The Originals

New PromoPoster

27. září 2013 v 16:32 | LadyD

Nový promo poster k The Originals ...

image host

1x03 Tangled Up In Blue - Synopsis

27. září 2013 v 16:08 | LadyD


ZRADA NA MAŠKARNÍM PLESE - Poté, co odhalí zajímavé informace o někom z Marcelova vnitřního kruhu, se Klaus a Rebekah i navzdory Elijahovým obavám spojí, aby se pokusili narušit Marcelovu říši zevnitř. Získají pomoc od Sophie, která se zdráhá zapojit kvůli svému strachu z hněvu Marcelovy tajné zbraně - Daviny. Rebekah lstivě pozve důvěřivou Cami na Marcelův velký upírský večírek, aby usměrnila jeho hněv. Jinde se Hayley od čarodějky Sabine dozvídá, že nadpřirozené bytosti v New Orleans reagují na potenciální existenci hybridního dítěte.

The Originals season 1 Premiere Teasers!

25. září 2013 v 19:26 | LadyD

1. Elijahova šlechta
Všichni víme, že Elijah sklon dělat morální věci je jeho největší silou, stejně jako jeho největší slabinou. Tato skutečnost je silnější než jindy při premiéře a jsme svědky jak daleko dokáže zajít pokud chce ochránit nové přírůstky původní rodinou.

2. kouzla
Jane-Anne obětovala svůj život, aby provedla kouzlo na potvrzení Hayleyinho těhotenství, ale to není jediná věc co se dozvíme. Ve skutečnosti takto vystavila nebezpečí ještě tři životy.

3 Flashbacky
Klausovi vzpomínky zabrousí do toho, když jsme ho viděli zápasit se zprávou že se stane otcem. Mezitím Elijah zasvěcuje Hayley do některých starých rodinných tajemství.

4. Bratrské sbližování
Pomocí svého bratra si Klaus uvědomí, že dítě ho může ve skutečnosti udělat silnějším. Koneckonců, chce být králem. Ale řekněme, že k tomuto rozhodnutí se snadno nedospěl úsilím. Bylo třeba velmi mnoho přesvědčování.

5. Zvrat na konec
Buďte připraven. Poslední dvě sekundy vám spustí čelist na zem.

New Promotional Photo

21. září 2013 v 0:53 | LadyD

Nádherná oficiální promo fotka k 1.sérii ...


image host

1x02 House of the Raising Son - Stills

20. září 2013 v 13:00 | LadyD

Mám pro vás první stillsky k 1x02 House of the Raising Son ...


image host image host image host image host image host image host

1x02 House of the Raising Son - Synopsis

20. září 2013 v 12:49 | LadyD

Vzpomínky na rok 1800 - Když přichází Rebekah do New Orleans naléhá na svého bratra Elijaha, že se chce setkat s Hayley, od níž se dozvídá některé neočekávané zprávy. Obává se, že její bratr Klaus bude k ničemu, takže Rebekah hledá pomoc při zdráhající se Sophie. Hayley už ztrácí rozum, takže vezme věci do vlastních rukou, ty se však velmi rychle zvrtnou v něco nebezpečné.
Rozhodnuvši odkrýt Marcelovu tajnou zbraň, Klaus zůstává o krok napřed a realizuje svůj tajný plán. Mezitím po potyčce s Marcelem, Rebekah připomíná všechen hněv a zklamání, které jí v průběhu let způsobil Klaus. Marcel konečně přijme Davininu pomoc v jeho vlastním riskantním plánu.

Every King needs his Queen

19. září 2013 v 23:17 | LadyD

Úžasný FanPostery k The Originals s Klausem a Caroline ...


image host image host

Spoiler about Klaus and Mikael

18. září 2013 v 19:19 | LadyD

Máte nějaký spoiler o The Originals?
Klausovi problémy s otcem se znovu objeví, když se Sebestian Roché vrátí jako Mikael Mikaelson v jedné z flashbackových epizod The Originals. "Určitě získáme lepší představu o tom, proč se Klaus jeví, tak jak se jeví," říká Joseph. "Zvláště jedna scéna natáčená v lese uprostřed noci - doufejme, že to pomůže lidem se trochu více vcítit do tohoto krvežíznivého, vraždícího sociopata, kterého hraju."

Spoiler about Klaus

14. září 2013 v 21:39 | LadyD

Vaše fotky The Originals mě přinutili křičet. Byli jste na natáčení? Prosím, dejte mi nějaký spoiler.

- Když se vrátíme do New Orleans, Joseph Morgan nám ukáže, že Klaus stále zažívá pochybnosti ohledně otcovství. "Je to pro něj těžká otázka, protože jak víme, rodinu si cení nadevše, ale má divný způsob jak to ukázat. Rozhodne se před nimi chránit. A já si myslím, že se s tím stále vyrovnává, že se to právě děje a potápí ho to ke dnu." Ale je připraven. Nebo není? V den, kdy jsme navštívili Atlantu natáčeli jednu konkrétní scénu, která měla co dočinění s dítětem a jeho hrozícím příchodem. Ale nemohu vám v tuto chvíli říct nic víc.

1x01 - Always and Forever - Synopsis

13. září 2013 v 12:50 | LadyD

Klaus Mikaelson, Původní hybrid upíra a vlkodlaka se vrací do New Orleans v novém spin-offu The Vampire Diaries - Klaus Mikaelson, Původní hybrid upíra a vlkodlaka se vrátil do nadpřirozeného tavícího kotle, který je ve Francouzské čtvrti v New Orleans - města, které jeho rodina pomohla před 300 lety postavit. Kvůli pomoci bratrovi opouští Elijah svou sestru Rebeku a následuje Klause. Elijah se dozví, že krásná a vzpurná vlkodlačice Hayley - Klausův noční flám - se dostala do rukou mocné čarodějnice Sophie Deveraux. Když mu Sophie odhalí nějaké život měnící zprávy, Elijah si uvědomí, že původní rodina může dostat druhou šanci na lidskost a vykoupení. Klaus je však více zaujatý jeho nedávným nečekaným setkáním s jeho bývalým chráněncem Marcelem, charismatickým, ale ďábelským upírem, který má plnou kontrolu nad nadpřirozenými obyvateli New Orleans. Klaus slibuje získat vše, co bylo kdysi jeho - sílu, město a rodinu. V seriálu také hraje Leah Pipes jako Cami a Danielle Campbell jako Davina.
 
 

Reklama