Together

Nina Dobrev, Ian Somerhalder & Nikki Reed Shut Down Feud Rumors With Powerful Message

8. února 2017 v 23:31 | LadyD

K údajné nenávisti mezi Ianem, jeho ženou Nikki a Ninou Dobrev se toho napsalo už hodně. Herci však zveřejnili na Instagramech fotografie a vyjádření, kterými tuto zášť odmítají.

image host image host

Nina Dobrev napsala: "Nevěřím jak ten čas letí. Rozlučková večeře s týmem Somereed. Úžasně dohnán ztracený čas. Všechno dobré.

Ian Somerhalder: "Odpočinek s těmito dvěma. Po letech, co webové stránky psali a naplňovali tak mysli fanoušků o tom jak se tyto drsné ženy znali a nepodložených fámách o bodáni do zad a jejich vzájemné nenávisti ... Byli jsme schopni setkat se na první společné večeři. Přestaňme rozšiřovat nenávist, už je jí ve světě i tak mnoho. Připojte se k nám v naší radosti a lásce. Pouze láska překoná vše. Mediální společnosti se chytí každé informace, která by někoho mohla ranit a otravují tak naši společnost. je to špatné. Pojďme ukončit tuto sérii s respektem a laskavostí a pokračujme v našich životech. Myslím, že je čas. A co vy? "

Nikki Reed: "Za poslední roky jsme si mysleli, že nejlepší reakce na neopodstatněné klepy bude ticho. Kdo by už chtěl reagovat na zprávy typu 'kamarátka podrazila kamarátku','podvádějící ex', nebo 'herci opouštějící šou' na takových stránkách jako je HollywoodLife, který si zvyšují odběry na náš úkor. Fuj. Vidím, že to ticho z naší strany bylo bráno jako možnost vyplnit prázdná místa s ještě více lžemi a šťavnatějšími příběhy a věříme, že máme morální povinnost, abychom ukončili toto fantazírování, hlavně díky fanouškům. jejich vášni a oddanost k seriálu je důvod jejich častých rozkolů mezi sebou a mladé dívky si berou příklady chování jaké viděli popsané. Takže dáváme konec tímto falešným příběhem o žárlivosti, zradě, přátelení se jen na oko a ženě, která nenávidí další. na konci dne tak pouze naučíte dívky nenávidět se navzájem a novou generaci, která věří v to, že je v pořádku nenávidět ženy. a tomuto tyto stránky, blogy a magazíny nerozumí. Toto je ta morální povinnost, kterou máme a musíme to zastavit. Posuňme se v další kapitole mírumilovně. A nakonec toto použijme jako výstražný příklad, jak je důležité zastavit trend opisování žen v novinách jako zatrpklé, rozzlobené, nejisté, se zlomenými srdci, dětinské, obviňující monstra, protože věřte nebo ne, změní to pohled žen na ženy. A hanba všem stránkám, které se cílí na stále mladší a mladší dívky, které jsou mnohem více zranitelnější. Když píšete takové titulky, učíte je nenávidět. Viděla jsem to z první ruky. Posuňme se dopředu a doufejme, že nastane změna v tom jak se vidíme a jak se k sobě navzájem chováme. "

Comic-Con 2016 - Photoshoot for TV Line

27. července 2016 v 10:02 | LadyD

Photoshoot pro TV Line z Comic-Conu 2016 ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

Julie Plec talks about Extended Season 4 Time Jump, Teases TVD's New Theme

19. července 2016 v 12:53 | LadyD

Julie Plec v nejnovějším rozhovoru mluvila o časových skocích, které nás čekají v obou seriálech.

Zatímco na The Originals musíme čekat až do midseason - to znamená, do ledna 2017, je to však něco, co může pracovat ve prospěch show, alespoň, co se týče časové linie.

"Když se posunul datum premiéry, vlastně nám to dalo svobodu posunout časovou osu v náš prospěch, abychom docílili větší časový odstup mezi The Originals a The Vampire Diaries. Máme k dispozici několik extra let, se kterými můžeme manévrovat. Je to vlastně dobrá věc , nemuset se obávat sledu událostí. "

Co se týče Vampire Diaries, ti mají svou premiéru 21. října a Plec řekla, že je "opravdu nadšená slovy osmé série, což by prý mělo být jasné v okamžiku zveřejnění názvů epizod." Sice to nebude zahrnovat návrat určitého čaroděje, který miluje 90. léta, ale řekla: "Každý den přijdeme s nějakým nápadem vrátit Kaia zpět. Hádám, někdy narazíme na ten správný moment."

Ale aby jim zatím nechyběl, The Originals se dočká posily v podobě Christiny Moses, která hrála po boku Chrise Wooda (Kai) v Containment a Kristie Gutoskie se připojí k Vampire Diaries jako chůva dvou nadpřirozených dětí. Plec řekla, že jejím snem "by bylo přivést do upírského vesmíru další herce z Containment - George Younga, Demetria Bridgese a Zacha Unger."

