The Originals

Spoiler from Ausiello

26. června 2013 v 11:32 | LadyD

Jsem zvědavá - uvidíme něco nového k The Originals, nebo to bude pouze přepracovaná verze pilotní epizody ??

- Účastnci spin-offu v San Diegu na Comic-Con budou mít možnost vidět něco nového z pilotní epizody, ale 15.10. uvidíte už zcela novou epizodu seriálu.

The Originals Poster

12. května 2013 v 13:21 | LadyD
Poster k The Originals ...

image host


News about The Originals

27. dubna 2013 v 16:15 | LadyD

Skvělá zpráva pro fanoušky The Vampire Diaries. Od podzimu zažijeme dvojnásobnou porci intrik a upírů. CW potvrdila, že na podzim začnou vysílat kromě TVD i jeho připravovaný spin-off The Originals.

"Jakmile jsme viděli včerejší epizodu The Vampire Diaries byli jsme si jisti, že chceme vidět více Původních. Julie Plec a Kevin Williamson odvedli skvělou práci s TVD, která nebyla nikdy tak dobře napsaná a poutavá a stejný kus práce se jim podařilo i na The Originals. " řekl prezident CW Mark Pedrowitz.

POZOR SPOILERY
(nepokračuj ve čtení, pokud se chceš nechat překvapit... )

Daniel Gillies Interview With The TV Fanatic

10. února 2011 v 21:17 | LadyD

TV Fanatic hovořilo s představitelem Elijaha ve Vampire Diaries, Danielem Hilliesem o Eleně, Klausovi a trochu spoilerů v druhé sezóně seriálu.

Už jste se setkal s Josephem Morganem (představitel Klause)? Jste nadšený díváním se na to, co vám přinese na stůl jako Klaus? Nesetkal. Viděl jsem trochu jeho věcí, ale nevím o Josephovi dost, abych se mohl vyjádřit. Jsem nadšený, že je tu myšlenka, že by mohlo dojít k rozepři mezi námi, protože si myslím, že by to byla nejvíce vzrušující věc v této show, stejně jako exponenciální křivka na konci druhé sezóny.

Jakékoliv spoilery pro zbytek sezóny? Damon mě v poslední době hodně štve, tak mu dám facku zápěstím, pokud se dostane příliš blízko. Je to legrační, mluvím teď jako Elijah. Elena bude v nebezpečí, když nebudou dělat to, co jsem s ní domluvil. Také se mi libí vzhled Jenny, ona vypadá tak sladce. Půjdu si s ní na chvíli vyrazit, ona je roztomilá.
 
 

Reklama