The Originals

Danielle Campbell Is Returning to The Originals

30. dubna 2017 v 16:00 | LadyD

Danielle Campbell se vrací do The Originals. Můžete se těšit na její hostování v epizódě odvysílané 12. května, kdy se Hayley a Klaus vydávají do duchovního světa předků, kde se setkají tváří v tvář s Davinou. Jedna jediná věc, jak zastavit Hollow a také se dozví, co se strašidelnou silu převzal kontrolu nad New Orleans.

V této epizódě se také můžete těšit na hostování Matta Davise, alias Alaricka z The Vampire Diaries, který se setká s Elijahem a Marcelem, který z Armory přináší klíčový artefakt k boji s Hollow.

4x08 Voodoo In My Blood - Synopsis

28. dubna 2017 v 12:55 | LadyD
Hostování Matta Davise z The Vampire Diaries - Hayley a Klaus cestují do světa Předků, kde se setkají tváří v tvář s Davinou a bývalým nepřítelem Klause v jedné osobě, která je klíčem ke zničení Hollow. Mezitím se otevřou staré rány, když jsou Elijah a Marcel nuceni spojit své síly. Společně se setkají s Alaricem, který jim poskytne klíčový artefakt, který by jim mohl pomoci v boji proti Hollow.

Black&White Fault Magazine Photoshoot

24. dubna 2017 v 21:46 | LadyD

Danielle nafotila krásný černobílý photoshoot pro Fault Magazine...

image host image host image host image host image host

image host

4x06 Bag of Cobras - Stills

20. dubna 2017 v 12:06 | LadyD

Přínáším vám stillsky k epizodě 4x06 Bag of Cobras, které se dočkáme příští týden. Dostaneme se tak do poloviny série, která má pouze 13 epizod...

image host image host image host image host image host

4x05 I Hear You Knocking - Online / Download

16. dubna 2017 v 20:34 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / ENG TITULKY

4x07 High Water and a Devil’s Daughter - Synopsis

16. dubna 2017 v 17:58 | LadyD

Režisérský debut Charlese Michaela Davise - Když se dozvědí, že poslední služebník Hollow je na útěku, Freya uvalí na dům ochranné kouzlo, čímž donutí Klause, Hope a Hayley zůstat uvězněné v domě. Mezitím, Elijah vezme věci do vlastních rukou, když se Vincent zdráhá provést nebezpečný rituál, který potřebují, aby se mohli ubránit Hollow. Nakonec, když dá Freya do pohybu riskantní plán, setká se tak tváří v tvář s jejich nejnovější hrozbou a nečekaný zvrat nechá její život viset na vlásku.

4x05 I Hear You Knocking - First Stills

13. dubna 2017 v 16:38 | LadyD

Máme tu první stillsky k nadcházející epizodě 4x05 I Hear You Knocking...

image host image host image host

4x04 Keepers of the House - Online / Download

9. dubna 2017 v 11:22 | LadyD

CZ DOWNLOAD / ENG DOWNLOAD

CZ ONLINE / ENG ONLINE

CZ TITULKY / ENG TITULKY

4x06 Bag of Cobras - Synopsis

9. dubna 2017 v 10:59 | LadyD

Odhalení nové hrozby - Když zjistili, že Hollow zaměstnává tajemného pomocníka, aby za něj dělal špinavou práci, Klaus a Elijah hostí velkou párty s cílem vylákat tuto novou hrozbu a odmaskovat jeho identitu. S pocitem odpovědnosti za Hollowino oživení, Vincent použije magii, aby pomohl Mikaelsonovým ven z této hrozby. Mezitím, po odkrytí informací o tom, kdo může za smrt jejích rodičů, Hayley požádá o pomoc Freyu, aby odblokovala vzpomínky z toho osudného dne.

4x05 I Hear You Knocking - Synopsis

8. dubna 2017 v 14:58 | LadyD

Temná magie - Poté, co byli poznamenáni temnou magií, Klaus a Marcel čelí příznakům znepokojivého pocitu lovu, což nutí tyto dva protivníky setkat se na násilné a kolizní cestě. Mezitím Hayley a Elijah vyrazí za Mary, poté, co Hayley odhalí temné tajemství, které spojuje temnou magii s její bývalou smečkou. Nakonec, když vyčerpaná Freya riskuje svůj vlastní život, aby zachránila Klause před infekcí, Keelin se musí rozhodnout, zda uctí Hippokratovu přísahu a pomůže jí, nebo uteče od Mikaelsonových navždy.
 
 

Reklama