Phoebe and Paul Out in New York

12. července 2016 v 14:45 | LadyD

Paul a Phoebe byli viděni na procházce ulicemi New Yorku ...

image host image host image host image host image host

image host

Another TVD & The Originals Crossover is Here

22. března 2016 v 18:28 | LadyD

Zdá se to až neskutečné, ale je to opravdu pravda. Dočkáme se dalšího crossoveru mezi vesmírem The Vampire Diaries a The Originals.
Klaus a Hayley nejsou jediné postavy, které si odpočinou od rušného New Orleans. V epizodě The Originals odvysílané 8. dubna, která nese název "Behind the Black Horizon", dva členové Mikaelsonovi rodiny navštíví Mystic Falls. A zatímco tam budou, setkají se s Mattem Donovanem (Zach Roerig)

"Vím, že fanoušci milují, když spojíme seriály, stejně milují i ​​interakce mezi Mattem a Elijahem. Bude to připomínka, že oba seriály jdou stále na stejné časové vlně." Michael Narducci dále dodal. "Pro mě jako tvůrce, je opravdu zábavné vidět Matta, který ve třetí sérii zabil Finna s kůlem z bílého dubu, znovu čelit Finnovi. Matt, i když je pouze člověk, má vždy jaksi po ruce zbraně na zabití jakéhokoli upíra. Dokonce i Původního. "

Únos sestry bratrů Mikaelsonových - Freyi, zavede bratry do Mystic Falls.


Jen tak mimochodem, tato epizoda byla režírovaný samotným Josephem Morganem.

Vampire Diaries/Originals Crossover - Klaus and Stefan Bond Over

22. ledna 2016 v 23:07 | LadyD

Teď, když CW oficiálně potvrdila crossover mezi The Originals a The Vampire Diaries během druhé poloviny série, je čas spekulovat, co všechno uvidíme.

"Crossover se zrodil ze Stefanovi potřeby místa na útěk," říká výkonná producentka Julie Plec pro TV Line. "Je na útěku. Musí jít někam, kde ho magie nemůže najít a my jsme si uvědomili, že může jít do New Orleans, kde je speciální místo, kde magie nefunguje."

Podle prvotního plánu měl přijít Klaus Mikaelson do Mystic Falls, ale v tom se do toho zapojil Joseph Morgan, který řekl: "Rád do toho půjdu, ale můžeme to udělat i v The Originals?" Řekli jsme si: "Pokud se nám podaří přijít s něčím dobrým, a pak jsme si uvědomili, že něco dobré se právě děje: válka mezi liniemi a mezi Trojicemi a pak to proroctví, které hovoří o tom, že jeden z Původních zemře nebo padnou všichni . Toto vše ovlivňuje i Stefana a tak zůstane a uvidíme ho i v epizodě The Originals, kde přispěje svým podílem do dilematu. "

Klaus nebyl se Stefanem od doby, kdy Stef nahodil svůj hrdinský účes a nezačal randit s Klausovou láskou jeho života, takže pokud očekáváte nějaký boj o Caroline Forbes, budete zklamáni. "Stefan je nyní s Caroline a Klaus má samozřejmě dost svých problémů s Cami. Vlastně mají skvělý a civilizovaný rozhovor o lásce, co znamená a jaké oběti jejím jménem musejí učinit."

Vampire Diaries, The Originals Friday-Night Crossover Confirmed

11. ledna 2016 v 2:49 | LadyD


Oznámení, na které čekaly asi všichni pravidelní diváci TVD a The Originals.
Bylo zveřejněno oficiální potvrzení, že tuto sezónu opravdu uvidíme crossover mezi těmito seriály.
samotnou zprávu potvrdil prezident televize CW Mark Pedowitz na TCA Tour v Pasadeně.

"V tomto roce skutečně uvidíte crossover," potvrdil Pedowitz. "Nebude o takové velikosti a rozsahu jako crossovery mezi sériemi Arrow a Flash. Crossovery musí dávat smysl."

Pokud jde o přesunutí sesterských seriálů na pátky, Pedowitz namítl, že jejich přesun by neměl být interpretován jako rozsudek smrti. "To neznamená, že se jich zbavujeme. Je to krok k posílení pátečních nocí."


Producentka Julie Plec se vyjádřila: "Vždycky jsme chtěli do toho jít, ale nikdy nebylo zcela správně udělat ho. Nikdy jsme to nechtěli hroty."

Osnova děje, která by se prý měla odehrát je: "Stefan je na útěku a hledá nějaké bezpečné útočiště, a hle, New Orleans se zdá jako to pravé. Samozřejmě zde bude čelit tváří v tvář Klausovi Mikaelsonovi. Je to nádherná dvojepizodová spolupráce TVD a The Originals. Bude to skvělé. Jsem nadšená. "

The Art of Elysium 2016 HEAVEN Gala

11. ledna 2016 v 2:37 | LadyD

Ian Somerhalder s manželkou Nikky Reed, Paul Wesley s přítelkyní Pheobe Tonkin a Kat Graham se zúčastnili charitativního večera The Art of Elysium 2016 ...

image host image host image host image host

image host image host image host image host

image host image host image host image host

Midseason Schedule

24. listopadu 2015 v 22:02 | LadyD

Televizní stanice CW zveřejnila změnu vysílacích časů The Vampire Diaries a The Originals. Od ledna se budou vysílat v pátek, čili u nás v sobotu. Ve čtvrtky uvidíme seriál DC's Legends of Tomorrow.
Vysílání začne 29. ledna.

Cross-over Poster

29. září 2015 v 21:59 | LadyD
A tady jeden cross-over plakát :)

 
 

Reklama