Paul Wesley/Stefan Salvatore

Paul Wesley would like to has brother like Damon

3. dubna 2011 v 21:04 | Lady D

V jednom rozhovoru Paul Wesley řekl, že by chtěl mít bratra, jako je Damon. Že miluje, jak je jeho povaha taková zvrácená. Pak také hovořil o vztahu mezi ním a Ianem Somerhalderem mimo obrazovku. Tvrdí, že přátelství, které mezi nimi vzniklo je až podezřele podobné vztahu mezi Damonem a Stefanem. Že si z něj Ian pořád utahuje a Paul je takový ten hodný kluk.

Paul »Photoshoot

2. března 2011 v 19:18 | LadyD

Hromada fotek z Paulova photoshootu ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

Photoshoot from Kurt Iswarienko

6. prosince 2010 v 19:58 | LadyD

Photoshoot Paula od Kurta Iswarienka ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

W Happenings Present Symmerty Spins Event (18/11/2010)

22. listopadu 2010 v 20:51 | LadyD

Paul na W Happenings Present Symmerty Spins Event ...

image host image host image host image host

Vampire Diaries: Stefan’s Diaries Arrives Tuesday, 2.11.

30. října 2010 v 14:45 | LadyD
,,Toužím po ní, a přesto hlas rozumu mi křičí v uších!: Nemůžeš milovat upíra " - Stefanův deník, 8.9.1864.

Je pro nás samozřejmostí, že Stefanovo prohlášení výše je zcela nepravdivé: nemáme žádné problémy milovat upíry. Což je důvod, proč umíráme touhou přečíst více Deníků Stefana, a první ochutnávka přijde v úterý, 2. listopadu. Už jsme pohltili prvních sedm kapitol.

Stefanovi Deníky vysvětlují všechny klíčové momenty, které vedly až k Stefanově přeměně s MNOHDY nikdy dříve neřeknutými podrobnostmy o smrtelném životě i Stefana a Damona. To také osvětluje některé složitější události z r. 1864, které jsme jen zahlédly v záběrech do minulosti v seriálu.

Photoshoot for Magazine Wonderland

25. října 2010 v 20:50 | LadyD

Scany z magazínu Wonderland ...


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Paul - životopis

3. října 2010 v 15:42 | LadyD
Povolání: Herec
Věk: 28
Datum narození: 23.7.1982
Místo narození: New Brunswick, New Jersey, USA
Znamení: Lev

Výška: 175 cm

Jeho rodiče, Agnieszka a Thomas Wasilewski, se přistěhovali z Polska a Paul se narodil v New Brunswick, New Jersey. Své původní jméno Paul Wasilewski si dal změnit, protože se to špatně vyslovovalo. Má tři sestry - o dva roky starší Moniku a dvě mladší Leah a Julii.

Jeho hereckou kariéru odstartovala role Seana McKinnona v televizním seriálu Another World, ale už dva roky předtím se objevil v seriálu The Guiding Light. Po menších rolích dostal nabídku zahrát si postavu Luka Case v TV seriálu Wolf Lake a tuto příležitost i využil. Objevil se i ve filmu Minority Report. Ale vidět ho můžeme i v menších rolích v seriálech O.C. California, Smallville, 8 jednoduchých pravidel nebo Everwood.

Přelomovým filmem byl pro Paula film Fallen - Válka andělů, kde ztvárnil hlavní roli. zahrál si zde 18letého Aarona Corbetta - na půl člověk na půl anděl. Další hlavní role pak na sebe nenechaly dlouho čekat, natočil film Killer Movie, kde si zahrál po boku Kaley Cuoco. Jednu z hlavních rolí si zahrál i ve snímcích The Russel Girl nebo Elsewhere

V součastnosti je jeho nejslavnější rolí postava upíra Stefana v seriálu The Vampire Diaries, natočeného podle knižní předlohy L.J. Smithové.
 
 

Reklama