The Originals

Name of the 1x02

31. července 2013 v 22:16 | LadyD

Je tu název, v pořadí už druhé epizody spin-off seriálu The Originals.
Druhá epizoda 1.řady ponese název " Tangled Up In Blue " - Zamotaní v modré

Cast Info

30. července 2013 v 15:20 | LadyD
Do The Originals byl obsazen herec Steven Krueger, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Pretty Little Liars.

Krueger se objeví ve třech epizodách jako Josh, mladý turista, který se potuluje nočním New Orleans a po nečekaném zvratu se objeví v temním Marcelově baru.

Spoiler about Mikaelson Brothers

18. července 2013 v 23:45 | LadyD

Cokoliv o The Originals ?

Brzy zjistíme, že Katherine nebyla jedinou ženou, která se postavila mezi Klause a Elijaha. V roce 1800 byl Klaus zapletený s krásnou kreolskou ženou jménem Celeste, která měla slabost i pro Elijaha, který nebyl tak zaneprázdněný, jako jeho bratr, který pečoval o obyvatele New Orleans. Jsem si jistý, že to nedopadne dobře!


FanPoster

30. června 2013 v 13:06 | LadyD
Na facebooku se objevil jeden FanPoster k The Originals ...

FanPicture

28. června 2013 v 16:05 | LadyD
Tohle jsem objevila na facebooku, tak jen tak pro radost vám to sem dávám, ať se taky kouknete :) ...

Spoiler from Ausiello

26. června 2013 v 11:32 | LadyD

Jsem zvědavá - uvidíme něco nového k The Originals, nebo to bude pouze přepracovaná verze pilotní epizody ??

- Účastnci spin-offu v San Diegu na Comic-Con budou mít možnost vidět něco nového z pilotní epizody, ale 15.10. uvidíte už zcela novou epizodu seriálu.

The Originals Poster

12. května 2013 v 13:21 | LadyD
Poster k The Originals ...

image host


News about The Originals

27. dubna 2013 v 16:15 | LadyD

Skvělá zpráva pro fanoušky The Vampire Diaries. Od podzimu zažijeme dvojnásobnou porci intrik a upírů. CW potvrdila, že na podzim začnou vysílat kromě TVD i jeho připravovaný spin-off The Originals.

"Jakmile jsme viděli včerejší epizodu The Vampire Diaries byli jsme si jisti, že chceme vidět více Původních. Julie Plec a Kevin Williamson odvedli skvělou práci s TVD, která nebyla nikdy tak dobře napsaná a poutavá a stejný kus práce se jim podařilo i na The Originals. " řekl prezident CW Mark Pedrowitz.

POZOR SPOILERY
(nepokračuj ve čtení, pokud se chceš nechat překvapit... )

Daniel Gillies Interview With The TV Fanatic

10. února 2011 v 21:17 | LadyD

TV Fanatic hovořilo s představitelem Elijaha ve Vampire Diaries, Danielem Hilliesem o Eleně, Klausovi a trochu spoilerů v druhé sezóně seriálu.

Už jste se setkal s Josephem Morganem (představitel Klause)? Jste nadšený díváním se na to, co vám přinese na stůl jako Klaus? Nesetkal. Viděl jsem trochu jeho věcí, ale nevím o Josephovi dost, abych se mohl vyjádřit. Jsem nadšený, že je tu myšlenka, že by mohlo dojít k rozepři mezi námi, protože si myslím, že by to byla nejvíce vzrušující věc v této show, stejně jako exponenciální křivka na konci druhé sezóny.

Jakékoliv spoilery pro zbytek sezóny? Damon mě v poslední době hodně štve, tak mu dám facku zápěstím, pokud se dostane příliš blízko. Je to legrační, mluvím teď jako Elijah. Elena bude v nebezpečí, když nebudou dělat to, co jsem s ní domluvil. Také se mi libí vzhled Jenny, ona vypadá tak sladce. Půjdu si s ní na chvíli vyrazit, ona je roztomilá.
 
 

Reklama