myslí. Damon na druhé straně se snaží ujistit Elenu, že není na zakroucení krkem, jak si myslí."

Photoshoot 03

3. října 2010 v 17:51 | LadyD

Jeden z mnoha úžasných photoshootů ...

image host image host image host image host image host

image host image host

Photoshoot 02

3. října 2010 v 17:07 | LadyD


image host image host image host image host image host

image host image host image host

 
 

Reklama