The Originals

Spoiler about Hayley and Klaus ...

18. srpna 2013 v 1:16 | LadyD

Phoebe o Klaroline
"Někdy mám pocit, že fanoušci si neuvědomují jakou postavu hraji," přiznala Phoebe. "Někdy je trochu těžké přečíst si všechny ty zprávy na Twitteru, ale snažím se. Při Vampire Diaries vždy vidím vztah Klause a Caroline. Chápu, proč jsou na něj lidé takoví hrdí. A sledovat nové děvče, jak jim krade muže je špatné. Pokud by se někdo mezi ně dostal, taky bych byla naštvaná. "

Phoebe o Hayley a Klausovi
"To co cítí Klaus ke Caroline necítí k Hayley. Jejich vztah je velmi odlišný. Nemyslím, že to co se stalo tu noc se bude opakovat. Myslím, že fanoušci potřebují vědět, že Hayley není hrozbou."

Julie Plec o Hayley
Hayley, kterou jsme viděli ve Vampire Diaries nebyla přátelská. Přišla na scénu, byla trochu drzá, manipulovala s Tylerem, měla prsty v tom masakru, který zapříčinil smrt jeho matky a opravdu se budeme snažit prozkoumat všechny její motivy, které ji vedly k pátrání po rodině. Nikdo nemá žádný důvod fandit jé, ale doufáme, že to se změní v spin-offu.

Julie Plec o dítěti
Sex s Klausem byl fatální chybou, jehož následky ponese i jistá blondýna. Ale nakonec v Hayley uvidíte někoho, kdo neměl nikdy svou vlastní rodinu, adoptivní rodiče se jí zbavili a skončila s dítětem narcistického psychopata Klause. Byla přijata do jeho šílené rodiny, která ji bude ochraňovat, i když se jich bojí a nenávidí je všechny stejně. Je v nehezkém postavení.

Julie Plec o rodičovství
Chystají se zaměřit na péči o dítě a rodičovství. Hayley bude muset najít lidi, kterým může důvěřovat, kteří jí pomohou chránit a podporovat ji. Opravdu bude s ochranou potřebovat pomoci.

Klaus' Plan For 'The Originals': 'Manipulate The Throne'

16. srpna 2013 v 20:19 | LadyD

Podle Julie Plec je Marcel Klausova prioritou číslo 1. "Myslím, že Klaus nyní sublimuje všechnu úzkost, kterou cítí s příchodem potencionálního dědice a může ji proměnit v dost agresivní a účinnou sílu."

Joseph Morgan se vyjádřil podobně: "Myslím, že o cokoliv co mu dodá sílu si bude myslet, že si to zaslouží. Takže, teď si myslím, že to bude Marcel. Smíří se s myšlenkou, že dítě nemusí být hned zabito, takže zatím je ve fázi čekání. Teď to bude o vytvoření plánu, aby se mohl vmanipulovat na Marcelův trůn, bude to muset udělat tajným způsobem, protože Marcel má po svém boku stovky ne-li tisíce upírů a on je muž s jednočlenných armádou. Takže trůn chce zpět . To je jeho hlavní priorita. "

Boj s Marcelem není jednoduchý, protože s Klausem mají společnou historii. "Jejich boj není pro oba o moci, ale i o věrnosti a přátelství. V prvních epizodách uvidíme jak moc má Klaus tohoto muže rád a také je jím hluboce znechucen. Bratrstvo těchto dvou postav tvoří velkou část příběhu, ale stejně jako původní rodina. "

Promo Cards for 1.season

13. srpna 2013 v 21:48 | LadyD

Promo Cards for 1.season ...

image host image host image host image host image host

Promo for 1.season

13. srpna 2013 v 21:44 | LadyD

Promo Pictures for 1.season ...

image host image host image host

New TO Cast ...

3. srpna 2013 v 16:50 | LadyD
Do spin-offu The Originals byla obsazena nová postava - Sabine, kterou si zahraje Shannon Kane.

Podle E!Online je Sabine popsána jako "Divoká, odvážná a sexy. Sabine je inteligentní průvodkyně v New Orleans, která je shodou okolností také předním tajným členem kouzelnické komunity ve francouzské čtvrti. Takže asi hádáme, že není Marcelovou fanynkou."

Kromě postavy Natalie Fowler v All My Children si zahrála v Hollywood Heights a také se objevila Madea 's Big Happy Family.

Name of the 1x02

31. července 2013 v 22:16 | LadyD

Je tu název, v pořadí už druhé epizody spin-off seriálu The Originals.
Druhá epizoda 1.řady ponese název " Tangled Up In Blue " - Zamotaní v modré

Cast Info

30. července 2013 v 15:20 | LadyD
Do The Originals byl obsazen herec Steven Krueger, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Pretty Little Liars.

Krueger se objeví ve třech epizodách jako Josh, mladý turista, který se potuluje nočním New Orleans a po nečekaném zvratu se objeví v temním Marcelově baru.

Spoiler about Mikaelson Brothers

18. července 2013 v 23:45 | LadyD

Cokoliv o The Originals ?

Brzy zjistíme, že Katherine nebyla jedinou ženou, která se postavila mezi Klause a Elijaha. V roce 1800 byl Klaus zapletený s krásnou kreolskou ženou jménem Celeste, která měla slabost i pro Elijaha, který nebyl tak zaneprázdněný, jako jeho bratr, který pečoval o obyvatele New Orleans. Jsem si jistý, že to nedopadne dobře!


FanPoster

30. června 2013 v 13:06 | LadyD
Na facebooku se objevil jeden FanPoster k The Originals ...

FanPicture

28. června 2013 v 16:05 | LadyD
Tohle jsem objevila na facebooku, tak jen tak pro radost vám to sem dávám, ať se taky kouknete :) ...

 
 

Reklama